Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chrzanić wszystkie produkcje AAA, znalazłem sobie parę fajnych niezależnych gierek i mam zajęcie na weekend. Pierwszą z nich jest Facade (tak, to znaczy "fasada"), najbardziej interaktywna opowieść jaką widziałem. Na początek wybierasz sobie imię i potem przychodzisz do dwójki znajomych (są parą) w odwiedziny, zależnie od tego jak z nimi porozmawiasz (kwestie piszesz na klawiaturze) mogą zacząć się kłócić, wyrzucić cię, rozwieść się, mieć romans z tobą i co tylko przyjdzie ci na myśl. Świetna zabawa, niektóre reakcje są naprawdę śmieszne. :D Jedynym minusem jest to, że dosyć długo się włącza.

Dalej - Happy Wheels, fajna zręcznościówka 2D polegająca na dojechaniu swoim pojazdem do końca trasy, jak ich wiele, to co różni ją od innych to postacie do wyboru - grubas na wózku, tata z synkiem na rowerze, koleś na Segwayu i inne - oraz dosyć makabryczne wykończenia, nie myśl sobie, że jak spadniesz z wysokości 10 metrów to spokojnie pojedziesz dalej, albo rozpaćkasz się o podłogę albo przy odrobinie szczęścia połamiesz sobie obie nogi (choć i tak będziesz mógł jechać dalej).

Na koniec zostawiam wszystkie produkcje od Cactusa (twórcy Keyboard Drumset Fucking Werewolf) - od chorego i zabawnego Hot Throttle przez przerażające i surrealistyczne Mondo Medicals na cholernie ciężkim i wymagającym Clean Asia! kończąc. Naprawdę polecam fanom indyków.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co teraz gram a no w DEAD SPACE 2 MULTIPLAYER. Multiplayer jest bardzo rozbudowany ma dużo lvl i masę zbroi broni do odblokowania ponad to można sterować ludzmi jak i potworami

Przeszedłem ostatnio grę Batman Arham City po czym kupiłem dodatki Super gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja ostatnio ukończyłem Alan Wake po czym wziąłem się za Star Wars force Unleashed naprawdę bardzo fajna gra wczoraj ją ukończyłem i przystąpiłem do Force Unleashed 2 , gra naprawdę bardzo dobra itd ale seriously 4 godziny ? :huh:

no Lucasarts się bardzo postarało :dry: . No i teraz wezmę się za Dead Space 2 a po nim Wiedźmin 2 ( gdzie go tak odkładam i odkładam nie wiem dlaczego tak samo miałem z 1 częścią gdzie dopiero ukończyłem w zeszłym roku w listopadzie) lub Mass Effect 3 tylko nie wiem czy czekać na to DLC z dobrym zakończeniem. A tak to od czasu do czasu zagram w TES III morrowind jest to wielki erpeg ale nie dla każdego wielki świat który ogólnie jest pusty , powolny tryb rozgrywki i masa niepotrzebnych NPCów którzy gadają to samo dlatego może szybko zniechęcić to tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem Resident Evil 5 ;] Super gra, nie przypuszczałem, że survival może mi się AŻ TAK spodobać. Niesamowicie zżyłem się z Chrisem i Shevą i szczerze, troszkę żałuję, że już grę przeszedłem. To cecha wielkiego tytułu i gwarancja świetnej zabawy. Polecam!

Teraz, moją uwagę mogę poświęcić tylko Need For Speed: Most Wanted.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to w nic nie gram, bo mi grafika padła i siędzę na awaryjnym :/ Ale ostatnio ukończyłem Bioshock i Bioshock 2. Niesamowita przygoda. Po jedynce, (szczęka opadła po pępek z wrażenia :P) od razu odpaliłem dwójkę i chociaż na początku nie wessała mnie tak bardzo jak jedynka to po jakichś 2-3 godzinach nie mogłem się od niej oderwać. Nigdy nie zapomnę emocji które zawładnęły mną podczas grania w Bioshocka. Jest to jedna z moich ulubionych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu na forum napisał o grach z GOG.com za CDPunkty i przypomniało mi się, że kieeeeedyś miałam tam konto. Weszłam, dorejestrowałam resztę gier z CDProjekt i zaraz zaczynam Fallouta, potem Fallout2. Stęskniłam się za nimi. W kolejce czeka Messiash i Divine Divinity.

Wczoraj skończyłam Demigod - fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie już przypomniałaś o GOG.com i posiadasz grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji pudełkowej, to jest możliwość przypisania go do GOG-wej biblioteki (jako kopia zapasowa) i grania w niego podczas Twoich częstych podróży ;) .

A, żeby już nawiązać do tematu, to ostatnią grą, którą skończyłem była popierdółka logiczna ze Steama, pod tytułem: Critical Mass. Nawet całkiem fajna :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie gram w TwoWorlds i czasem odpalę FIFE 12 a ostatnio przeszedłem kupinego niedawno Far Cry 2 na początku trochę nudno ale później od 50% gry już mnie wciągneło ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, korzystając z wolnego zagrywam się w stare klasyki (gdyż niestety nieszczęście wielkie mnie napotkało, zasilacz się zepsuł, do tego karta strzeliła). I tak na laptopie pogrywam w gry, z którymi wiąże dzieciństwo. Tak więc po przejściu Vice City (jeszcze w zeszłym tygodniu) zabrałem się za Max Payne'a, po ukończeniu owego (kilka dni temu) zabrałem się za Max Payne'a 2. Tak więc tą zacną przygodę zakończę dzisiaj i biorę się za kolejną, tym razem już konkretniejszą giercze - Kotora. A że po egzaminach jestem to nie widzę na horyzocie żadnej przeszkody, coby w spokoju przejść ową grę. No i może w międzyczasie łyknę moją ulubioną gierkę - Mafie. Ale to nic pewnego ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...