Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olwe

Diablo II

Polecane posty

Odpowiedź dla Andy8085(temat nowy):

Aby dodać kogoś do listy przyjaciół należy wpisać komendę:"/f a nazwakontagracza". *

Jeśli chcesz napisać do kogoś to wpisujesz "/w nazwapostacigracza text".**

Jeśli chcesz napisać do wszystkich dodanych przyjaciół wpisujesz: "/f m text"

Jeżeli uda Ci się poprawnie dodać kogoś dostaniesz poniżej wiadomość niebieskim kolorem. Gdy poprawnie napiszesz do kogoś, wiadomość będzie koloru zielonego.

*-Bez cudzysłowu. Wpisujesz to co w nim jest.

**-musi to być postać, która jest zalogowana, którą dana osoba gra w tym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do wymaganego minimalnego łącza, jakie trzeba mieć,żeby spokojnie grać sobie na Battle.necie... Czy net satelitarny(od operatora komórkowego, w moim przypadku jest to iPlus) spełni te wymagania???

Cóż nie spodziewam się dobrych wieści ale zapytać warto:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do wymaganego minimalnego łącza, jakie trzeba mieć,żeby spokojnie grać sobie na Battle.necie... Czy net satelitarny(od operatora komórkowego, w moim przypadku jest to iPlus) spełni te wymagania???

Cóż nie spodziewam się dobrych wieści ale zapytać warto:)

Na pewno pisało w książeczce od Diablo ale nie mam jej pod ręką. Bodajże 28kb/s. Ale w praktyce to jeszcze zależy jak BN jest zapełniony...

Mam pytanie czy jak mam przedmiot Annihilus w NLD to czy by on dziala w LD ?? Bardzo prosze o szybka odpowiedz ;)

Nie rozumie pytania. Nie można przenosić niczego między LD a NLD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie. Gdzie najlepiej szukac przedmiotow z zestawów i z kogo one najczęściej wypadają. Dzienx za odp :)

Ja polecam Ci tak:

Jeśli liczysz na początkowe kiepskie zestawy to wystarczy iść na Andy czy Mefa na normie i powinieneś się cieszyć zdobyczą. W miarę wzrostów poziomów przenieś się na kosz, lecz dopiero na hellu masz okazje na dobry drop. Również na tombrunach na hellu możesz trafić na sety.

Jeśli chcesz zwiększyć szanse na znalezienie takich przedmiotów to zainteresuj się takim przedmiotami jak:

Przyodziewek Arlekina, Pryzmatyczny amulet szczęścia,Mewa lub Alibaba, Gniewu Czaszkowca,Kula Milabregi , Osłony fortuny, Złoty powróz oraz Podróżniki. Itemy w/w pozwolą Ci zwiększyć Twój magic find(mf), czyli szansę na wyrzucenie przedmiotów magicznych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie. Gdzie najlepiej szukac przedmiotow z zestawów i z kogo one najczęściej wypadają. Dzienx za odp :)

Najlepiej jak to się mówi "chodzić na Mefa". Znaczy na Mefista. Nie to, że akurat on z bossów ma najwięcej zestawów, ale do niego jest najlepsze dojście. A więc powtarzalność zabić. Żeby dostać się do Diablo czy Bhaala, jak wiesz musisz pokonać "paru" namolnych wrogów i zanim się do nich dostaniesz minie tyle czasu, ile potrzbowałbyć na zabicie kilku Mefistów. Biegnąc do niego olewasz po drodze inne potwory. Dobrze sprawdzają się tu przynęty, znaczy przywoływane stworzenia lub skok barbarzyńcy i teleportacja czarodziejki. Tylko paladyn jest biedny pod tym względem. Zabijasz Mefa i wczytujesz nową grę i tak w kółko. Ale z innej beczki, te naprawdę potężne przedmioty ma podobno tylko (co za niespodzianka!) Bhaal na poziomie piekło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansę na wypadnięcie konkretnej runy masz opisaną tu: http://diablo2.gram.pl/artykul.php?id=46 A jak chodzi Ci gdzie znaleźć runy, to odpowiedź jest jedna: przynajmniej jedną runę rzuca Hrabina (ale dowolną), Ewentualnie, jak grasz na CBN, to możesz próbować robić tzw. "kuźnię" niższym postaciom, z tym, że przy wysokolevelowych runach musi to być "kuźnia na hellu". Z tym, że np. mnie z "kuźni" nie wypadło nigdy nic ponad Ko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z problemem połączenia wiąże się z antyvirusem bądź z zamknięciem portów przez admina sieci.

Klucze mają zawsze 1/34 szansę niezmienną i co ciekawe każdy drop z bossa od kluczy jest poddawany temu testowi przez co mogą wypaść 3 klucze jednocześnie jak nam się poszczęści.

Zestawy nie mają specjalnych miejsc czy też inne przedmioty. Musisz spełniać pierw tc req na np. drop sacred armor przez co wypadająca sacred armor dopiero zostaje poddana losowaniu w kolejności biorąc poszczególne wpółczynniki mf ==> unikat? [if not]-> set? [if not]-> rare? [if not]-> magic? [if not]-> normal? [if not] -> cracked jeśli nie trafi się unikatowa sacred armor wtedy dopiero mamy szansę na set SA czym jest IK arm i tak dalej.

