Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Smuggler

CDA 08/2009 zawartość

Recommended Posts

Numer całkiem fajnie się zapowiada, duuużo fajnego do poczytania. Z pełniaków to tylko Puzzle Quest, bo nawet zamierzałem go zakupić, ale jakoś przeczucie mną szargało, że "lada moment to będzie w CDA!" I proszę...

Okładka (IMHO) niestety znów nie jest najwyższych lotów, no ale cóż - może za miesiąc będzie lepiej :cool:

Jesli chodzi o zawartosc pismienna tego numeru to zdecydowanie bardziej podobal mi sie poprzedni. Ale to dlatego, ze po prostu gry ktore sa w tym recenzowane mnie specjalnie nie interesuja (za to zapowiedzi ciekawe). Jesli zas chodzi o pelniaki to znowu jest swietnie. Chyba lepiej niz miesiac temu ;) Mysle, ze zagram w SBK i ta przygodowke. Co do puzzli to wierze wam, ze fajne, ale mangi nie trawie. Moze jednak tez sie skusze ;)

Troszke smutno, ze nie ma juz NDSN, no ale nie mozna miec wszystkiego. Cieszy mnie natomiast brak stron konsolowych.

A najwieksze zastrzezenia mam do okladki tego numeru. Jak dla mnie jedna z najgorszych w historii. Ale tu juz opinie moga byc calkowicie rozne.

Kolejny numer.

Let's see.

Fifa 10? No błagam. Ile można to ciągnąć? EA Sport powinno już dawno przejść na emeryturę.

Recki...hmmm...Potter :D

Dałem 7. Ciekawe, ile wy daliście ;)

Battlefield Heroes. Cóż, też grałem i praktycznie już skończyłem. Ale się zobaczy.

Cóż, najgorsze jest to, że ten numer przeczytam coś koło...22 sierpnia, gdyż nie będę miał możliwości zakupu w miejscu, gdzie teraz będę. Anyway, numerek przeciętny, ale i tak kupię...

Mam nadzieję, że wydrukowali mój felieton ^^.

Oby do 22. VIII.

Kolejne 14,99zł. Idzie w błoto ;)

Wchodzę dziś do "prasowego", patrzę, a tam Stary numer CD-A ( nie pamiętam z jakiego miesiąca) a na nim naklejka " Specjalny numer - znowu w sprzedaży " (?) . Oj chyba wam też dał kryzys po kościach . . .

Wchodzę do biedronki, a tam ( jak zapowiadali ) Puzzle Quest :) Myślę sobie - tu za dychę , a we środę kupię za 15 i jeszcze coś dostanę - ale potem spojrzałem - Painkiller Czarna edycja i owerdose (?) , Brokem Sword i jeszcze kilka . . .

Na Painkillera mam nadzieję w CD-A ( chyba że już było,bo jak było to pewnie już nie dacie do CZASOPISMA ,to powiedzcie, to sobie też kupię :) )

Aż z ciekawości wyjąłem w sklepie komórkę-Aplikacje>Opera mini>zakładki>CD-A> zawartość CD-A 08 > . . . A tam pełen full wypas Fuel , Bionic Commando, Virtua Tennis 2009,Battlefield Heores,Blood BowlTrine(!!!) xD Ale będzie czytania . ..

Mam pytanko :) może bylibyście łaskawi jako, że to moja 1 prośba :P napisać coś szerszego i ciekawego o SW: The Force Unleashed na PCty w następnym numerze? :)

Obaczym :)

Wchodzę dziś do "prasowego", patrzę, a tam Stary numer CD-A ( nie pamiętam z jakiego miesiąca) a na nim naklejka " Specjalny numer - znowu w sprzedaży " (?) . Oj chyba wam też dał kryzys po kościach . . .

Bo to nr specjalny - pomiedzy 04 i 05/09, a ze byly problemu z jego dystrybucja w czesci kraju, to trafil ponownie do niektorych miejsc (glownie tych, gdzie byly problemy). W czym problem? :)

No, jeżeli takie są powody, to zwracam honor ( choć pamiętam go , ale nie kupiłem bo nie było w nim nic dla mnie ciekawego :P )

A z tym PainKillerem ?? to . ? . Forumowicze pomóżcie :laugh: ( jakby Smugg nie odpowiedział :P)

Mało ciekawych recenzji, ale wynika to raczej z sezonu ogórkowego. Pełniaki dobre, doceniam, ale niestety nie mój typ w gatunkach. Ale czemu 130 stron to objętość standardowa, skoro zawsze było 144?

