Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 8/2009

Polecane posty

Sam bym tego za nic w świecie nie kupił, prędzej brat, ale jakoś do tej pory udało mi się go odwodzić od tego pomysłu. I jak widać słusznie :happy: Fajnie, że daliście ten pełniak, bo to jedna z tych gier, które bym zobaczył z czystej ciekawości, ale już niekoniecznie kupował :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Puzzle Quest: Challenge of the Warlords bardzo się ucieszyłem bo chciałem ją przetestować ale jakoś nie miała mocy przekonywania do zakupu dlatego sobie ją odpuściłem a ty proszę taka niespodzianka w CDA a to teoretycznie "najgorszy" pełniak tylko tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost. Mimo iż skrzywdziłeś mnie i wielu innych mówiąc że nie będzie obliviona cieszę się z pełniaka i z waszego szczęścia koledzy. Może to będzie Specjalny Numer Każualowy i będą: PQ, World of Goo, (Oby błagam was jest tylko po 19,99 czemu nie?) i hmmm... Chess Master 2009??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Puzzle! Z przyjemnością sobie coś "ułożę". Przymierzałem się do kupna tej gry kilka razy i nie kupiłem, a teraz będzie dodana do "gazety" na Coverze. Super!

Dobrze się zapowiada ten numer, oby jego zawartość była adekwatna do dołączonych pełnych wersji, wszak sezon ogórkowy w pełni ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puzzle Quest: Challange of the Warlords

Macie moje 15zł dla tej gierki. Zawsze chciałem pograć w tą gierkę ale szkoda mi było kasy ^^ a tu proszę gra zachwalana przez wszystkich i to jeszcze na coverze mojego ulubionego pisma.

No cóż ale zasmucił mnie post Ghosta mówiący, że wszystkie pełniaki będą na tym samym poziomie.

Przykro.

Nie ma co liczyć na fajerwerki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woooow! :D TAKIEJ gry to może bym się spodziewał na najlepszego pełniaka numeru świątecznego, a nie po pierwszym przecieku do CDA w sezonie ogórkowym. Już odliczam godziny do 4 sierpnia!

I jak można nie kojarzyć tej gry...? Recka w CD-Action była całkiem niedawno -> 04/2008 ocena 9+; ZNAK JAKOŚCI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pieczone. Wszystko piekne ladnie. Juz ostrzyl bym sobie zeby na ta gierke, no ale jest jedno male ale... Nienawidze mangi. Nic nie poradze, ze jak widze duze oczy i inne charakterystyczne dla mangi rzeczy to mi sie rzygac chce. No ale ocena bardzo wysoka i temat gry bardzo fajny. No nic, jak inne gry nie trafia w moj gust to pewnie zainstaluje i moze jakos przezyje. W kazdym razie jesli chodzi o klase pelniaka, to jest bardzo wysoka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki za PQ na coverze. Pośpieszyłem się o dzień z Biedronkową promocją i mam nauczkę. Teraz wiem, że nie wartto już nic brać, bo może bardzo szybko pojawić się na coverze( tak 1 tytuł co miesiąc- dwa). Mała wielkość instalki PQ zwiastuje dwie duże( jakościowe pewnei niezłe) gry. Jest miks RPG z logiczną to może teraz jakieś wyścigi, symulator( jak Silent Hunter) albo FPS-ik?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm raczej bym wolał coś w stylu nfs :D ale wątpię, że uświadczymy samochodówkę bardziej bym liczył, że będzie to jakiś rts lub przygodowa, ewentualnie rpg lub fps. cóż pozostaje czekać na dalsze info.

Duchu CZEKAMY :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze pieczone. Wszystko piekne ladnie. Juz ostrzyl bym sobie zeby na ta gierke, no ale jest jedno male ale... Nienawidze mangi. Nic nie poradze, ze jak widze duze oczy i inne charakterystyczne dla mangi rzeczy to mi sie rzygac chce. No ale ocena bardzo wysoka i temat gry bardzo fajny. No nic, jak inne gry nie trafia w moj gust to pewnie zainstaluje i moze jakos przezyje. W kazdym razie jesli chodzi o klase pelniaka, to jest bardzo wysoka.

Spoko, przeżyjesz. Ogromnych oczu itp. tam raczej nie uświadczysz, po prostu styl rysunkowy jest LEKKO mangowaty. Dasz radę, wierzę w ciebie. Warto, dla takiej gry. Jedyną jej poważniejszą wadą, jest to, że po pewnym czasie walki z przeciwnikami napotykanymi na drodze zaczynają trochę nużyć. Poza tym, cud, miód i orzechy (tych ostatnich dziewiętnaście, czyli XIX :biggrin:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...