Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Reaper_PL

WAZNE FAQ: Najczestsze pytania ( v0.3 ) - UPDATE 07.01.2005

Polecane posty

Po sprawdzeniu - rzeczywiście nie działa :D:D:D Spróbuj zmienić format obrazka na .jpg (uprzedzając pytania - prawy przycisk myszy -> otwórz za pomocą -> paint -> zapisz jako -> wybierasz format JPG -> zapisz), bo nie dość, że będzie dużo mniej zajmował, to jeszcze będzie wyświetlał się w postach, o:

... tu byl obrazek ...

Nie ma za co :)

EDIT: tak, wyedytowałem posta w całości (wcześniej sprawdzałem, czy nie da wkleić się bitmapy), podczas edycji dopisał się Zapruder z prawidłowym rozwiązaniem - ja tego nie mogłem zobaczyć :) Słowem - nie było Złej Woli w poście Zaprudera ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazka w formacie .bmp nie wkleisz . Zmień na .jpg - będzie mniej zajmować[teraz ponad 280kb - ROTFL] i wejdzie na forum.

Aha - polecam usunąć też wszystie wielkie litery, myślniki, itp pierdoły z adresu - to naprawde nie pomaga ;]

..:Edit:

Saint - wyedytowałbyś starego posta, zamiast zmieniać w całości, bo teraz to wyszło, że bezczelnie statsuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aligatto ! (gomen, jeśli uznacie to za statsiarstwo, ale chciałem po prostu podziękować, a w obliczu trudnego stanu umysłowego [jest pierwsza w nocy] nie byłem w stanie ni psychicznym, ni fizycznym wymyślić dłuższego posta, aby wyrazić moją wdzięczność za okazanie pomocy przez szanownego pana Zaprudera, oraz szanownego pana Mariusza Sainta. Jeszcze raz dziękuje za uzyskaną pomoc w mym wielce małostkowym problemie i jeszcze raz przepraszam za statsiarstwo zpowodowane moim jakże ubogim zarówno językiem jak i słownictwem:)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...nie wiem jak by to tu zapodać...chwila...jest...

Mianowicie mam pewien problem (a raczej braki w wiedzy). Otóż nie wiem jak zamiast słowo "cytat" podczas cytowania napisać "nick_kogoś pisze:". Pomocy. Próbowałem dużo rzeczy (np. upchnąć gdzieś nicka między wyraz "quote" z różnych miejsc i perspektyw, ale nie pomaga). Uzupełnijcie mą wiedzę. Z góry dziękuję ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie wiem jak zamiast słowo "cytat" podczas cytowania napisać "nick_kogoś pisze:". Pomocy. Próbowałem dużo rzeczy (np. upchnąć gdzieś nicka między wyraz "quote" z różnych miejsc i perspektyw' date=' ale nie pomaga)[/quote']

A nigdy nie próbowałeś cytować kogoś używając przycisku "cytat" przy poście danego forumowicza? :shock: Wtedy tak formułka wstawia się automatycznie i od razu widzisz jak jest to zapisane. Ale niech tam... znaj me dobre serce :twisted: . Jeśli zamiast "cytat" chcesz mieć np. "Szaitis napisał" to wpisujesz

i sprawa załatwiona :wink: .
Uzupełnijcie mą wiedzę.

Przeceniasz nasze możliwości :twisted: :wink:

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne ważne pytanie, dostałem ostrzeżenie z powodu mojego błedu i niedoświadczenia. Oczywiście napisałem stosowne przeprosiny i wytłumaczenie do moderatora, napisałem tam pytanie i dostałem odpowiedź, abym znalazł odpowiedź w FAQ. Szukałem i nie znalazłem. Więc piszę je tutaj. Czy admini, moderatorzy mają jakieś stosowne prawo na anulowanie ostrzeżeń. Oczywiście nie mówię tu o natychmiastowym oczyszczeniu, gdyż najpierw forumowicz powinien się wykazać, że był to tylko przypadek. Czy stosowaliście juz podobne prawo kiedykolwiek w przeszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wrobell

rozumiem że jak jest tyle ludu na forum to zajmujące dużo miajsca avki znacznie spowalniają wczytywanie forum ale samo zwiekszenie max rozmiaru do 100x100 zostawiając limit do 6 kilo nie spowolni forum, gdyż avki będą większe ale gorszej jakości. Za to mój avek wreszcie pojawi sie na forum... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne ważne pytanie, dostałem ostrzeżenie z powodu mojego błedu i niedoświadczenia. Oczywiście napisałem stosowne przeprosiny i wytłumaczenie do moderatora, napisałem tam pytanie i dostałem odpowiedź, abym znalazł odpowiedź w FAQ. Szukałem i nie znalazłem. Więc piszę je tutaj. Czy admini, moderatorzy mają jakieś stosowne prawo na anulowanie ostrzeżeń. Oczywiście nie mówię tu o natychmiastowym oczyszczeniu, gdyż najpierw forumowicz powinien się wykazać, że był to tylko przypadek. Czy stosowaliście juz podobne prawo kiedykolwiek w przeszłości.

