Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 8/2009

Polecane posty

Zawsze kupuje CD-Action dla treści zawartych na piśmie, ale bardzo miło mnie zaskoczyło to, że jednym z pełniaków będą wyścigi motorowe. Już od jakiegoś czasu naszła mnie ochota na tego typu gre no i prosze. Ładna grafika, grywalność, czego chcieć więcej. Gratulacje dla redakcji za kolejny trafny wybór z pełniakami, oby tak dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBK może być fajne, ostatnio popylam w inne motory z CD-A (MXvs.ATV), więc pewnie sie mi spodoba, ale czy pójdzie... Wymagania okropne ;/

Wydaje mi się, że te gry się "troszeczkę" od siebie różnią. To mniej więcej tak jak Arma II i CoD4. Niby podobne, ale jednak zupełnie inne :smile: .

A co do SBK... na pewno zainstaluję. Nie wiem czy mi się spodoba, ale chętnie sprawdzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie daliście Sinking Island wcześniej... Byłby niezły prezent dla mamy, a tak kupiła kilka dni temu. W SBK zagram, jeśli nie będzie problemów z przyzwoitym chodzeniem gierki. W Puzzle Quest

popykam, bo to ciekawa gra podobno jest. Ogólnie pełniaki w najnowszym CDA mnie zaskoczyły. Pozytywnie, chociaż szkoda tego SI :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, coś ostatnio gry z CDA mi nie podchodzą, bo albo już mam, albo coś co mnie nie interesuje. No ale każdemu nie dogodzisz.

I tak w tym numerze najlepszą grą dla mnie będzie ta teoretycznie "najgorsza": PuzzleQuest. To jest to co mnie ciekawi. Sinking Island, ok, popieram, dawajcie dobre przygodówki (coś za dużo ich ostatnio), sama gra wydaje być się ciekawa. W SBK nie zagram, a co!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać. Zestaw pełniaków fajny. W PQ może pogram, bo jest to bardzo dobra gra logiczna - w sumie trochę jak fajna planszówka. SB2008 też chyba taki zły nie jest, bynajmniej oceny w sieci ma zaskakująco wysokie. A ta przygodówka - w sumie nie jest to mój gatunek, ale dla ciekawości może warto dać jej szansę. Nie jest źle, bywało gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lee 90

Hmm...., szczerze mówiąc to zainstaluję sobie tylko SBK 08 a resztę narazie ominę, bo nie w moim guście :laugh: Pewnie za jakichś czas z nudów sprawdzę czy są warte zachodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBK 08: Superbike World Championship 08

Jako że wyścigi (samochodów) lubię, to i wyścigi motocykli zainstaluję. Liczę, że będzie to w miarę dobra gra. Co prawda liczyłem na coś innego, (ach, to KB:L x) ale ogólnie rzecz biorąc nie zawiodłem się.

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

Z tej gry się ucieszyłem, ponieważ demo mi się w miarę podobało, ale kupić jej nie chciałem, bo wiedziałem, że za jakiś czas będzie w piśmie. I nie omyliłem się!

Sinking Island

Jedyną przygodówką, która mi się podobała, była Ceville z poprzedniego numeru. Pewnie dzięki jej humorowi. A Sinking Island - dziękuję, postoję. Może i dobra, jak dla fanów przygodówek, ale dla mnie nic nie warta. Sorry.

