Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czytelniczka5

Jakiej przeglądarki używacie?

Jakiej przeglądarki używacie?  

194 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Której przeglądarkę internetową używacie?

    • Firefox.
      108
    • Opera.
      44
    • IE 6.
      0
    • IE 7.
      4
    • IE 8.
      7
    • Safari
      0
    • Chrome
      28
    • Inne
      3


Polecane posty

No właśnie ja jak stronę wcześniej zaznaczyłem, korzystam z FF od ładnych kilku lat (niemal od początku mojej obecności w Internecie) i to na 3 różnych systemach - i co dziwne ani razu się nie wykrzaczył, nie zawiesił, wszystko OK. Używałem FF w kafejkach, w szkole, na uczelni - zawsze było w porządku, zero jakiś tam błędów - więc może co niektórzy po prostu mają wysyp dodatków i to przez to (ja nie używam prawie żadnych dodatków, bo są mi absolutnie zbędne). A wersja 3.5 jest znacznie lepsza, bo: szybsza (dwukrotnie w porównaniu do wersji 3.0), bezpieczniejsza i ogólnie na plus :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firefox 3.5.0 miał pewne błędy, o których zresztą było wiadomo jeszcze przed premierą, deweloperzy stwierdzili jednak, że nie są one na tyle częste, by odkładać premierę. W bardzo rzadkich przypadkach Firefox 3.5.0 potrafił się wykrzaczać bez żadnego powodu, ale problem występował naprawdę u znikomej części ludzi. Te błędy miały być załatane w wydaniu 3.5.1, czy jednak tak się stało tego nie wiem, można sprawdzić na stronie Firefox-a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firefox 3.5.0 miał pewne błędy, o których zresztą było wiadomo jeszcze przed premierą, deweloperzy stwierdzili jednak, że nie są one na tyle częste, by odkładać premierę. W bardzo rzadkich przypadkach Firefox 3.5.0 potrafił się wykrzaczać bez żadnego powodu, ale problem występował naprawdę u znikomej części ludzi. Te błędy miały być załatane w wydaniu 3.5.1, czy jednak tak się stało tego nie wiem, można sprawdzić na stronie Firefox-a.

Ja mam tą wersję 3.5.1 i w ogóle nie mam problemów. W 3.5 zdarzało się, że FF się zamyślił na dłużej. Jedyny zgrzyt miałem wczoraj gdy przeglądałem forum. Interfejs był normalnej wielkości a strona przesunęła się na lewo a po prawo była biała przestrzeń. Ot taki mały psikus :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Opery oczywiście, prawie odkąd mam internet. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła, strona główna z 9 kartami spełnia swoje zadanie znakomicie. Jestem jak najbardziej zadowolony z właśnie tej przeglądarki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam Internet Explorera od kilku dobrych lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Nie mam z nim problemów, chodzi bardzo szybko i co najważniejsze jest przynajmniej dla mnie bardzo intuicyjny w obsłudze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki "wszechstronności" IE ściągnąłem FireFoxa. Dzięki zamulaniu FF zassałem Operę. Jestem ciekaw co ściągnę dzięki Operze... Jak narazie na nic takiego się nie zanosi. Kocham Operę:

- za te 9 okienek na starcie (nie muszę szukać niczego w zakładkach),

- za Widżety,

- za szybką i bezproblemową możliwość konfiguracji chyba wszystkiego,

- za takie drobne uproszczenie - gdy przytrzymam prawy klawisz myszy i nacisnę lewy przechodzę do strony wcześniej przeglądanej. Niby nic, ale znacząco ułatwia przeglądanie sieci.

- i za wiele drobnych udogodnień, których nie mają inne przeglądarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the Mon - ja też za to lubie właśnie Operę. Myślę też, że jest to chyba najbezpieczniejsza przeglądarka internetowa... Co do IE, ktoś tam napisał że szybko chodzi. Moja odpowiedź - LOL! Właśnie za to nienawidzę IE, że są baaardzo mulaste, i za to, że łatwo złapać wiruska dzięki nim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie demonizujcie tego IE. Wersja 6 faktycznie jest stara i dziurawa, ale 7 i 8 mogą spokojnie być zamiennilami dla FF, Opery, Chrome i Safari. Nie polecam ich oczywiście, ale mieszać ich z błotem też nie ma za co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam obecnie FF i chyba tak już zostanie. Wcześniej przez jakiś czas używałem IE (jakaś stara wersja może nawet 6.0), więc kiedy przesiadłem się na produkt Mozilli byłem po prostu zachwycony. Firefoxa cenię głównie za miliardy dodatków, bezawaryjność i przede wszystkim ochronę przed wirusami i innymi robaczkami. A taki miły dodatek jak Adblock plus oszczędza nerwów jakich dostarczyłby mi z pewnością spam i inny syf pałętający się po sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Maxthon'a. Jestem zadowolony. Nawet sie nie wgłębiam czy to jest dalej nakładka na IE czy samodzielna przeglądarka, ważne, że działa :) Kiedyś kiedyś była Opera i ostatnio przenośny FF na pendrive bo tam gdze czasem kożystam z kompa jest IE 6 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w zdecydowanej mniejszości :happy: - korzystam z IE7. Na dodatek jestem z niego bardzo zadowolony. Nie zsłapałem żadnego wirusa, mimo iż słyszałem, że te przeglądarki wręcz je przyciągają. Siódemka jeszcze mi się nie zacięła. Wszystko działa szybko i sprawnie :) Poza tym, według mnie, jest to bardzo przyjazna przeglądarka. Ładnie wygląda, szybko można się do niej przyzwyczaić. Ma także dwie opcje, których nie miała poprzednia wersja: otwieranie w kartach i szybki dostęp do wyszukiwarki.

Być może inne przeglądarki są lepsze, ale IE7 mi w zupełności wystarcza :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Mozilli Firefoxa 3.5.1 po zainstalowaniu kilku dodatków i konfiguracji przeglądarki staje się ona bardzo przyjazna użytkownikowi a jej interfejs jest intuicyjny dodatki m. in. google preview, colorfultabs, download helper

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...