Skocz do zawartości

Polecane posty

Z mojej strony gra która mnie zafascynowała to Satr Wars battlefront 2 Multiplayer. Gra ma swój wiek mimo to duużo ludzi w nią gra....

ten klimat Star Warsów mmmmm ^^. W grze jestem już dosyć dobry chociaż gram 4 miesiące ;)

. NAPRAWDĘ POLECAM jak coś mogę pograć z kimś :) mój nick (mer.HD)Daniell lub Daniell.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem (zważając na godzinę) wczoraj Lost Planet 3.

Wrażenia mam mieszane. Niby fajnie się biega i strzela, historia jakaś się kręci, ale reszta...

Lokacje są nieciekawe i monotonne, co można sobie tłumaczyć tym, że jak przystało na serię, wszystko dzieje się na skutej lodem planecie. Gorzej idzie tłumaczenie sobie, kto zaprojektował plan bazy? Mam wrażenie, że z tych 7 godzin, które zajęło mi przejście gry, połowę spędziłem biegając, z jednego krańca, bazy, na drugi - po drodze windy, śluzy i inne ekrany ładowania - strasznie to niecierpliwi i nudzi, ot co.

Podróże Mechem (albo jak woli gra "maszyną użytkową") też z czasem powodują opadanie powieki - mógłby się gruchot ruszać trochę szybciej.

Gra jest prosta, grając na normalnym poziomie trudności, zginąłem tylko 2 razy - raz zagapiłem się na QTE, a drugi zawiódł mój mizerny skill obsługi pada.

Ogólnie jako krótką i niezobowiązującą grę można ją przełknąć dość strawnie, to jednak byłbym ostrożny żeby ją komukolwiek polecać (no może oprócz fanów serii).

Zakończenie fabuły jest tak dobitnie otwarte, że kolejna część to tylko kwestia czasu (no chyba, że obecna się nie sprzeda icon_wink.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GTA: San Andreas utknąłem podczas robienia szkoły latania (jak zwykle), więc jak nie mam co robić to jeżdżę bezczynnie po mieście i robię zbieram rzeczy potrzebne do ukończenia gry w 100%.

W międzyczasie daję drugą szansę GTA IV, jednak myślę, że za długo w grę nie pogram, model jazdy irytuję jeszcze bardziej niż za pierwszym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram teraz w "Mafię". Oceniam ją 10/10 i w mojej ocenie mieści się fakt, ze większość gier sandboxowych współczesnych lat nie dorasta jej do pięt, a co tu dopiero mówić o gra w tamtym okresie. O wiele lepiej da się wczuć w klimat niż w takim GTA 4, które tylko i wyłącznie grafiką wyprzedza wspomnianą grę.

Denerwować może jedynie system trafień i poziom trudności (czyli snajperzy i harpagany, które zachodzą Cię od tyłu, lub bezczelnie od przodu i walą Ci z obrzyna w brzuch praktycznie z przyłożenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na trochę do PL, więc postanowiłam wrócić do Blades of Time z CDA. Kurde, ale ta gra jest... trudna. Żadna produkcja, nawet na wyższych poziomach niż normal nie sprawiła mi tyle kłopotu. Tutaj cisnę na normalu i ginę na hita lub dwa, a przeciwnicy się mnożą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem GTA: San Andreas z wynikiem 94% ukończenia gry (pozostały mi do zrobienia misje: Trucking, Export/Import, kilka wyścigów samolotowych). Przez gorączkę GTA zaniedbałem trochę League of Legends, więc teraz skupiam się tylko na tym.

Edytowano przez Devius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem CoJ: Gunslinger i mogę powiedzieć że jest to bardzo dobra gra, ale CoJ 2 wg. mnie wciąż lepszy. Gra jest bardzo ładna i co dla mnie najważniejsze świetnie zoptymalizowana. Jak patrzyłem na wymagania to myślałem "zmniejszę rozdzielczość i wszystko na low i jakoś będzie dało się grać", a tu bam! Normalna rozdzielczość i jeszcze tekstury na medium sobie ustawiłem, normalnie burżuazja. Ale szkoda że jest tak krótka. I jakoś przez cały czas miałem wrażenie że ta gra to taka pokazówka nowego silnika, czego on tam nie umie. Głazy, kładki po których można chodzić latają w górę i w dół, spowolnione tempo no i dobra grafika ze świetną optymalizacją. Mam nadzieję że za kasę z tej gry zrobią CoJ'a na nextgeny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj w promocji dwie części Call of Juarez i zabrałem się za część pierwszą i nawet nie wiem czy ją skończę. I nie chodzi tutaj o grafikę, bo lubię grać w gry, które mają już swoje lata, ale irytują mnie długie ładowania oraz tłumaczenie na język polski, napisy polskie w większości dialogów różnią się od tych, które są mówione po angielsku, trochę szkoda, bo z tego co wiem tytuł jest całkiem zacny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem pierwsze przejście Demon's Souls + zrobiłem podstawowe podwaliny pod NG+. Trzeba przyznać, że gra jest niesamowita, i to paradoksalnie dlatego, że jej poziom trudności i mechanika, są takie, jakie powinny być w grach, a nie takie, że gra przechodzi się sama. Raczej daleki jestem od stwierdzenia, gra jest jakoś bardzo trudna, bo pamiętam czasy, kiedy taki poziom trudności był normą. ;) Jeden poważny minus - lipna fabuła i wszystkie elementy z nią związane. Ale polecam każdemu posiadaczowi PS3, żeby "przeżył" tę grę, bo jest tego warta.

A teraz... chyba wrócę do DLC z GTA4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...