Skocz do zawartości

Polecane posty

Właśnie ukończyłem To The Moon z CDA. Powiem krótko, dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła, a już tym bardziej przejęła czy wzruszyła. Polecam wszystkim, grę się niemalże ogląda.

Edytowano przez shift112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem tryb World Tour w Virtua Tennis 4 i dalej w niego nie raz pogrywam. Gram w To The Moon z CD-A, bo dawno zamierzałem sobie to kupić, a tu niespodzianka i w moim ulubionym magazynie. Jeszcze w Fifę 13, ale to już chyba z pół roku :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FF VII :)

Kolejny powrót do wspaniałych wspomnień i genialnej produkcji. Całkowicie wsiąknąłem w klimat i aż cieszę się, że właśnie rozpoczęły się wakacje. W końcu przejście gry zajmuje przynajmniej ok. 100h, a jeśli chce się rozgryźć ją od A-Z potrzeba jeszcze trochę czasu.

Przy okazji mam nadzieję, ze SE nigdy nie weźmie się za tworzenie rimejka, bo to zdecydowanie mogłoby zniszczyć klimat tej wspaniałej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem pierwszą część Assassin's Creed. Jakoś nigdy nie miałem motywacji, by się zabrać za tę serię, a ostatnio postanowiłem to zrobić i stopniowo będę sobie poszczególne części przechodził: mam nadzieję, że do końca roku mi się to uda. Oprócz tego zaliczyłem również DLC do The Walking Dead, a więc 400 Days, o którym w sumie szerzej wypowiedziałem się w temacie przeznaczonym tej grze, jak i sięgnąłem również po ostatniego pełniaka z CDA - To The Moon. Gra, która jest raczej piękną opowieścią, niemniej w tytule tym występuje bardzo nużąca i monotonna mechanika, która bardzo mocno uprzykrzała mi jej przejście, gdy trzeba było ciągle robić to samo, jednak jako całość oglądało się to bardzo przyjemnie.

Obecnie na moim dysku sporo gier, które czekają na przejście. Przede wszystkim jest Dead Island, które będę starał się skończyć w pierwszej kolejności, wraz ze wszystkimi bonusami, jakie pojawiły się w wersji GoTY. Do tego Borderlands 2 i Fallout 3. Oprócz tego sporadycznie gram sobie również w CS Global Offensive, Left 4 Dead 2 czy Street Fighter IV. Jak uda mi się uporać z "dużymi" tytułami, wrócę do Marvel Heroes, w które grałem trochę w trakcie otwartej bety i muszę przyznać, że spodobało mi się i chętnie do tej gry wrócę, tym bardziej, że jest ona darmowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram w Driv3r :D przeszedlem 1 miasto teraz wykonuje misje w Nicei

Fajna gra podobna do Gta.

3 czesc gry Driver ;)

Pozniej wezme sie za Driver Parallel Lines

czyli 4 czesc gry driver ;)

a po Driver Parallel Lines zabiore sie za battlefield 3 (wtedy se kupie bo tera nie mam hajsu) ;)

gdy se kupie bf 3 to zaczne nagrywac gameplaye z Multi i z singla na YouTube

(moj kanal: http://www/YouTube.com/user/danielito0001000)

a potem call od duty black ops I i II

Call of Duty modern warfare 2 i 3

oraz borderlands 1 i 2

czyli wakacje pelne gier ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu obu Star Wars:KOTOR myślałem że ciężko mi będzie aż tak wczuć się w inny klimat, ale trafił się DISHONORED!

Pierwsze wrażenie no powiedzmy takie sobie , by po godznie przeszło w absolutny zachwyt. Spójność wykreowanego świata, a do tego realna wolność pokierowania postacią (chodzi mi o wolność wyboru metod działania) = WOW

Jeżeli ktoś ma dylemat czy zakupić Dishonored, to odpowiedź może być tylko jedna 3XTAK!

Dla relaxu przeszedłem Poważnego Sama: Pierwsze Starcie w wersji HD, nadal bawisoczek.gif

Nadal będąc pod wrażeniem Dishonored, chciałem poskradać się w innych klimatach - mianowicie naszej rodzimej produkcji Sniper Ghost Warrior 2rozpacz.gif

Tzn wg mnie gra nie jest zła (pomijając śmieszne błędy min konieczność wskakiwania na 10-cio cm krawężniki, czy niewidzialne ściany), ale żaden CRY ENGINE na tej ziemi nie pomoże z tymi IDIOTYCZNYMI skryptami!

Niby możemy wybrać metodę przejścia lokacji - NIESTETY TYLKO NIBY!wallbash.gif

Ukończenie gry zajęło mi 12 godzin, myślę że wywalając skrypty, można byłoby zagrać w niezłą snajperską gierkę!

A obecnie wróciłem na planetę Pandora - czyli Borderlands 2

P.S. Niestety pierwsza część bardziej mnie wsysła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu zaliczyłem Resident Evil: Revelations nie powiem bardzo fajna gra ale czy jest lepsza od kontrowersyjnej 6 części? Tego bym nie powiedział. A w obecnej chwili przechodzę Borderlands 2 lepsze jest z pewnością od 1 części i daje dużo frajdy ale i tak po jakimś czasie misje poboczne staja się nudne. Na obecną chwilę zrobię sobie przerwę od wszelakich JRPG i Rogue Galaxy skończę później ( już mam 18 godzin na liczniku). No i oczywiście World of Warcraft ale teraz loguje się tylko na dni raidowe nie chce mi się w niego grać =/ ale już jutro kończy mi się prepaid i zrobię sobie parę dni wolnych czy nawet tygodni nie mam i tak kasy na nowego prepaida to tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...