moderator nie ma takiej możliwości, a Ghost pisał że nikt włącznie z adminami nie może tego zrobić więc szansy nie ma raczej zbyt dużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moderator nie ma takiej możliwości, a Ghost pisał że nikt włącznie z adminami nie może tego zrobić więc szansy nie ma raczej zbyt dużej.

Hehe Ale jak na wszystko i na tą niedogodność jest sposób. Wystarczy dostac 5 ostrzeżeń (np. dogadać się z modem - wezmę taniao za sztukę bo siępoliczy hurtową cenę), a wtedy skrypt automatycznie banuje delikwenta. Potem tylko 2 miesiące karencji (w sam raz na wakacje) i zdjęcie bana. No i oto mamy piękną nową sygnaturkę bez ostrzeżeń ... z to z przeszłością. Ale cóż sygnaturki jak kobiety - te po przejściach i z przeszłością są zazwyczj bardzo pociągające :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znalazłem, jakie to są "rangi honorowe". Chodzi pewnie o "Ten, który wie"? Są jakieś inne?

Hmm...nie wiem jak by to tu zapodać...chwila...jest...

Mianowicie mam pewien problem (a raczej braki w wiedzy). Otóż nie wiem jak zamiast słowo "cytat" podczas cytowania napisać "nick_kogoś pisze:". Pomocy. Próbowałem dużo rzeczy (np. upchnąć gdzieś nicka między wyraz "quote" z różnych miejsc i perspektyw, ale nie pomaga). Uzupełnijcie mą wiedzę. Z góry dziękuję ^^.

Służy do tego znacznik quote. Na początku upychasz w nawiasy kwadratowe słówko >>quote="ksywka"<<, a po cytacie również w nawias wpisujesz "/quote"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytanie z innej półki: mam brata (tak, wiem, tragedia) i ten brat chciałby na tym forum "powymieniać opinie", ja zaś poszukałem czy nie ma punktu zakazującego gadać na dwie ksywki z tego samego konta. O zgrozo nie znalazłem, teraz pytam szacownych modków/Wiedzących: czy mój brat mógłby założyć konto i byśmy sobie obydwaj pisali na forum, czy też dostałbym bana (na IP bo chamsko piszę z tego samego kompa [a nie każdy ma w domu 2 kompy]) jak widziałem w "baniakach"?

Jest jakiś zakaz? Bo nie widzałem go nigdzie a bana/ostrzeżeń dostać nie chcę. W razie, gdyby nie wolno było odpowiadać z tego samego komputera (IP) to mój brat powiedzał, że sobie daruje. Więc proszę o odpowiedź przeczącą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...to znowu ja. I znowu z problemem o wklejanie obrazków z kompa. Otóż...Interia zkomercjalizowała się :evil: i z tego co wiem trzeba teraz mieć płatne konto aby móc przeprowadzić taki zabieg. Czy przypadkiem nie znacie jakiejś innej ocji aby wrzucić coś własnego na internet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry dzial ale zaryzyukje... Czy mozna dostac ostrzezenie za tresc wiadomosci PW?? :shock:

Można. Jeśli treść PW narusza regulamin, zawiera bluzgi, kwestie dotyczace piractwa i ogólnie jest "nieprzepisowy" to jak najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie pochwalony Ojciec Dyrektor!

Mam taki problem: w profilu zaznaczam opcję "Zawsze powiadamiaj mnie o odpowiedzi" czy jakoś tak, w każdym razie wiecie o co chodzi. Natępnie, po napisaniu posta nigdy nie dostaję odpowiedzi, chyba że ręcznie odznaczę tę opcję i zaznaczę ponownie. Na kilku innych forach nie mam tego problemu.

Drugi problem: po napisaniu posta i wysłaniu go wyskakuje mi okienko z prośbą o zalogowanie. Jak sobie nie zrobię kopii zapasowej tego tekstu, cały mi kasuje i muszę pisać od początku. Trochę to problematyczne, także proszę o pomoc. Uprzedając ewentualne pytanie: używam FireFoxa i Wingrozy Xp.

I niech Ojciec Dyrektor zawsze będzie z Wami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...