Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość sagitarius587

Pierwszą część Dungeon Siege. Niektórzy by rzekli że grafika trąci myszką, ale gra daje radę. Zakupiłem z kolekcji klasyki za kilka złotych na wyprzedaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu skończyłem w końcu GTA V, kapitalna gra która jest warta każdych pieniędzy. Dzisiaj natomiast po długim maratonie przeszedłem Bioshock Infinite, i jestem szczerze zadowolony. Dawno takiej genialnej fabuły w grach nie widziałem, małe arcydzieło. Natomiast teraz przechodzę najnowszego Tomb Raidera, potem pójdzie raczej Metro Last Light :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem GTA V które jest genialne, jedna z największych i najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem. Prócz tego ukończyłem Bioshock Infinity, swoją drogą świetna gra. Dawno tak skomplikowanej fabuły w elektronicznej rozgrywce nie widziałem, i najnowszego Tomb Raidera. Tutaj czuję lekki nie dosyt odnośnie fabuły, nie wiem czemu ale jakoś nie podeszła mi. Aktualnie przechodzę Metro Last Light wink_prosty.gif Potem pójdzie chyba Dead Space 3 ewentualnie Hitman Absolution. No i w między czasie przechodzę Dark Souls :)

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio ukończyłem Bionic Commando. Dla mnie świetna gierka. Spodziewałem się mocnego średniaka (średnie recenzje, słaba sprzedaż) a dostałem HIT. Jest wszystko piękna grafika, ramię dające dużo frajdy, niezły soundtrack. Nie wiem co mogło pójść nie tak. Fabuła jak dla mnie nawet ciekawa (choć ogólnie to oklepana), no i bazuje na kultowej niegdyś marce. Zachęcam do sięgnięcie po BC, mi grało się doprawdy fantastycznie :) Bawiłem się przy tej produkcji lepiej niż przy God of War czy Darksiders, a poza tym przypomniałem sobie jak będą w trzeciej klasie podstawowej zagrywałem się w Spider-Mana. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...