Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Reaper_PL

WAZNE FAQ: Najczestsze pytania ( v0.3 ) - UPDATE 07.01.2005

Polecane posty

Chciałbym zapytać czy można współpracować jakoś z CD-Action :twisted:

Właśnie oblałeś pierwszy test na współpracownika. Dziennikarz ma to do siebie, że sam stara się gromadzić materiały i pozyskiwać wiedzę. A zasady wspólpracy z redakcją sa opisane bodajże w FAQ, które co miesiąc pojawia się na cover CD. Poza tym pytanie zadawano milion i jeden razy, wystarczy poszukać....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myśl że nie umiem pisać recenzji chciałbym z wami wpółpracować a wy takim tonem od razu a FAQ się nie czytało, chciałbym coś zrobić w CD-Action. Chciałem się zapytać co trzeba zrobić by być recenzentem CD-Acton?

Colidor dosyć dokładnie wytłumaczył w czym, rzecz. A ty ponownym zadaniem takiego pytania, udowadniasz swoje lenistwo oraz arogancję dla rad bardziej doświadczonych.

A tym samym definitywnie skreśliłeś swoje szanse na choćby współpracę z CDA.

W FAQ jest napisane dokładnie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wysyłać - zapodaj tutaj* niech i inni ocenią Twe możliwości. I przestań już śmiecić w tym temacie.

* tutaj to znaczy np w twmacie o twórczości własnej forumowiczów na offtopie lum w stosownym temacie o grze którą opisujesz w komentarzach.

Albo nie czeka - mam próbkę z tematu o GTA:SA Uwaga cytat:

Gra jest tragiczna lepiej nie mówić, znikoma interakcja z otoczeniem, głupia fabuła, tragiczna fizyka, bugi, i inne rzeczy. Jednym słowem szkoda gadać.
Tak dla formalności to cały post. Noooo... wyczerpująco i rzeczowo napisane!

@ do "recencji" :?

Coli napisał "liche" co jest komplementem dla tego tekstu. IMO to niespójny zlepek faktów o grze napisany drewnianym językiem. Kiepskie operownie słowem, styl niczym księgowy - musisz dużo, dużo, dużó pracować nad sobą. Ale nie nastawiaj się na sukces.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcielamy się w Carla Johnsona, który urodził się w najgorszej dzielnicy Los Santos. Gangsterzy chodzą tu z bronią po ulicy, a strzelaniny wybuchaja co chwila. Jego młodszy brat zginął w wojnie gangów, a Carl uciekł do Liberty City. Pięć lat później wraca i dowiaduje się, że jego matka została zamordowana przez nieznanych sprawców. Stara się odnaleźć i ukarać zabójców. To już piąta część serii GTA i nie widzę poprawy. Gra jest duża 36 km2. San Andreas to zmyślony stan na zachodnim wybrzeżu USA, w którym leżą trzy wielkie miasta Los Santos, San Fierro, Las Venturas oraz liczne małe miejscowości pomiędzy nimi. Zaczynamy w Los Santos, gdzie odzyskujemy zaufanie starszego brata Sweeta. Nasz rodzinny gang Grave Street Family przeżywa zapaść. Część nałogowo ćpa, inni zginęli w wojnie gangów. Największy wróg gang Ballas prowadzi lewe interesy ze skorumpowanymi gliniarzami. W tak niesprzyjających warunkach rozpoczynamy wykonywanie misji. Każda jest inna, ale po 10 pierwszych większość sprowadza się do likwidacji przeciwników poprzez ciągłe strzelaniny. Najciekawszymi misjami są Ambhibious Assault i Vertical Bird. Wykorzystujemy w nich kilka rodzajów pojazdów: motorówka, samolot, motocykl. Oprócz tych środków transportu mamy do dyspozycji Rowery, samochody, kolej szynową, helikoptery, czołgi. Jak zauważyłem naszemu ziomalowi można podnosić cechy takie jak: umiejętność strzelania (im wyższy tym możemy Np. strzelać z dwóch pistoletów i uzi), umiejętność prowadzenia pojazdów, muskuły( określa siłę ciosu), kondycja fizyczna( długość sprintu w trakcie biegu i pływania), tłuszcz, pojemność płuc, Respekt ( ile gangsterów można rekrutować na wojnę gangów),i randkowanie( sprawia czy wzrasta zażyłość z dziewczyną). W grze odnajdziecie masę minigierek min. bilard, ruletka, triatlon, wyścigi rowerowe, koszykówka i inne jeszcze. Niby mają one przedłużać grę, ale większość jest okropnie wykonana Np. koszykówka, tylko możemy rzucać piłkę do kosza i wykonać jeden typ wsadu. Jedną z najlepszych minigierek jest bilard i różne tańce na dyskotece. Prawie każdy samochód możemy z tuningować zakładając nitro, zderzaki, spojlery itd. CJ-a możemy dowolnie ubierać i strzyc. Oprócz tego morza zalet, jest ocean wad. 1.Znikoma interakcja z otoczeniem, chodzi mi o to, że nie da się z nikim porozmawiać (prawie), nie potrzeba spać nie da się na niczym usiąść i jedynym porozumieniem się z otoczeniem jest pistolet. 2. Policjanci widzą każde przestępstwo i pojawiają się z nikąd. 3. Okropna grafika 4. Fizyka czy istnieje coś takiego. 5. Słabe audio, chodzi mi o to, że lepiej mi się jeździ bez radia. 6. Jeszcze do policji nie podoba mi się, że nie łapie za zderzenia i spowodowane w ten sposób wypadki.7. Nas bohater to kot, który ma 9 żyć z każdej nawet z najgorszej sytuacji wychodzi cało. Zawsze odnawia się w szpitalu. Podsumowując wydanie gry jest porażką jest mało dopracowana. Rockstar stawia na ilość a nie na jakość. Nie dajcie się zwieść to jest największy gniot tego mijającego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...takie tam pisanie...

