Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Filmy i seriale animowane ogólnie

Polecane posty

Mnie naszczęście pokemonowa mania nieogarneła. albo jestem z innej gliny albo znałem się na anime.... albo byłem poprostu za stary.....

Ale moją siostre to wzieło na całego... jakieś naklejki, albumy maskotki .. Shizzzzzzz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes

Mnie (choc to nie powod do dumy) tez ogarnela manie Pokemonow.... chociaz u mnie kolekcjonowanie roznych rzeczy skonczylo sie na kapslach, tazosach czy jak tam inaczej je nazywaja.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
Mnie (choc to nie powod do dumy) tez ogarnela manie Pokemonow.... chociaz u mnie kolekcjonowanie roznych rzeczy skonczylo sie na kapslach, tazosach czy jak tam inaczej je nazywaja.....

To masz szczęście, bo ja dość, że się nakupowałem Lays'ów z krążkami Pokemon, to jeszcze mase kasy wydałem na karcianki Pokemon. Na swoje szczęście opamiętałem się nad kolekcją bluzek z bohaterami Pokemon. Do dziś się zastanawiam co w sobie miały takiego Pokemony, że tak wciągały. Bo obejrzałem w czasie Pokemonowej mani kilka odcinków Dragon Ball i Digimonów i pozostałem niewzruszony.

Mnie naszczęście pokemonowa mania nieogarneła.

Szczęściaż. Bo Pokemony to była bardzo kosztowna mania. CHlip

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja fajnie się w niedzielę poczułem jak znów obejrzałem sobie Gumisie i pośpiewałem czołówkę :D Jakoś tak miło się zrobiło i stare, beztroskie czasy się przypomniały.

A jeśli chodzi o stare czasy to chciałbym wspomnieć o roli Polonii 1 w mojej kreskówkowej edukacji. Japońskie bajki z włoskim dubbingiem były boskie. A były to między innymi:

:arrow: Daimos --> Wielki robot, bum, bum, bum, czyli to co chłopcy lubią najbardziej. I do tego piosenka ze wstępu... Jak mi kumpel kiedyś na imprezie to zaśpiewał całe z pamięci to myślałem, że pęcne :D

:arrow: Gigi la Trotolla --> Białe majteczki, białe majteczki, juppppiiii. Kto oglądał ten wie. Schematy były niesamowite.

:arrow: Tsubasa --> I znów coś dla chłopców, czyli piłka nożna. Akcje z niej tej ziemi, ogniste strzały. Palce lizać. A na dokładkę Wakashimazu :twisted:

:arrow: Yattaman --> Nie wiem czemu, ale nawet mi się podobało. Jakieś takie sympatyczne było. No i te czarne charaktery. Gdzie ten kamień Dokuro? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbuś - masz rację, nie ma to jak Gumisie :)

Apropo pokemonów to raczej nie oglądałem, nigdy w czasie emisji nie miałem czasu, z reguły nie było mnie w domu. Nie mam nic przeciwko bajce, ale jak u mnie w szkole za kawałek tekturki z chipsów i rysunkiem pokemona co zaradniejsi (i mniej uczciwi wobec dzieciaków, ale w końcu nikt ich do niczego nie zmuszał) potrafili skasować nawet 5zł, to mnie śmiech brał. To spokojnie starczało na nowe chipsy w których były nowe tekturki, normalnie perpetum mobile :)

Heh nawet niewiesz jak kosztowna jest "rycerska brać ".......

Kumpel mówił, że zbroja go wyszła ponad 2 tys., a i tak jeszcze nie miał kompletnej. No i wymaga to też "troche" pracy. Ów kumpel mianowicie swoją kolczugę od podstaw sam zrobił - najpierw narobił z drutu kółeczek, potem to wszystko poskładał. Dwa lata z przerwami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja składam...... kaptó kolczy skleciłęm w tydzien :D......

A co do Yatmana ! Qubuś zakłądamy bandę Drombo !

a co Daimosa..... Uyase Uyase dan endo Uyase :D........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daimosa swojego czasu ogladalem codziennie ile wlezie. Teraz juz od dłuższego czasu o Nim zapomniałem i nie mam zamiaru do niego wracac.

Pokemony - ogladałem je dość długo, pasjonowalem sie tym ale ze wszystkiego się wyrasta, no i tego tez juz nie ogladam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie i kiedy to leci ???
Niestety w naszym kraju żadna stacja telewizyjna nie emituje The Simpsons (Miejmy nadzieje że to sie zmieni) :cry: . Poszukaj po zachodnich stacjach TV. Jak znasz niemiecki to oglądaj na Pro 7 :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Yatmana ! Qubuś zakłądamy bandę Drombo !

a co Daimosa..... Uyase Uyase dan endo Uyase :D........

