Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja ostatnio ukończyłem Gearsy i stwierdzam, że tak mięsistej gry dawno nie ukończyłem. Genialny gameplay, trudność i parę niezłych pomysłów na urozmaicenie gry. Słowem, miód.

@Jachus

Użyj Torque Bow żeby odgonić te ptaszki, a potem trzaskaj hedashoty ze snajperki. Jeśli podejdzie zbyt blisko przeskakujesz nad osłoną i rush na drugi koniec wagonu. Trzymaj się światła i każ Domowi wstrzymać ogień. Po paru przebiezkach Raam z głowy ;) A jeśli masz kogoś do coopa to już banał totalny.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu ostatnich kilku dni niezbyt miałam czas na grę... Tak sobie robiłam Wedźmina po kawałku, albo odpalałam StarCrafta na chwilę... Teraz za to muszę się zabrać za Blades of Time zanim wyjadę z PL i blokada regionalna odetnie mi dostęp do gry, haha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc trochę tego jest i nie pamiętam ile pozycji z listy wymieniałem już wcześniej, ale obecnie grywam sobie w Might and Magic: Clash of Heroes (tzn. grywałem, gra jednak nie wciągnęła mnie na dłużej ;]), sporo czasu spędzam także nad Wargame: European Escalation, mimo, że gra prosta nie jest i wymaga trochę zręczności (niekoniecznie zmysłu taktycznego), bardzo szybko odbiłem się od Brothers in Arms: Hell's Highway dodanego w CDA przez polonizację (zbrodnia powiadam wam), liznąłem też początek najnowszego Hitmana i szczerze mówiąc nie jest źle. A z takich gier, które zagrałem i skończyłem to będzie chyba Assassins's Creed 3, ale chyba o tym już pisałem... teraz mam minimalny problem ze skupieniem się na jakiejś jednej produkcji :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torchlight 2 - dłuuuugo zwlekałem z zakupem, momentami zerkając nawet w stronę Diablo 3. Ostatecznie wybrałem jednak to, co bardziej mi znane - fanem Diabła nigdy nie byłem, a i Torchlight zdaje się być jakiś taki bardziej przyjazny. Nie żałuję, zabawy i lootu po uszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram aktualnie w Codename Panzers zaczołem, od wczoraj grać dokładnie. I jeszcze gram w Ghost Recon Advanced Warfighter 2 bo ta gra jest fajna ciekawe misje itp. ale to jeszcze kiedyś wrócę i opiszę, też gram w Gothic Multiplayer to na razie wersja beta bo twórcy robią już całą wersję nie wiem kiedy to będzie trudno mi powiedzieć, ale jak na razie synchronizacja trochę jest nie stabilna ale się w to gra fajnie, też są serwery RP i TDM, super się walczy nie wiem czy ktoś z was już to grał. Ale warto spróbować tylko że musicie mieć Gothica 2 z dodatkiem Noc Kruka, to będzie wam działać jak chcecie zobaczyć to zapraszam na yt na kanał deniso55 i Raven. pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdobyciu całego królestwa Calradii (Warband) Królestwo Jamesów i Polaków (same wojsko) przeszło na nowego moda Nowa Ojczyzna (export postaci). Pogrywam sobie też w Sniper-a z CD-A jedną misję codziennie i powiem nie wiedziałem iż to mi się aż tak spodoba :D! Teraz czekam też na kartę graficzną bym mógł pograc w Arcanie (lagi) przypomnieć Stalkera (artefakty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy ukończyłem po raz kolejny Wiedźmin 2 i teraz żałuję, bo obudził się we mnie hype na kolejną część, do której jeszcze daleko :)

Oprócz tego przeszedłem Far Cry 3 i muszę przyznać, że to kawał porządnego FPS'a. Nie wszystkie elementy fabuły były dla mnie satysfakcjonujące, ale ogólne wrażenie wypadło bardzo pozytywne.