Ocena końcowa pełnych wersji: 8/10

Doceniam to, że gry są dobre, ale w mój gust tak średnio trafione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2004 roku CDA dało w krótkim odstępie czasu (kilka miechów) 2 gry wcześniej wydane w EXtra Grze - Freespace 2 a potem The Sufering. Na redakcję posypało się wtedy sporo gromów, od sfrustrowanych czytelników - oszuści, złodzieje, nigdy już was nie kupię, itp, itd. Wtedy Smuggler powiedział, że już tak nie będzie i że następna Extra Gra, czyli I-Ninja nie pojawi się w CDA. Ja w to nie uwierzyłem i mimo iż to była bardzo fajna platformówka i dłuuuuuugooooo leżała w kioskach nie kupiłem jej. No ale się nie doczekałem :confused: zresztą reklamy EG znikły na jakiś czas z CDA i już pełne wersje z tego czasopisma nie pojawiły się w CDA. Tej wiosny w EG ukazał się Puzzle Quest, w CDA była reklama, a ponieważ Allor rozpływał się nad tą grą a ja takie klimaty lubię, więc kupiłem i świetnie się przy niej bawiłem. A teraz zonk - 3 miechy później gra jest w CDA. Smutno mi się zrobiło. Wiem że z powodu kryzysu jest więcej gier z tanich serii - Spellforce, Sacred. Ale czy to oznacza że jest możliwość że pojawią się znów pełniaki z EG?? i czy możemy w przyszłości liczyć np na LOST?? I czy moglibyście wrzucić jako bonus 2 część Suffering której nie chce mi się kupować w Biedronce bo jest w pakiecie z jedynką którą mam z CDA??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego SBK 08 dostał za grafę tylko 5!? Patrząc na screeny nie mogłem uwierzyć, gra wg mnie zasługiwała na 7-8. Ale to nic, w minusach grafika rodem z 2002. Tła faktycznie paskudne, po przyjrzeniu się. (Swoją drogą czy w grze o motorach nie powinny się liczyć najbardziej motory i droga, które autor pochwalił? Przecież pędząc i tak nie widać niczego wokół.) Ok, tylko dlaczego SBK dostał za grafę aż 8? Tan sam autor napisał, że TŁA były lepsze ROK TEMU. I w dodatku ,,okazuje się, że jest praktycznie tak samo jak w zeszłym roku". Coś mi tu nie gra, skoro rok temu za grafę było 5, a teraz jest 8, pomimo że jest prawie tak samo. Chyba, że prawie robi tak olbrzymią różnicę?

A pełniaki? Fajne tylko, że rzeczywiście można się załamać wydając na grę 20zł, a potem ją mieć za darmo (CDA muszę mieć niezależnie od pełniaków).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ciekawego po za Puzzle Quest: Challenge of the Warlords. Tylko że 2 dni przed informacją że się ukaże, kupiłem grę :/ Ale zawsze mogłem recenzje napisać na blogu przed wydaniem na coverku :). Jedyne co mnie tak najbardziej interesuje to recenzja Street Fightera IV no i artykuł o RAGE. Dlaczego znowu przygodówka? Pewnie nie rozchodzą się za dobrze to producenci sprzedają do czasopism. Znaczy się lubię takie gry i na pewno zagram. A może zamiast na silę dodawać po trzy gry na płytę to wydawać tylko dwie gry ale bardziej konkretne tytuły. Bo niestety trzeba przyznać że rzadko tak jest że trzy gry są na równi dobre. Niestety najczęściej trzecia gra ta jakaś kaszanka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym, jak i w poprzednim numerze, pełniaki to nie moja bajka.

Gry z Superbike'ami nigdy mnie nie pociągały: to nie to samo, co czterokołowce, ale szacunek dla CDA za taki tytuł się należy.

Przygodówka 'Sinking Island' - tutaj już lepiej, aczkolwiek wątpię, abym szybko do tej gry podszedł - inwestycja na kolejne miesiące.

Niby trzeci pełniak, ale dla mnie najciekawszy: Puzzle Quest - widzę dużo pozytywnych komentarzy z waszej strony nt. tejże gry. Nie pozostaje nic innego jak przeczytać jej recenzję i przekonać się na własnej skórze, czy pasują mi takie klimaty. Aspekt RPG'owy na pewno dodaje smaczku owej produkcji, ale czy połączenie z kulkami zda egzamin? Zobaczymy...

Generalnie, pełne wersje na sierpień porządne i na pewno znajdą wielu zadowolonych graczy. Mimo wszystko, ostatnią 'wielką' grą dla mnie z CDA było 'Sacred' ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puzzle Quest: Wow! Może jakoś się nie zaskoczyłem, bo coś się spodziewałem tej gry, tym nie mniej, w konńu pełniak który ma i dobre oceny w necie i 9 w CD-A!

Siniking Island: Kolejna przygodówka, do tego ta jest niemrawa, ech...

SBK 08: nie zagram, nie lubię wyścigów motorów, ale fanów tychże skusi, oj, skusi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki poprostu wypas ^^ niemoge się doczekać aż wezne je w swoje ręce :D może w następnym cda 09 by dać avp2 ^^

Jako fan avp dołączam się do prośby. Gra by była świetnym zajarzeniem ''o co tutaj chodzi'' przed najnowszą częścią cyklu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki poprostu wypas ^^ niemoge się doczekać aż wezne je w swoje ręce :D może w następnym cda 09 by dać avp2 ^^

Jako fan avp dołączam się do prośby. Gra by była świetnym zajarzeniem ''o co tutaj chodzi'' przed najnowszą częścią cyklu.

FAQ. Gry EA nie sa sprzedawane na cover. NIKOMU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...