Skocz do zawartości

Polecane posty

Dzisiaj ukończyłem po raz drugi Wiedźmina 2. Tym razem nie byłem głupi i zachowałem zapisy. Obecnie przechodzę Rise of the Argonauts i powiem, że gra jest dość specyficzna. Ma też brzydką grafikę, chociaż napędza ją UE 3.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę gram w Rogue Galaxy , Dragon Quest VIII - Journey of cursed king, Dark Cloud 2 , Tales of the Abys czyli kwintesencję najlepszych RPG na PS 2. A oprócz tego w World of warcraft ale mniej ze względu na to że gildia chce ubić lei shena i Reidena na HC modzie w 10 osób dlatego na razie 25 mody odpadają i jest przez to trochę więcej luzu=].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie męczę Hitmana: Rozgrzeszenie - grę rozpocząłem na hardzie (trofiki same się nie wbiją) i nie jest zbyt trudno. W niektórych miejscach jest nieco zbyt dużo przeciwników, ale jakoś daję radę. Jestem teraz w 18 misji (w tym parku) i muszę przyznać, że straciłem trochę chęć, ale zostało jeszcze dosłownie parę misji więc już dokończę. Dalej; Uncharted 3. Ponownie rozpocząłem przygodę po 9 miesiącach - pierwszy raz pożyczyłem od kolegi, teraz gra jest w abonamencie PS+ więc w sam raz mi się trafiło - platyna czeka. Raz na jakiś czas odpalam również LittleBigPlanet Karting, choć coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że takie gry to raczej nie dla mnie =D. Oprócz tego Sleeping Dogs (cały czas trzymam na dysku, bo do platyny zostało naprawdę niewiele trofeów, a sandboxy KOCHAM). Z niecierpliwością oczekuję Battlefielda 3 oraz Saint's Row 3 - te gry znajdą się w lipcu w Plusie. W BF 3 czekam głównie na multi (kampania jakoś mnie nie kręci, zbyt dużo bugów, słaba grafika na konsoli), natomiast Saint's Row 3 podobno ma pokręcony humor, a tak jak już mówiłem, nic nie kręci mnie bardziej niż wesoła masakra na ulicach miasta :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na Xboksie ogrywam Hitmana Rozgrzeszenie (misja Operation Sledgehammer), Dragon Age: Początek (dopiero co rozpocząłem wędrówkę po Lesie Brecilian), Mass Effect 3 (nabrałem z 10-12 zadań na Cytadeli po dołączeniu

Garrusa[/spoilera] - mojej ulubionej postaci z trylogii) oraz Tiger Woods PGA Tour 09 - koniec pierwszego sezonu - bez zwycięstwa, ale za to z dwoma drugimi miejscami :)

Z racji formatki PC na laptopie nie mam żadnej gry, ale powróci chyba za niedługo na dysk Warframe :) A od następnego tygodnia To The Moon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kasę ze stypendium zafundowałam sobie trylogię Prince of Persia HD i własnie męczę Sands of Time. O mamuniu, dawno tyle razy nie ginęłam co w tej grze. Pod tym względem blisko mu do starych PoPów.

A walka z ojcem Księcia napsuła mi tyle krwi, że hej... udało mi się po około godzinie i... wyłączyli mi prąd. Tuż przed zapisem. Jak złość piękności szkodzi, to ja już jestem brzydka jak noc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiętnie w WarZ które teraz zmieniło nazwę na Infestation: Survivor stories... Chciałem też podejść do stalkera zew prypeci, ale jakoś po 20 minutach gry odechciewa mi się... Dużo latania, mało akcji.

Gram też w przerwach w Dishonored które z resztą wrzucam na swój kanał YT...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc ja od ponad roku gram w LoL'a, i na razie tylko w niego(czasem odpalę The Binding of Isaac oraz maksuję ukończonego w lutym Far Cry'a 3, do którego po takim czasie dalej wracam, zayebista gra), ponieważ czekam na Prototype 2, które kurier przywiezie mi we wtorek oraz MOOORTAAAAL KOOOMBAAAT na PC na które czekam od premiery wersji konsolowej(tak, długo, wiem) i zaczynam zasysać w środę(a z moim internetem pewnie zagram dopiero w czwartek).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja wciąż i wciąż od blisko 3 lat gram CoD 1 MP, sam nie wiem dlaczego. Ostatnio przeszłem Modern Warfare, fakt, wspaniała gra, lecz na multi jakby się zawiodłem. Może to za mocno powiedziane, po prostu nie wciągnęło mnie tak bardzo jak ''jedynka''. O przewadze często decyduje tam jakiś tam uchwyt dodatkowy czy coś. W CoD1 tego nie ma i liczy się tylko umiejętności i doświadczenie. I taka rozgrywka mi pasuje :). Tak poza tym to grywam czasem w Armies of Exigo (świetny RTS, był kiedyś w CDA), ostatnio miałem też przyjemność zaliczyć GTA 4. W najbliższym czasie może się skuszę na CoD2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzisiaj skonczylem Testament Sherlocka Holmesa. Po tej czesci zostalem fanem serii - nigdy nie gralem w przygodowki, a ta wciagnela mnie bez reszty. W pozniejszych etapach zagadki na kazdym kroku stawaly sie meczace, ale fabula to wynagradzala. Ciesza mnie rowniez odnosniki do filmowej wersji Holmesa - chodzi glownie o najnowsza, druga czesc - "Gra cieni". Juz nie moge sie doczekac "Crimes and Punishments".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu skończyłem Orcs Must Die! . Gra jest naprawdę wyrombista. Narazie przechodziłem na łatwym i przechodziłem od piątku po 2 godzinki na dobę. Gra nie jest długa, ale niesamowicie wciąga.Grafika również jest piękna. Stronę audio zostawię bo słuchawki mi się popsuły. Grę kupiłem w biedronce za 10 PLN. Myślę że w CD-Action kiedyś zobaczymy drugą część tego cuda.

Moja skromna ocena to: 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2, od roku kurzył się na półce, po prologu nie mogłem jakoś się wgryźć... jednak po godzinie gry nie moglem się juz oderwać :) Grafika mnie oszołomiła oraz to jak bardzo lokacje były zapełnione rozmaitościami i questami. Świetna historia, godna książek. 10/10 moim skromnym zdaniem, jeśli coś lepszego powstanie w gatunku rpg w najbliższych latach, to chyba tylko wiedźmin 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...