Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio skończyłem Call of Duty Black Ops. Wiem, że wyszła już sporo czasu temu, ale jakoś nie mogłem się skusić na kupno CoDa w wydaniu Treyarch ( takie sobie wspomnienia po World at War ). Powiem wam, że to jest bardzo dobry CoD ! Może nie stawiałbym go na równi z ideałem FPSowego świata czyli CoD MW 4 ale ta gra ma w sobie to coś. Grafika naprawdę na przyzwoitym poziomie, fabuła wciągająca (brakowało mi tego czegoś w kampaniach CoD Ghost, o Battlefieldach nie mówiąc nawet). Fajny feeling płynący z rozgrywki. No polecam i tyle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zacząłem teraz grać w Skyrima (po raz pierwszy) i tu bym się nie zgodził. Owszem, gra jest świetna i bez wątpienia jest jedną z najlepszych gier ever, ale mimo wszystko Morrowind jest nieco lepszy. Z niecierpliwością czekam więc na moda odtwarzającego Morrowinda w Skyrimie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Space Engineers. Jeśli ktoś o tym nie słyszał, to bardzo źle dla niego. Ogólnikowo - Minecraft w kosmosie. Ale diabeł tkwi w szczegółach i mimo że gra jest jeszcze w alfie (Early Access na Steamie), to już jest masa zabawy, a jeśli dojdzie multiplayer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Dark Souls i pokonałem wielkiego smoka z zębami na klacie, odblokowałem drzwi, ale tam zatrucia mnie denerwowały więc wróciłem się by zajść do lasu, właśnie pokonałem wielkiego motyla.

Edytowano przez gutol12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem sobie podsumowanie roku i oto gry, które w roku 2013 ukończyłem :)

Alanjpg_nqeessr.jpg

Rok dla mnie był naprawdę dobry, wiele świetnych tytułów udało się wyłapać na róznych przecenach za grosze. Przechodzę jeszcze Grid 2, które mam nadzieję ukończyć w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calakowanie GTA 4 odłożone na czas nieokreślony, bo na razie skupiłem się na Resident Evil 5.

Na fali popularności w mojej klasie (nasi zajęli 3. miejsce na World Cupie), zacząłem dla rekreacji naparzać w Osu!

Dobre na rozgrzewkę na przed strzelaniem w innej grze.

Edytowano przez dsobczak96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam co jakiś czas na Martwą Wyspę. Ta gra jest naprawdę fajowa, ponad 50h i dopiero poczatek 3 aktu... no ale robię wszystkie poboczne zadania i łażę po kątach. Gdyby nie ten okropny mechanizm zmiany broni i bugi ekwipunku, o których czasem się zapomina w ferworze walki, byłoby miodnie smile_prosty.gif

Rozpoczęłam też przygodę z serią The Midnight Mysteries. Pierwsza część za mną. Powiem tak... Dobra dla dzieci i tych co się nudzą smile_prosty.gif Gra się 'przechodzi' sama, łamigłówki są może wyzwaniem dla trzylatków, no i nie można się zaciąć, bo kruk podpowiadacz czuwa smile_prosty.gif Mimo wszystko gra sympatyczna i relaksująca. Takie klikadło pod pretekstem mało skomplikowanej fabuły - pomysł z Poem fajny, choć mogliby to skomplikować, zawikłać, wprowadzić jakieś łamigłówkowe wyzwania, a nie

skopiuj znaki na kartkę (kopiują się w ustalonej kolejności, nie można zrobić tego źle) i potem ustaw szyfr wg tej kartki

etc... no ale w końcu to gra dla każuali. Druga część się instaluje, zobaczymy co będzie.

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deus exa director's cut, skusilem sie za 4 dychy w biedrze i przelazlem za jednym tchem, no w sumie z tydzien zeszlo, 30 godzin, staralem sie wszystko robic co mozliwe ;) gra to typowa skradanka, kiedys po obejrzeniu trailera nastawilem sie na jatkę, a tu widac, ze to bardziej taki metal gear solid ;) troche poprawili AI ale nie znacznie, zagrywki komputera mozna bylo przewidywac z czasem ;p duzo glupich bledow, ale ogolnie dalbym mocne 8/10 :)

teraz, jak dali falloty to sobie przejde je po kolei :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@itachiv1

No właśnie nie. Nie wykorzystałem też żadnego błedu w grze, po prostu normalnie zabiłem kolesia i kick. Jakbym na serio cheatował by na forum bym się tym nie chwalił :P taki głupi to raczej nie jestem.

Pogrywam znów we Flatout'a 2, tym razem z kamerą na masce, by było troche inaczej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem Assassin`s Creed IV: Black Flag. Daję z czystym sumieniem 9/10, bo gra jest bardzo dobra, wreszcie dopracowana i po fatalnej trójce powoduje, że aż chce się w to grać. Rewelacyjnej dwójki nie przebije, ale numer 2 w historii serii jak najbardziej może piastować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni ukończyłrm po raz trzeci Dishonored. Starałrm się uzyskać za każdym razem inny poziom chaosu e eyniku końcowym. Trochę się namęczyłem, ale było warto.

Teraz akurat udowadniam mojemu bratu moją wyższość w WWE 2K14 (gra w CDA powinna dostać lepszą ocenę, ponieważ według mnie jedyną wadą jest jakość dźwięku).

A na przyszłość może Assassin's Creed. Taki mały refresh całej serii nie zaszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...