No cóż... po pierwsze, nie wiem, dlaczego akurat tutaj wkleiłeś "TO COŚ". RoZy co prawda napisał "tutaj" ale to słówko miało odnośnik, którego - jak widać - nie mogłeś lub nie chciałeś dostrzeć.

Ale do rzeczy. Jeżeli to ma być próbka Twoich możliwości i na podstawie owych Ty oceniasz siebie jako "umiejącego pisać recenzje" to, bez zbędnej analizy Twojego tekstu (lichy, lichy, uwierz mi), powiem - dziękuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe próbował aż usłyszę od was to co chce. Pewnie chcielibyście wiedzieć czemu chce współpracować z cd-action? To nie jest oczywiste, dwa problemy :

Pierwszy to że nie udaje mi się portal {chlip}

Drugie nie znam się na logowaniu php i flashu( a dokładniej na action scrpits) Złożyłem ekipę 4 osób, kupiliśmy trochę gier i zaczeliśmy pisać recenzje nawet dobrze szło, ale cóż. W tej chwili praca stoi w miejscu przez to, że nikt nie umie php ja umiem, ale tego logowania nie mogę. W założeniach miał być z czasem dobry portal o grach, może nawet najlepszy w polsce o grach, bo chcieliśmy tak jak CD-Action jest najlepszym czasopismem o grach w Polsce, tak samo my tylko w internecie. Teraz pracuję nad receznją Gothica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akutarat to zrobiłeś dobrze. Chodzi o te trzy posty tutaj. Jak sam słusznie zauważasz masz możliwość zmiany - zamiast więc po 2 minutach walić kolejnego posta dopisuj się do wcześniejszego. I skończ już ten offtop w tym temacie, bo jak pisałem wyczerpiesz cierpliwość któregoś moda w końcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli musisz to rob, nikt ci tego nie zabroni szczegolnie ze pare takich for juz bylo, i czesc chyba sie nawet dosc dlugo utrzymalo, ale to forum jest tak wspaniale i genialne ze jednak ludzie tu wola pisac :P ... no chyba ze bluzgaja na wszystko wokolo to wtedy przenosza sie na komentarze onetu i tworza akcje w stylu "wpisujcie miasta ktore tez kochaja dode" ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem pytanie - odpowiedź.

Czy mogę założyć fanowskie forum CD-Action?

Odpowiedź: oczywiście, jasne że możesz - żyjesz w wolnym kraju. Pytanie tylko - po co? Jeśli chcesz się wykazać jako fan czasopisma Cd-Action - pisz na tym forum. Jeśli chcesz się tylko zabawić w moderatora, to masz mało przekonujący argument. Generalnie było parę takich projektów, jednak każdy rozsypywał się najwyżej po miesiącu. Po prostu z braku zainteresowania padało każde takie forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to niech się zaloguje, bo mamy za mało zarejestrowanych, albo chociaż coś napisze...

Standardowy problem takich for, tak właśnie sobie to wyobraziłem zanim nawet podałeś linka. 4 użytkowników, z czego 2 nie potrafi w pełni pisać po polsku. Pełna magia działów - topików raptem z 5-6 z 3-4 postami w każdym. Niestety, ale nie przewiduję że to forum miałoby dłużej pociągnąć niż pare tygodni przy znikomym zainteresowaniu. Do tego serwis fora.pl nie zachęca ludzi, którzy chcą być na poważnym forum.

Dobranoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co na stronce skoro w każdym numerze pisma jest to podane. Skoro czytasz pismo regularnie, bo w koncu jesteś fanem cda i nawet chcesz zakładać fanowskie fora to powinno ci wystarczyć, że masz w każdym numerze pisma podaną datę kiedy się pokaże w kioskach numer następny.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...