Teraz bawię się z TESV: Skyrim, co jak widzę po swoich postępach, może trochę potrwać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tuż przed chwilą ukończyłem SNIPER Ghost Warrior.Gra mimo tego że słyszałem o niej wiele dobrego okazała się średniakiem.Poza tym że jest ona strasznie krótka (licznik końcowy pokazał mi 4 godziny 27 minut,ale doliczam do tego jakieś 1,5 godziny ze względu na niektóre pomyłki) największą jej wadą jest to że towarzysze i przeciwnicy nam głupieją lub znikają mimo ze powinni z nami być (np. zniknęli mi z w jednej z misji z pontonu). Mam teraz ochotę zagrać w jakieś dobre RPG i chyba skuszę się na Darkensang. Poza tym jutro będę gościł u siebie na dysku drugą część Wiedźmina i tym razem ukończę ją ścieżką Iorwetha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Sniper Ghost Warrior razem z multi, Blades of Time Colin McRae Dirt 2, a niedawno przeszedłem świetną klimatyczną ale jakże krótką Mafię II szkoda ,że taką krótką. A GTA IV nie przeszeszedłem do końca bo mi się znudziło ;p więc czasami jadę na huśtawkę ;p 2 tygodnie temu skończyłem jakże fajnego Hitmana Blood Money (Krwawa Forsa dla niekumatych ;p) I to tyle. A po wymianie grafiki i procesora myślę nad Far Cry 3 oraz Assassin's Creed III, Battlefield III a potem IV, i może GTA V.

Edytowano przez Meal13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na GRIDa ze względu na zamieszanie związane z premierą drugiej części, która nadjedzie niebawem. Kiedy grałem w GRIDa rok temu nie wydawał się aż tak arcade'owy. Na najwyższym poziomie trudności objeżdżam rywali z łatwością. Muszę w końcu powyłączać asysty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zmianę gram w Snipera z Cd-action oraz Dreamfalla.

Nie byłem pozytywnie nastawiony na FPS-a z Cd-action, ale nawet mnie grą wciągnęła

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper Ghost Warrior zaliczony. Naprawdę przyjemna gra przy dobrej grafice i niskich wymaganiach sprzętowych ;P przejście kampani zajęło mi 5h 15 min (troszkę krótkawa) :Dale jaknajbardziej polecam każdemu =] niektóre momenty trochę trudne , ale dla chcącego nic trudnego heh. Teraz zabieram się za battlefielda 3 multi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sniper: Ghost Warrior - Wziąłem go jednym tchem, bez jakiś szczególnych przerw i licznik na końcu gry wskazywał ok 4 i pół godziny więc wynik nawet niezły. Dodam, że to moje drugie podejście do tej gry, dlatego pewnie tak szybko poszło:D Tearz trzeba przejść jeszcze DLC i będzie fajrant, a ja postawie sobie S:GW dumą na półeczce obok wszystkich innych świetnych pełniaków z CDA :>

Bodycount - Tej grze muszę napisać reckę na bloga, bo niewiele brakowało i byłoby nieźle, bardzo nieźle. Gra zajęła mi ok. 6 h ( starałem się szukać jakiś znajdziek... na próżno:/) Szkoda, że nie dali tej grze jeszcze trochę czasu bo po dopracowaniu kilku elementów grałoby się naprawdę super, a tak to jest typowy średniak który warto pożyczyć, przejść i zapomnieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyrim wreszcie ukonczylem w zadowalajacym mnie stopniu, czyli przejscie glownej kampanii uzupelnilem o zrobienie wszystkich misji dla pojawiajacych sie w grze frakcji, odkrycie i odblokowanie wszystkich 60 smoczych slow, zebranie masek smoczych kaplanow, zdobycie wszystkich daedrycznych artefaktow oraz wszystkich 50 aczikow z podstawki. Piata czesc serii The Elder Scrolls juz zdazyla opuscic moj dysk, a na jej miejsce wskoczyla kolejna gra z widokiem FPP i otwartym swiatem, czyli Far Cry 3. Po spedzeniu ponad 160 godzin na eksplorowanu zamieszkalej przez Nordow i smoki mroznej polnocy wycieczka na duzo cieplejsza, choc rownie niebezpieczna tropikalna wyspe jest mila odmiana. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...