Skocz do zawartości

Polecane posty

Delektuje sie tropikalnymi klimatami w Far Cry 3. Niestety do konca kampanii singleplayer zostalo mi juz tylko kilka misji, wszystko co bylo do wycraftowania juz zrobilem, tak samo zreszta jak praktycznie wszystkie misje poboczne, odszukalem prawie wszystkie znajdzki, przejalem obozy i wieze radiowe. Przygoda z FC3 dobiega zatem konca, ale szczerze przyznaje, ze bawilem i bawie sie przy nim lepiej niz oczekiwalem i nie nudzi mnie tak jak poprzednia czesc. Brawa dla Cryteka za stworzenie naprawde solidnej strzelanki z calkiem niezle zaprojektowanymi postaciami i linia fabularna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie udało mi się przejśc Battlefield 3, nie żeby był długi tylko dopiero teraz znalazłem na niego czas. A dostalem go w zeszłym roku jakoś chyba na wiosnę jak kupowałem karte graficzną był w prezencie. Nawet fajny, ładna grafika i tak dalej ale każdy to już wie, tylko ja jestem trochę zacofany. Naszła mnie ochota żeby przejśc sobie trylogię Mass Effecta albo ponownie Dragon Age, zobaczymy na co czas pozwoli. Napewno na dniach zamówię sobie trzy części Crysisa, bo z premierą trójki fajnie będzie sobie odświeżyć poprzednie części. A koniecznie muszę zobaczyć tą piękną grafike co tak nią wszyscy się zachwalają. W międzyczasie gdy człowiek w tygodniu zmęczony po pracy jest nabijam kolejne kilometry w seri gier których jestem od wielu, wielu lat wierny. Czyli aktualnie nazywa się ona Euro Truck Simulator 2, kurcze naprawdę fizyka i symulacja na najwyższym poziomie. A i grafika niczego sobie, jazda w nocy daje dużą satysfakcje, jednym słowem ciepła herbatka, podłączona kierownica Logitecha i świetny tytuł na odstresowanie, a w tle jakieś dobre radio z klimatyczną muzyką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przechodzę Batmana AC, chyba po raz trzeci. Ta gra jest genialna. Grafice niczego nie można zarzucić tak samo jak fabule i systemie walki. Ale do rzeczy. Przechodzę też Wiedźmina 2, ale nie mogę przejść jednego poziomu, więc na uspokojenie znów przechodzę Batmana.oczko2.GIF

Jeszcze raz ją polecam. A co do zakończenia, bezcenne... chce się płakać, śmiać, a także są stany lekkiego niepokoju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem Driver San Fransisco. Naprawdę porządna i dobra na kilka wieczorów gierka. Opcja "SHIFT" sprawdza się znakomicie, bardzo fajny soundtrack, grafika trzymie poziom, fabuła również przypadła mi do gustu. Jak dla mnie 8+/10. Teraz czekam na nowy rzut z biedronki, żeby zagrać w coś nowego wink_prosty.gif

Edytowano przez Kizami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga połowa stycznia - pierwszy WIedźmin. Kupiony na Steamie za 8zł, ale dwójkę kupię w wersji pudełkowej - zawartość pudełka wygląda wyśmienicie.

11-17 luty (pierwszy tydzień moich ferii) - Deus Ex: Human Revolution wraz z dodatkiem, kupione na Steamie w promocji za 22zł. Naprawdę niespodziewałem się cudów po tej grze, no ale 40h mówi samo za siebie - grało się znakomicie. Czekam na kolejną część Deus Exa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzaskam w Super House of Dead Ninjas na adultswim. MIAZGA! Zagrywam się już kilkanaście godzin. Oprócz tego męczę Clash of Heroes i trzeci raz podchodzę do Dark Messiah of M&M. Do tego kupiłem w Biedrze Lego HP 1-4 i TR: Ultimate Edition także grania mam na najbliższe parę miesięcy. No i w końcu zaliczę Magickę z następnego numeru CDA, bo jakoś mnie do niej nie ciągnęło, słyszałem, że bug bug bugiem pogania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasin's Creed 3 Skończyłem niedawno i jakoś niespecjalnie mi się spodobał , ale wytrwałem do końca :) nabardziej denerwująca jest ta optymalizacja ... lecz szło grać =] 6/10

Zacząłem grać w Singularity (1 godzinka za mną) i jestem pozytywnie zaskoczony tym tytułem naprawdę bardzo dobry pomysł na grę ! jedynie do grafiki można się przyczepić (jak narazie:D) bo nie zachwyca , ale nie jest też najbrzydsza polecam fajna gierka:)

A i bym zapomniał po Singularity czas na Rage :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...