Mam pytanko :) może bylibyście łaskawi jako, że to moja 1 prośba :P napisać coś szerszego i ciekawego o SW: The Force Unleashed na PCty w następnym numerze? :)

Przyłączam się do kolegi ;-).

--

A tak swoją drogą widać po numerze, że jesteśmy w "sezonie ogórkowym" (moja ocena 3/5 - ocenę podciąga jak dla mnie artykuł o SW: TOR)). Nic tylko czekać do września lub października - wtedy się ruszy :-) [wiele ciekawych premier ,itd.]. Pełniaki akurat nie trafiają w mój gust, więc pod tym względem nic szczególnego.

Mało ciekawych recenzji, ale wynika to raczej z sezonu ogórkowego. Pełniaki dobre, doceniam, ale niestety nie mój typ w gatunkach. Ale czemu 130 stron to objętość standardowa, skoro zawsze było 144?

BO ubyly te strony na ktorych kiedys byly reklamy, a teraz ich nie ma, bo kryzys. Ale - choc to dziwnie zabrzmi - ubylo stron ale przybylo stron DO CZYTANIA, bo kiedys bywalo reklam wiecej o 20-25 stron niz teraz :/ a ubylo TYLKO 16 stron, wiec czesc miejsca z dawnuych reklam jest zapelniana tekstami...

Po pierwsze okładka jak dla mnie średniawa. Na szczęście reszta już jak zwykle dobra ;]. Zwłaszcza ciekawią mnie teksty o Red Dead Redemption, Aion, Borderlands, SW, Fuel i Street Fighter IV. No i pełniaki dobre, nawet niedawno myślałem o kupieniu Puzzle QUesta a tu CDA mnie wyręczyło :P . Tekst o drukarkach mnie średnio interesuje, ale i tak przeczytam (jak zawsze :P ) no i jeszcze NL i AR :] . Nie mogę się już doczekać wtorku :]

Dobry numer, ładna okładka, świetne pełniaki, kupię. Tylko z tym blogiem to Bravo trochę zalatuje:)

A co masz do blogów? Nie bardzo rozumiem. Teraz bloga ma każdy - biznesmen, polityk, GRACZ... nie tylko dziewczyny muszące się wyżalić - blog to już nie żaden pamiętnik, jak to było na początku, a coś zupełnie innego. Zresztą nawet twórcy gier mają swoje blogi.

W XVI wieku mielismy 1,2 km2 powierzchni i Polska siegala az po Kijow i Smolensk...

1,2 km2 na mieszkańca? I cóż z tego? ;>

Swojego PQ mam od premiery polskiej, zamierzałam siostrze kupić, ale że daleko do Biedronki, to dołożę piątaka i dostanie z pisemkiem. Może i przygodówka ją zainteresuje?

;/ w tym numerze niema dla mnie nic ciekawego, ani pełniaki, ani recenzje mi nie podchodzą, za wyjątkiem C&C4, ale dla jednej recenzji troszkę szkoda kasy.

Mówi się trudno czekam na następny numer, chociaż może bracika nakłonie do kupna 8/09, to już co innego ^^.

i znów pewnie żadnego pełniaka nie zainstaluje (ostatni który mi przypasował to Advent Rising i XIII).

do czytania sporo ciekawych rzeczy - Borderlands, Rage, Borderlands, Op. Flashpoint II, Borderlands, Red Dead i tyle. aha i borderlands:D

PS ODDAJCIE DRUGIEGO BONUSA WY SZCZERZUJE! ;-)

Ja nie wiem, wiele osób narzeka na okładkę... Mi zawsze ona pasuje, niezależnie co jest motywem przeowodnim :)

Ja mam podobnie. Ale widzisz. Dla wielu ważniejsza jest okładka niż zawartość - co dziwne bo więcej czasu czytelnik spędza wpatrując się w środek czasopisma a nie na zewnętrzne "rubieże". heh.

A mnie tam wszystko pasuje :laugh:

Nawet jak byłyby np. tylko 2 recenzje czy okładka czarno-biała to i tak kupię. Dla mnie ważne jest też co nowego w sprzęcie słychać, nowe AR i NL, a także inne ciekawe tematy okołogrowe. Nie wiem co by się musiało stać abym nie kupił nowego numeru. Oby tak dalej :happy:

Okładka jest spoko nie ma co narzekac... pełniaki też sa niczego sobie z chęcią zagram w SBK08 i PQ, a w środku czasopisma jest co poczytać. Sciągnołem sobie demo SBK09 i mi sie spodobało mam nadzieje, że SBK08 niewiele się różni od SBK09 :)

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...