Skocz do zawartości

Polecane posty

Wczoraj skończyłem NfS The Run - fajna gra, w CDA dostała za niską ocenę ;]

Obecnie Black Opsa kończę, potem w kolejce czeka Skyrim, Modern Warfare 3, Assassin's Creed Revelations, Saints Row 3 i Batman Arkham City. Jednym słowem jest w co grać a jeszcze sporo nowych tytułów dojdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie skonczylem przechodzic po raz kolejny Wieska 2, zrobilem sobie przerwe od multi BF3 i zabralem za Modern Warfare 3. Jak tylko sie uporam z trybem singleplayer (dzis lub jutro), to rozpoczynam przygode ze Skyrim. W dalszych planach jest nowy Batman, ponownie Deus Ex no i zblizajace sie premiery, czyli AC: Revelations i ME3. A w miedzyczasie dalej bede grac w multi BF3 i MW3. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu kupiłem nową kartę graficzną, więc nadrabiam tytuły z 2011 roku. Na pierwszy ogień poszedł AC: Brotherhood, którego mam już za sobą, potem poszedł Wiedźmin w dość (niestety) krótkim czasie (19 godzin według xfire), teraz czekając na pieniądze by zakupić Batmana i nowego Assassina przechodzę Resident Evil 5, a w święta biorę się za Skyrima.

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno ukończyłem Metro 2033, a teraz mam tak wiele świetnych tytułów, że sam nie wiem w co grać :/

Na kompie zainstalowane mam:

- Saints Row: The Third

- Batman Arkham City

- Dead Island

- TESV: Skyrim

- Borderlands GOTY

- Mass Effect 2

i okazjonalnie popykam z kumplami w CS:S :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem singla w BF3 (multi rewelka) i nowego NFSa. Teraz zaź zabieram się za singla MW3. Natomiast w kolejce do grania mam między innymi takie gierce jak Batman:AC, LIMBO, oba Wiedźminy + jeszcze kilka innych tytułów. Mam w czym wybierać. :wink:

Edytowano przez filipbawol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno przeszedłem kampanię w 'Modern Warfare 2', która narobiła mi smaka na kolejną odsłonę, ale tą przygarnę dopiero wtedy, jak wystarczająco długo ogram multi. Ponadto zaliczyłem kampanię w 'Battlefieldzie 3' i moje odczucia wobec niej są mieszane, z jednej strony ma dobre momenty i nieźle kończącą się fabułę, z drugiej powiela błędy gier z tego gatunku i potrafi nieźle zanudzić rozwiązaniami. Najciekawsze pozostawiłem na koniec, a mianowicie przeszedłem również 'Batmana: Arkham Asylum' i kieruję pod jego adresem same pozytywy. Więcej wrażeń na jego temat napisałem w adekwatnym wątku na forum.

W co pocinam obecnie? Trochę w 'DiRT 3', trochę w multi 'Battlefieda 3' oraz 'Modern Warfare 2', próbuję zaliczać wyzwania w 'Batmanie: AA', ale niektóre są z gatunku tych impossible. Zastanawiam się, za którą większą produkcję się zabrać. Z jednej strony kusi hitowy Skyrim, z drugiej AC: Brotherhood i dalsze losy Ezio i Desmonda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cichcem zarzynam kompa Gothicem 3. Łupię, expię i rozwijam swoją postać. Po raz trzeci. ;] Sam nie wiem dlaczego, ale mam ciągle ochotę tam siedzieć i żadne Skyrimy mnie nie wyciągną stamtąd. ;] Co jakiś czas odpalam sobie piaskową trylogię Prince of Persia i przechodzę jedną część po drugiej. Tak na przyszłość czaję się na nowego Nietopyrza, bo walka irytującą z zachowania i wyglądu kocicą, wygląda mi na niezłą dawkę funu. :smile: Ale spokojnie może poczekać...

;]

Gothic 3 1.74 na razie. ;]

I jeszcze długo...

;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem wczoraj Resident Evil 4. Gra dała mi popalić poziomem trudności na normalu, ale zwalam to na grę padem (nie potrafię celować, przy użyciu tego ustrojstwa). Mam przyszykowaną płytkę z CDA z Residentem 5, ale na razie poczeka aż się uporam z...

Dark Messiah of Might & Magic. Ciekawa gra. Chyba się starzeję, bo też wydaje mi się trudna, ale to fajnie - więcej zabawy i ogólnie przyjemniej.

Ale tak naprawde to wszystko tylko "fill the gaps, while I'm waiting to begin the adventure of my life in the land of SKYRIM!" Byle do gwiazdki, bo chwilowo jestem bezrobotny i żal mi wydawać oszczędności na grę ( \a żyć za coś trzeba, no nie?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...