Runy wymagają lokacji oraz poziomu. Hr szukasz na piekle i na area 85 najlepiej bo tam mają największe szanse spośród innych lokacji. Tak samo postępujesz z bossami aktowymi i o tc i mlvl wysokim jak pindel, diablo, baal, etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

Grałem trochę na cbn-ie, no a potem mi sie znudziło, i się przerzuciłem na inne gry, po jakichś 2-3 miechach wróciłem, no i nie ma mojego pala, a takie fajne rzeczy tam miałem,same unikaty i sety. Więc czy da sie jakos odzyskać tę postać? Od razu zaznaczam, iz mam ją na kompie w saveEurope, tak samo jak inne postacie z cbn-u.

Z góry thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!! Chciałem pograć w Diablo II przez Battle.net, i gdy próbuję się połączyć pisz że Battle.net nie może określić wersji gry. mam wersję 1.10 bo nie moglem zainstalowac 1.11b (moglem zainstalowac ale gdy uruchamialem gre byl error i gra wychodzila do windowwsa). ZAPEWNIAM ZE TO ORYGINAL DIABLO II + LORD OF DESTRUCTION PL.

PS. Kiedy zaczynaja sie przecieki z nowego CDA 2.11.2007?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!! Chciałem pograć w Diablo II przez Battle.net, i gdy próbuję się połączyć pisz że Battle.net nie może określić wersji gry. mam wersję 1.10 bo nie moglem zainstalowac 1.11b (moglem zainstalowac ale gdy uruchamialem gre byl error i gra wychodzila do windowwsa). ZAPEWNIAM ZE TO ORYGINAL DIABLO II + LORD OF DESTRUCTION PL.

>>>próbowałeś reinstalki Diablo ???

PS. Kiedy zaczynaja sie przecieki z nowego CDA 2.11.2007?

Troche za wczesnie na przecieki. Do nowego numeru zostały 2 tygodnie. Przecieki zaczynają się zawsze koło tygodnia przed wyjściem numer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!! Chciałem pograć w Diablo II przez Battle.net, i gdy próbuję się połączyć pisz że Battle.net nie może określić wersji gry. mam wersję 1.10 bo nie moglem zainstalowac

Hmm... A nie jest tak, że jak chcesz się połączyć z BN mając "starego" patcha, to czy gra nie aktualizuje się automatycznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baalrun jest to jeden ze sposobow eskpowania. dolaczasz sie do gry np baalrun 001. idziecie ekipa do V aktu, dostajecie sie do baaal, zabijacie jego obstawe, wychodzicie z gry, zakladacie gre baalrun002, dostajece doe do baala, zabijacie jego obstawe, zakladacie gre..... ; ) i tak w kolo:) chodzi o to, ze z obstawy baala leci bardzo duzo expa:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhaaaa... Mi chodziły po głowie jakieś specjalne runki typu ith, eld itp(że tylko od Baala/Diablo są :D) dzięki za tak szybką odpowiedź :)!!

P.S

Po tym jak twoją odp. przeczytałem to rzeczywiście Ball-RUN- (biegać) to ma jakiś sens xD a mi się kojarzyło Ball-RUNE- (runa) lol no nic następnym razem będę bardziej spostrzegawczy obiecuję! :)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, jeśli już takie pytanie było, ale co to są Baalruny i Diabloruny itp? Nie mogę wyjaśnienia na necie znaleźć, a mam nadzieję, że eksperci odpowiedzą

Dzięki z góry.

baalrun jest to jeden ze sposobow eskpowania. dolaczasz sie do gry np baalrun 001. idziecie ekipa do V aktu, dostajecie sie do baaal, zabijacie jego obstawe, wychodzicie z gry, zakladacie gre baalrun002, dostajece doe do baala, zabijacie jego obstawe, zakladacie gre..... ; ) i tak w kolo:) chodzi o to, ze z obstawy baala leci bardzo duzo expa:)
Swoją drogą, warto wspomnieć, że te obstawy nazywa się popularnie 'baalrunkami' albo 'diablorunkami' :D

A to, że expienie na nich jest opłacalne, widać już po samym mnożniku expa - za unikalne potwory względem zwykłych jest 5x więcej expa, a i za sługi jest chyba również trochę więcej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli komuś zależy na szybkim expie to polecam robienie Uber Tristram Exp (UTExp) jest z tym trochę roboty,trzeba mieć 3xkeyset,dwóch Hammerów,nekromantę ze ścianą z kości i na koniec smittera i jeszcze zamknąć Baala w domku :P

Ale naprawdę się opłaca,ja w 1godz nabiłem moim Paladynem 90lvl! (od 1 do 90 lvl nabiłem).

A na końcu czeka torch :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Diablo/Diablo II jestesmy skazani grać w tak niskiej rozdzielczości ? (640x480, albo 800x600)

To samo ze StarCraftem (640x480), mimo, iż w przypadku tego drugiego (to piszę przy okazji, żeby nie pisać w nowym temacie) w edytorze map otwieranym oddzielnie wszystko jest w rozdzielczości "pulpitowej" (ustawionej w systemie) i wygląda o niebo lepiej. Może są do tego jakieś patche/itp ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Diablo/Diablo II jestesmy skazani grać w tak niskiej rozdzielczości ? (640x480, albo 800x600)

To samo ze StarCraftem (640x480), mimo, iż w przypadku tego drugiego (to piszę przy okazji, żeby nie pisać w nowym temacie) w edytorze map otwieranym oddzielnie wszystko jest w rozdzielczości "pulpitowej" (ustawionej w systemie) i wygląda o niebo lepiej. Może są do tego jakieś patche/itp ?

Przeczytaj to http://diablo.phx.pl/news/diablo-2-w-rozdz...osci-1280x1024/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...