Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Reaper_PL

WAZNE FAQ: Najczestsze pytania ( v0.3 ) - UPDATE 07.01.2005

Polecane posty

Gość Pluto123
9. Dajcie wiecej stylow forum!

Odp: Kazdy kolejny styl to zajecie dodatkowego miejsca na serwerze. Dlatego zostalo ustalone, iz forum bedzie posiadalo tylko jeden styl. Obecny styl jest stylem najlepszym i jest zrobiony specjalnie na potrzeby Forum Actionum ( nie znajdziesz drugiego takiego na innych forach ).

Z całym szacunkiem ale skopiowanie stylu (CAŁEGO!!) to żaden problem jak chcecie moge udowodnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. Dajcie wiecej stylow forum!

Odp: Kazdy kolejny styl to zajecie dodatkowego miejsca na serwerze. Dlatego zostalo ustalone, iz forum bedzie posiadalo tylko jeden styl. Obecny styl jest stylem najlepszym i jest zrobiony specjalnie na potrzeby Forum Actionum ( nie znajdziesz drugiego takiego na innych forach ).

Z całym szacunkiem ale skopiowanie stylu (CAŁEGO!!) to żaden problem jak chcecie moge udowodnić.

Oczywiscie, ze to nie problem. Ale jak chcesz to poszukaj na innych forach tego stylu. Ten styl ( z tego co pamietam ) jest w calosci zrobiony przez Janka Jankowskiegospecjalnie dla FA i nigdzie oprocz FA nie byl publikowany. Jezeli spotkales sie z nim na innych forach to admin poprostu zrobil plagiat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pluto123

Nie, nie spotkałem się. Ale jakby coś to dam znać.

PS. Niech któryś admin zabezpieczy żeby nikt nie skopiował (ja dałem rade skopiować) bo wiem że się da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dostalem ostrzezenie!! Co robic??

Odp: Po pierwsze przeczytaj jeszcze raz wszystkie FAQ i Regulaminy jakie sa dostepne. Nie zajmie ci to calego dnia, tego nie ma az tak duzo. Po drugie nie statsuj. Po trzecie nie offtopikuj, po czwarte nie uzywaj wyrazow uznawanych za wulgrane. Po piate okaz troche szacunku innym. Po szoste nie bluzgaj ;)

... a po jedenaste ubezpiecz się na życie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mam taki problem a mianowicie mam automatyczne logowanie na forum tylko się boje jak mi ono się wyłączy, bo zapomniałem swojego hasła. Siedziałem wczoraj kawał czasu i wpisywałem różne ale żadne mi nie zadziałało. Nie wiem gdzie się z tym zwrócić więc pisze tu, by jakiś Moderator czy Admin - w każdym razie ktoś kto ma dostęp do tych rzeczy przysłał mi hasło. Lepiej e-mailem niż na gg, ale o sposób nie bedę się sprzeczał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ekranie logowania masz pod przyciskiem "zaloguj" taki mały odnośniczek "zapomniałem hasła". Nie wiem jak tu ale zazwyczaj dziala to w ten sposób że wpisujesz nika i klikasz ten odnośnik. Na emalie wpisaną w profilu dostajesz przypomnienie hasla lub nowe haslo, które potem możesz zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP dodaj wpuis o obowązkowej lekturze działu "Banicja i ostrzeżenia" Myślę że jak ktoś sobie przeczyta (i wyciągnie jakieś wnioski oczywiście z tej lektury) te parę stron to nawet bez znajomości regulaminu nie będzie miał problemów z modami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech któryś admin zabezpieczy żeby nikt nie skopiował (ja dałem rade skopiować) bo wiem że się da.

Co Ty wiesz o zabijaniu?? :P Nie da się w ten sposób zabezpieczyć stronki w pełni (zresztą.. czy cokolwiek da sie w pełni zabezpieczyć). Można próbować. Ale tu też obowiązuje zasada What You See Is What You Get. Jeżeli przeglądarka może coś wyświetlić to każdy w miarę zaawansowany użytkownik może to sobie skopiować JAKOŚ (zależy to oczywyście od poziomu zabezpieczeń danej stronki... w wielu przypadkach po prostu szkoda zachodu)

A co do FAQ....jest nieaktualnie w kilku punktach:

7.10: punkt kompletnie nie na czasie - bo wiadomosci prywatne SĄ... sam zresztą nie wiem po co, ale są

7.9: "Obecny styl jest stylem najlepszym i jest zrobiony specjalnie na potrzeby Forum Actionum" Tak było do czasu awarii... a teraz jest chyba standardowy styl w phpbb (przynajmniej tak mi się wydaje - jakoś nie bardzo wiem jakie są style w phpbb - dziwne,nie? :D).

Więcej sprzeczności na razie nie widzę (bądźmy szczerzy.. nie chciało mi się czytać całego FAQ)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ](*,), mianowicie co mam zrobić, aby wkleić obrazek, który mam na kompie ? Próbowałem przez tag %7Boption%7D ale nie działa. Pisze coś o http:// adres obrazka, czyli że mósi on być koniecznie umieszczony w internecie ? Jek to jest ? Z góry dzięki za pomoc :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kroolik

Nie możesz wkleić obrazka ze swojego komputera :D Najpierw musisz go wrzucić na jakąś stronę internetową, i stamtąd dajesz linka do polecenia %7Boption%7D:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło rany, do znudzenia można powtarzać... chyba będę musiał sklecić jakiś tutorial i wrzucać na fora ;P

1) zakładasz sobie skrzynkę na interia.pl

2) dostajesz od razu 12 MB wolnego miejsca na serwerze

3) logujesz się na stronie interii, wchodzisz sobie do panelu obsługi, klikasz na "WWW" (u góry strony)

4) wchodzisz na "zarządaj swoimi plikami (FTP)"

4) masz opcję "wgraj nowy: plik"

5) wgrywasz sobie obrazek jaki chcesz

6) używasz na forum taga "img"

7) pamiętasz, by obrazek nie był za duży i nie rozepchał strony :evil:

Przyład:

trixie_hentai.gif

Jeśli chcesz wkleić obrazek z jakiejś strony internetowej, to klikasz na nim prawym przyciskiem myszy, dajesz "właściwości", kopiujesz pełny adres obrazka, wstawiasz w tag "img".

Przykład:

opinia.jpg

EDIT: sprawdziłem dokładnie jakie są oznaczenia na stronie interii i je wrzuciłem do posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...