Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ograłem ostatni 2 gry Fallouta 3 kupionego w biedrze, i Orcs Must Die. Pierwsza jest bardzo fajnym postapokaliptycznym RPG, jedyne co mogę mu zarzucić to nudna fabuła w środku gry,ale za to początek i koniec rozwala. Druga jest bardzo świetną nawalanką, prosta schematycznie, trudna gamplayowo, ale takie gry poprostu kocham <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostation przeszedlem:

Sleeping Dogs-bardzo dobra nawalanka

Orcs Must Die!

Far Cry 3-swietna fabula i mozliwosci zabijania po cichu czyli to co kocham

Drakensang: Dragon Edition-gry sa swietne i gram juz w nia 3 raz

Teraz gram w:

Gra o Tron RPG-fabula miodna

Metro Last Light-fajny klimacik

War Thunder

Assassins Creed 3 Tyrania Króla Waszyngtona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nic nie pisałem więc czas zacząć :)

Ostatnio przeszedłem dopiero połowę ME2 z powodu (wreszcie!) ukończenia Risena (swoją drogą Risena muszę polecić, cudowna gra, miło się w nią grało). Dziś też w ciągu godziny ukończyłem Karatekę (tak, tego z najnowszego BeMine) oraz zaczynam się brać za Fairy Bloom Freesia i Back To The Future Ep. 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno Binary Domain i teraz ostro gram :) Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tak dobrej fabuły w shooterze. Czekam również na 21, kiedy to wejdą do gry Romulanie w STO, grałem troch na serwerze testowym i muszę powiedzieć, że naprawdę czekam na ten dodatek. Oprócz tego męcze Dead Island, ale wciąż mi ta gra nie podpada. Naprawdę, w L4D fajnie się grało, zabijałeś zombie hordami. Tutaj musisz uważać na każdego, do tego level scaling sprawia, że nawet na wysokim poziomie wciąż może cię utłuc pojedynczy zombiak. Co jeszcze ? A tak, pogrywam trochę w Battlefronta 2, z przyjemnością i pewnym niedowierzaniem zobaczyłem, że są wciąż chętni do gry w multi i to całe setki. Tak że, jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu skończyłem Bioshock Infinite i uważam, że gra pod względem fabularnym (i nie tylko bo grafika jest śliczna) jest świetna. Dodam, że to mój pierwszy Bioshock i zakończenie wgniotło mnie w fotel wywołując to uczucie "co ja mam teraz ze sobą zrobić" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Trials Evolution na PC. Redlynx/Ubi pokazali, ze nie trzeba wypasionej grafy czy porywającej fabuły, żeby zrobić wciągającą grę. TE przypomina mi czasy, kiedy nie miałem kompa i na Pegazusie pykałem w motorki.

No i nawet 30 próba perfekcyjnego przejazdu tej samej trasy, tylko jeszcze bardziej nas bawi, kiedy zaryjemy w glebę (że o scenkach finałowych nie wspomnę- np. fortepian). Jednak musiałem puścić swoją muzykę, która perfekcyjnie pasowała do tej gry.

Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny przysiadłem do gry w Metro 2033, które kupiłem prawie rok temu, a nadal mam jakieś 50 minut gry na Steamie. Poprawiłem sobie optymalizację, muszę naprawić jeszcze dźwięk, który momentami jest cichy, a gdy odwrócę bohatera np. w lewo to słyszy lepiej, zupełnie tak, jakby był na jedno ucho głuchy :P. Jestem teraz w drugim rozdziale ale coś czuję, że znów będę miał dłuższą przerwę od gry, bo planuję jutro kupić książkę o tym samym tytule. Przyznam, że nie jest to tytuł, który przykuł mnie do monitora na długie godziny ale sądzę, że po przeczytaniu książki będzie mi się grało dużo lepiej, bo będę mógł przeżyć znaną mi już fabułę, że tak powiem w sposób interaktywny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przeszedłem Warhammer: Mark of Chaos i przymierzam się do dodatku Battle March. Gra jednak jest trochę poniżej oczekiwań. Słabo zrealizowana jest warstwa taktyczna i strategiczna gry (małe zróżnicowanie jednostek i frakcji, ograniczona ich liczba w bitwie, praktycznie brak wyborów w kierowaniu armią na mapie strategicznej), na plus uważam grafikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem platynować Sleeping Dogs... jestem baardzo zaskoczony na plus - świetna fabuła, mechanika, miasto. Nie wiem, czy nie grało mi się lepiej, niż w GTA IV, które ogrywałem przez jakieś 7h na PC i czeka na swoją kolejkę na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...