Skocz do zawartości

Polecane posty

Powróciłem ostatnio do starych-dobrych czasów i zainstalowałem tę darmową Trackmanię. Ona jest niesamowita :D. Jak byłem mały (a w każdym razie mniejszy), to strasznie dużo grałem w wersję demonstaryjną pierwszej części. Zdaje się, że był tam jakiś mały edytor i można było tworzyć najbardziej wymyślne trasy... cudo.

Poza tym ta gra... po prostu sprawia olbrzymią frajdę. Naprawdę ze świecą szukać gry, która daje więcej czystej, niczym nieskrępowanej radochy.

Co ciekawe - nie lubię wyścigówek. Zazwyczaj omijam je szerokim łukiem (chyba, że te mocno zręcznościowe). A to mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za sprawą przyjaciela, który teraz mieszka w USA mam od wczoraj Portal (kupił mi na Steamie, bo przegapiłem promocję jak był za darmo- serwery pękały w szwach i nie mogłem się zarejestrować). Genialna gra. W sumie jak dla mnie jedyne sensowne zastosowanie silnika fpp :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem bardzo dobrego Bioshocka 2, chociaż zakończenie dziwne było o-O. Teraz gram w Hard Reset, Anomaly, Trine 2, i kilka gier do aczikow na steamie :). Stały punkt czyli FIFA 12. Odpadł za to BF3, w którego w wyniku wywalania do pulpitu nie gram. Ale teraz kupiłem L4D2 więc zanosi się fajne granie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno skończyłem Dead Space, grało się całkiem przyjemnie szczególnie z słuchawkami na uszach. Dzisiaj zabrałem się wreszcie za kampanie single w Battlefield Bad Company 2, trochę nie pasuje mi polski dubbing, ale jakoś to przeboleje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista gier aktualnie granych jest troszkę długa a więc:

- Batman AA

- Duke Nukem Forever

- Hard Reset

- Portal 2

- Operation Flashpoint Dragon Rising

- Orcs Must Die

- Super Meat Boy

- Star Wars Battlefront II

Wszystko przez Holiday Sale na Steam :D a do tego zasysa się Dead Island z wymiany... Kiedy ja to wszystko przejdę... Dobrze że ferie za dwa tygodnie bo czeka jeszcze na mnie Empire i Napoleon Total War :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczylem wreszcie Metro 2033, ktore jednak poza grafika raczej mnie rozczarowalo splyceniem fabuly, zwlaszcza ze czytalem wczesniej ksiazke. Dzis za to zabieram se za Batman Arkham City, ktorego to dostalem do sw. Mikolaja. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno skończyłem hunterem Borderlands z dodatkami (oprócz drugiego który jest areną) i przechodzę teraz soldierem bo ani beresrk ani siren mi jakoś nie podchodzą. Super giera, takie Diablo w FPS. Jeszcze pogram sobie trochę w coopie a w poczekalni czeka Fallout 3 którego wraz z dodatkami zamierzam w końcu skonfrontować z jego kultowymi poprzednikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...