Skocz do zawartości

Polecane posty

MrHells, Co zrobiłeś ? "Przeszłeś"

Ja teraz pykam w Snipera: Ghost Warriora - tak tego z GMG, darmowego. Nawet gra niezła, choć czasem czuć powiew budżetówki... Aha w weekend skończyłem kampanię w "Polu Walki 3" :tongue: Wg mnie single-player to cud-miód jak i sama rozgrywka. Co jeszcze... aha jak skończę "Ducha Wojownika" i nic fajnego nie będzie w najnowszym CDA to powracam do starej dobrej "czarnulki" i mam zamiar "pykać" w: Call of Duty 2: Big Red One, a później w BF 2: Modern Combat. To tyle. End transmission.

PS. Jak widać w tym temacie nie nabijam postów w stylu: "Przechodzę ..." i koniec. Ludzie proszę, piszcie jakieś dłuższe posty.

Edytowano przez maxyman42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio króluje Mass Effect 2 :laugh:

Jedynka fabularnie mi się podobała ale część druga po prostu wymiata i mam nadzieję że zakończenie trylogii też da radę :wink:

Chętnie znowu wrócę do Divinity 2: Ego Draconis. Gra jest bardzo wymagająca a pokonanie co trudniejszego przeciwnika sprawia potem perwersyjną radość :trollface:

No i oczywiście Wiedźmin, który wg mnie jest najlepszą polską grą i po prostu wstyd w niego nie zagrać.

Prócz tego jeszcze jest Mount&Blade. Gra w której mogę robić to na co mam aktualnie ochotę, brak fabuły i całkowita dowolność w rozwoju postaci to jest to :tongue:

A żeby po prostu stracić godzinkę czy dwie mam Bejeweld 3 czyli coś za co nawet własna dziewczyna ci podziękuje :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie ukończyłem.

Dawn Of War 2 kampanie chaosu i space marines, zostały mi eldarów, orków, imperialnej gwardii oraz tyranidów.

Need For Speed Underground 1 + 2.

Saints Row 2.

Star Wars Republic Commando.

Bad Day L.A.

Obecnie katuje.

The Settlers VI Narodziny Imperium + Wschodnie Królestwa.

Mass Effect 1 + Mass Effect 2.

Dragon Age: Początek.

Heroes Of Might & Magic III + IV + V.

Real War.

GTA Vice City.

GTA San Andreas.

GTA IV.

Drakensang.

Empire Earth.

Age Of Empires 2 + The Conquerrors.

Age Of Empires 3 + The Warchiefs + The Assian Dynasties.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłem ostatnio Gothica 1 (już chyba setny raz) i chyba nie muszę nikomu mówić co to za gra :icon_wink: ?

Obecnie gram w Team Fortress 2 i Killing Floor. To pierwsze to świetna strzelanka sieciowa, w którą gram już od dwóch lat i nie opuściłem jej(jak zrobiła to duża część starych graczy) nawet po uczynieniu jej darmowej. To drugie to komercyjna wersja moda do Unreal Tournament, w której bijemy mutanty. Całkiem przyjemna produkcja.

Mam zamiar w najbliższym czasie kupić i ukończyć Deus Ex'a 3 i Serious Sam 3 BFE i tyle jak na razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter Nights 2 - zakupiłem na Steamie, teraz męcze, gra niezbyt rewolucyjna, jedynka bardziej mi pasowała, ale mówi się trudno, ponadto gra nie ma opcji zmiany częstotliwości odświeżania, więc trzeba to robić ręcznie ( domyślnie jest 60, co jest tragiczne dla moich oczu, że o bólu głowy nie wspomnę ). Ogólnie jak już znalazłem oba pliki INI ( tak, są dwa ) w końcu da się grać. A wczoraj kupiłem za 7 dolców American McGee Alice 2, więc mam w co grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich godzinach skończyłem aż 4 gry (!). Uprzedzam, że tylko dokończyłem ostatnie misje, bo rozpocząłem gry, później je porzuciłem, a teraz mi miejsce na HDD potrzebne, więc skończyłem. Są to: Dark Messiah of Might & Magic (7/10), Mirror`s Edge (7/10), NecroVision (5/10) i Bionic Commando (6/10).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...