Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja wczoraj skończyłam Mass Effect 3, równo tydzień po zainstalowaniu. Około 27h gry i tylko cztery niezrobione zadania poboczne. Od jakiegoś czasu wisi mi też na kompie zaczęty Risen i Skyrim, ale po dawce akcji, jaką mi zaserwowały ME, wydają mi się jakieś takie... nudne. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekendy Mass Effect 3 (boskie), w tygodniu niedużo Fallout: New Vegas (Skyrim kazał spróbować, skorzystałem ze steamowej obniżki i po 10-ciu godzinach rozgrywki nie żałuję wcale), a w przerwach jeszcze rzadziej, ale z nie mniejszą przyjemnością beta diabełka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluje się Metro2033, w międzyczasie pogrywam w Crayon Physics Deluxe - doskonała gierka! Wpadła do mnie wraz z The Humble Indie Bundle #3 i tak jak cały pakiet, choć całkiem przyjemny, nie urywa dołu pleców, to ta gra imho jest genialna! Podwójna radość nastąpiła, kiedy zobaczyłam jej cenę na Steam.

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instaluje Wiedźmina 2, którego przed chwilą doniósł mi kurier ;] Tak, tak wiem, że późno, ale ja nie zwykłem kupować premierówek, ponieważ: raz, że są za drogie, dwa, że są jeszcze bez tych wszystkich patchy usprawniających rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ukończyłem Mass Effect 3 i... polecam tę grę na prawdę każdemu! Śweitna fabuła, klimat, scenariusz i postacie.

Ciaglę młócę w Skyrima, najlepsza gra jeśli chodzi o cenę do adekwatnej ilości czasu, jaki można przy niej spędzić to jest to 10/10. I jeśli się spojrzy na mój dziennik z questami, to prędko tej produkcji nie skończę.

Dzisiaj powróciłem także do Deus Ex: HR tym razem spróbuję go przejść nie zabijając nikgo na swojej drodze. Z tego co mi wiadomo, tylko 2% graczy to się udało, zobaczymy. Gra super, największe zaskoczenie in plus tamtego roku.

W kwietniu mam zamiar znów (trzeci raz) przejść Wiedźmina 2, gdyż wraz z premierą na konsloach mają się pojawić na PC nowe lokacje i questy, dlatego warto do Wieśka wrócić.

No i oczywiście League of Legends, najwięszky pochłaniacz czasu jaki kolwiek spotkałem! A jeśli na dodatek masz mnóstwo znajomcyh z którymi możesz grać, to już w ogóle :happy:

Bioshock 2 ukończony (polecam!),

Niestety, jedynka jest o niebo lepsza, bije klimatem dwójkę. Wg mnie :)

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu mam zamiar znów (trzeci raz) przejść Wiedźmina 2, gdyż wraz z premierą na konsloach mają się pojawić na PC nowe lokacje i questy, dlatego warto do Wieśka wrócić.

A ja go właśnie ukończyłem. Nie wiem czy będzie mi się chciałbo przechodzić jeszcze raz po tak krótkim czasie by zobaczyć kilka nowych qutstów, ale kto wie... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast pykam w najlepsze pełniaki (imo ), jakie trafiły się w CD- Action czyli w dwie części Abe'a, a teraz jestem na końcu pierwszej. Ponadto DiRT2 i wkrótce wezmę się za Portal2, a wcześniej kolokwia wezmą się za mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zagraniem w Massa-a 3 wykańczam zaczęte dwa poprzednie. Ale 'dwójka' ma insane potrafi być irytująca...Pozat ym po trochu calaczek w Far Cry 2 (już blisko) i codzienne dawki świetnego relaksującego MS Flight :).

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tematu o Dark Messiah? Wczoraj skończyłem. Pamiętam, że jak wychodziła w CDA to był spory zachwyt wokół tej produkcji. Muszę przyznać, że samouczek nastrajał bardzo optymistycznie. Gra jest trochę nierówna. Chwilami jest bardzo mrocznie i potwory wyglądają naprawdę dobrze (undead, pao kai, spider) chwilami tak sobie. Zdecydowanie niepodobna mi się wygląd Orków. Na pewno trzeba pochwalić starcia z przeciwnikami, a przy tym sporą dowolność w eliminacji wrogów. Gra chyba powstała pod wpływem Władcy Pierścieni P. Jacksona ? miałem sporo skojarzeń. Chwilami wydawał mi się podobna do Tomb Raider. Muzyka jest, ale moją uwagę zwrócił tylko końcowy fragment podczas walki z ostatnim smokiem. Jeśli ktoś chce zwiedzić ?Morię? :) to może w to zagrać. Tak naprawdę prawdziwy Dark Messiah zaczyna się gdzieś od 6 rozdziału. W trzystopniowej skali (*-niby nic, a tu proszę?; **-typowy pełniak ze wszystkimi tego konsekwencjami; ***-gdybym wiedział, że taka dobra to kupiłbym w sklepie). Dark Messiah daję ** gwiazdki. :D Teraz zabieram się za Cryostasis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem drugie DLC do Alan Wake. Ta finałowa walka naprawdę jest niełatwa. Ponadto, jeśli chodzi wogle o te dwa DLC, poziom trudnośći jest w nich zdecydowanie trudniejszy niż w samej podstawce. Ale nie ma się czemu dziwić - w końcu nasz bohater trafił do leża Ducha Mroku, a jak wiadomo powszechnie, wróg na swoim terenie jest zdecydowanie groźniejszy i to dokładnie widać po tych dodatkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...