Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Filmy i seriale animowane ogólnie

Polecane posty

Nie wiem czy było juz o tym tu mowione ale co wy sadzicie o nowej kreskówce pt. "Kaczor Dogers" to leci na CN..... Wg. mnie jest dość fajna chociaz sadze ze nie powinni:

po pierwsze: rysowac wiecej kreskowek z Duffym bo to nie to samo

Po drugie: Co to ma byc za nazwisko Dogers kto wymyslil ten suchar?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łydka, łydka, łyyyydeczka :twisted: Bajka z Wilq'iem... Świat nie jest na to gotowy. Jeszcze pozamienia ludzi w Pokemony albo przerwie cykl Indyjski :) Ktoś powinien to puścić gdzieś do TV... choć może też być w necie. Ważne by był. A tak w ogóle to jesteście buce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krowy robią placki a na tych plackach można piec.... placki. ludzie jedzom placki a krowy jedzą ludzie. to się nazywa krąg natury przyjmij to i zakoduja twoje życie stanie się lepsze....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po tobie, to tak na marginesie :P

Jak się Wilq dowie to nie mam co się łudzić. Pora pisać testementa. Chyba, że zadzwonię po Jolę. Z Bydgoszczy... Dobrze, że nie z Mysłowic. Bo nie wiem czy Wam mówiłem... :wink: I proszę mi zabierać szalika :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej lubie "Family Guy" (Głowa rodziny jak ktoś angielskiego nie zna). Fajna bajka tylko dlaczego jest tak ona późno kiedyś nadawali ją po 16.00 a teraz? W Niemczech to noramalnie nadają po południu (skąd wiem ma się satelite 8) ). Drua moją ulubioną bajką jest Kot EEK! Te jego przygody mnie rozmieszają i ta jego nażeczona (FAT), ten Łoś Elmo, Sharki, Gromozaury i ci dwaj naukowcy co odkrywają, że zaraz ziemia ma zostać zaatakowana przez U.F.O. ale zawsze ktoś im zatelite rozwali i myślą, że to był tylko błąd. Taa ostatnio na jakiegoś przystojniaka natrwalili i stwierdził im, że wtargneli na jego życie osobiste i on wie, że jest piękny i kazał im natychmiast się od nich odłćzyć (i wrócił potem do swej lektury, którą trzymał do góry nogami). Wogule Kot EEK robi parodje różnych filmów (raz był Terminator i Sharkiego miał rozwalić ale okazało się, że to była pomyłka :D ) A te Gromosaury to wydaje mi się (prosze mnie nie ośmieszyć ale lubie robic odkrycia :) ), że to polacy wymyślili tą nazwę od polskiego "GROM" czyż nie?

A trzecią bajką choć baaardzo dawno jej nie widziałem (powód brak cyfry + :( ) "South Park". Taa Kenny, Cartman, Stan i Kail po prostu wspaniała czwórka o jak mogłem pominąć Timmiego! (TIMMY!! tylko to umie mówić :) ) Tak ta ciągła śmieć Kennego umarł w jednym odcinku, który miał napis ciąg dalczy (w tym co szukali kto jest Ojcem Cartmana) to wspaniała trójca stała sobie a tu naglwe Kenny sie pojawia i se mówią" O cześć Kenny". Nie jak bym chciał jeszcze raz obejrzeć "Sout Park" oj tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już mówimy o łosiach, to rządzi oczywiście Lumpy z Happy Tree Friends. Ostatnio z mama ogladałem na MTV jeden odcinek (ten z zabijająca figurką, swoja drogą niezły ale nic nie pobije tego w którym koles wsadził sobie lizaka w oko:)). Po skończonym odcinku oczekiwałem jakiejś ostrej reakcji, a mamusia siedząc cicho powiedziała tylko: "..... ładna muzyka" :wink:

Przy okazji, dla wszystkich którzy nie znają (a sa tacy?):

www.happytreefriends.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł, A.L. HPF to wypas :). Jak tylko mogę staram się oglądać odcinki "Freak Night" na MTV. Oprócz tej zbzikowanej kreskówki jest też Jackass - tam kolesiom mózg już dawno odleciał :D.

Łoś jest dobry w tej bajce :D. Ostatnio oglądałem odcinek jak łosiek zostawił żelazko na ubraniu, dopowiedzcie sobie sami resztę, whatever ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAm pytanie : gzdzie i o której leci South Park po polsku?? bo na Vivieja mam po niemiecku albo anglielsku(i tak było super - dostali "ciasteczka" - reakcja "Ohhhh! It is a poo!" :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, chyba nigdzie nie leci? :roll:

A jakby już leciał to wyobrażam sobie jego tłumaczenie - kur..czak no je..steś poj...emny, wez sp...asioną tą du...szę swą! :D

I po którek by to leciało? Po 25 chyba... Już widzę jak LPR czy Lepper będą petycje pisać do stacji, która by to puściła... whatever :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Mni niszczył Szalony Jack Pirat :D takiej dawki absurdu i z lekka debilnego humoro dawno niebyło :D...

A skoro o łosiach mowa. Sialalalala sialalalaalalala sialalalala....

Oj, tak. To wszystko prawda. Kiedyś codziennie (jeszcze za czasów gdy miałem Fox Kids :D) siadałem przed telewizorkiem i serdecznie śmiałem się przy oglądaniu Szalonego Jacka Pirata. :D Reczywiście, humor trochę debilny, ale za to jaki śmieszny :D. Dotąd mam na kasecie z trzy odcinki które jak mi się nudzi dla przetarcia pamięci oglądam. Powiem tylko tyle: nadal śmieszą. :D

Ed Edd i Eddy to jest kozacka bajeczka:)

Niektóre odcinki były nawet bardzo pocieszne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dj_ten_co_siedzi_obok

A ja bije te wasze wszystki kreskówki na głowę kreskówką pod tytułem ...

The Simpsons!!!!

Jak na mój gust nie ma lepszej kreskówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniejsze bliźniaki Cramp i Mucha Lucha :!: w pierwszej Wayne zbiera złom i bije brata Luszyna którego pasją jest przyroda. A w Mucha Lucha jest Rykoszet, Buena Dzidzia i Pchła i oni se walczą w zamaskowanej szkole luczowania :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dj_ten_co_siedzi_obok

Powim szczerze że muchy nie oglądałem a co do bliźniaków to prawda są zarąbiści ale jak na mój gust lepsi są sipsonowie bo Bart robi lepsze jaja niż. Wayn a Homer jest ogólnie odlotowy. (cartoon Network i Fox Kids rulez!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...