Hehe... Na Ciebie to zawsze można liczyć :P Ja mogę być ten mały grubasek, Ty ten wysoki - jeśli się zgodzisz oczywiście... Musimy sobie tylko jeszcze jakąś szefową znaleźć i możemy zaczynać :twisted:

No i jeszcze dwie zapomniane perełeczki z Polonii

:arrow: Rycerze (?) Kalendarza --> Ciut podobny schemat jak w Yattamanach. Zła banda chce złapać rajskiego ptaka, a dobra chce ich zatrzymać. Znów duży robot i komiczne zakończenie. Fajny był też ten 'koleś', co zmieniał się tego bubka z różą :wink:

:arrow: Sally Czarodziejka --> Do dziś tragicznie wspominam tą bajkę. Moje siostry oglądały ją non-stop, a ja dostawałem białej gorączki :evil: Ale całe szczęście już jej nie ujrzę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Rycerze (?) Kalendarza -->

Jacy rycerze???? To się nazywało Yatodetaman (trochę mogłem literki poprzekrecać). Szukali w różnych miejscach pawia czasu, i zawsze widzeli go juz odlatującego daleeeeko... I znowu trzeba go było gonić w następnym odcinku :wink:

Yattaman>>> Koleś, dziewczyna i kostka do gry :wink: walczyli ze złą bandą Drongo, rządzona przez okrótnego Szefa. Nie pamiętam dokładnie, ale chodziło chyba o znalezienie części jakiejś legendarnej czerwonej czaszki czy coś takiego...

z pozostałych bajek na Polonii1 pamietam jeszcze Sally Czarodziejkę i Magiczne Zwierciadełko. Historia podobna (to się chyba nazywa "magical girls" czy coś...). Dziewczynka miała niesamowita moc, i musiała się ukrywac przed całym światem (i brzytką koleżanką :wink: )

Yattaman, Yattaman la la la la la la la laaaaa, Yattaman, Yattaman la la la la laaaaa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Simpsons - dosłownie odlot :D Kiedys lecieli na Fox Kids i mieli niezłą ogladalność, ale niewiadomo czemu zabrali :x Miejmy nadzieje, ze kiedys znów się pojawią na naszych telewizorach, a narazie zostaje ogladać po angielsku :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yataman jest poprostu genialny, bosh pamietam jak mialem 5 lat to codziennie z samiutkiego rana pedzilem przed TV i oglądałem Yatamana. Bardzo sie ciesze że Polonia 1 nadal puszcza ta kreskówke.

Hehehe dzisiaj rano oglądalem Yu Gi Oh ! :D bosh jak jestem przejety bo zaczoł sie decydujący pojedynek pomiedzy "JUdżim" i tym wstretnym Pegasusem ( :D ) ojojoj jaki on jest niedobry i jeszcze to wsparcie ze strony przyjacioł mało sie nie poplakalem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe dzisiaj rano oglądalem Yu Gi Oh ! :D bosh jak jestem przejety bo zaczoł sie decydujący pojedynek pomiedzy "JUdżim" i tym wstretnym Pegasusem ( :D ) ojojoj jaki on jest niedobry i jeszcze to wsparcie ze strony przyjacioł mało sie nie poplakalem :D

Też oglądałam :) I z tego Pegazusa to się tak śmiałam, że mało z łózka nie spadłam :P. Ale całkiem najs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy rycerze???? To się nazywało Yatodetaman (trochę mogłem literki poprzekrecać). Szukali w różnych miejscach pawia czasu...

Przecierz dałem znak zapytania :P Ale coś z tym kalendarzem w samej bajce musiało być. Większość z nich tam miała imiona z dni tygodni albo miesięcy ( wrzesień na pewno jakiś był ), ale tytuł rzeczywiście był zupełnie inny.

Yattaman>>> Koleś, dziewczyna i kostka do gry :wink: walczyli ze złą bandą Drongo, rządzona przez okrótnego Szefa. Nie pamiętam dokładnie, ale chodziło chyba o znalezienie części jakiejś legendarnej czerwonej czaszki czy coś takiego...

Na początku każdego odcinka dostawali informację, gdzie ma być kamień Dokuro. Jechali tam ze swoim robotem ( w każdym odcinku nowy ), a zaraz za nimi Yattamani. Pod koniec odcinka dochodziło do walki robotów/pojazdów, w której dochodziło do pojedynku robocików, które zawsze na końcu rozpierniczały bandę Drombo/Drobgo/whatever :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doopek

Ja tam mowie:

:arrow: Simpsons

:arrow: Ren and Stimpy

:arrow: Happy Tree Friends (fajne :D )

Ta "slodka" 3 jest moim idealem w dziale KRESKOWKI... Nic dodac nic ujac... Po prostu cudo :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Suchy

Yataman - to byłt czasy. Pamiętam, że zawsze chciałem, żeby "Ci Źli" w końcu zwyciężyli.

Sally Czarodziejka - może jakiś dziwny jestem, ale mi się to fajnie oglądało. Kreskówka potrafiła zarówno wzruszyć jak i rozbawić, a motyw magiczny jakoś tak przyciągajaco działa.

Yu-Gi-Oh - zaprzestałem oglądania po kilku odcinkach ze względu na odpychający polski dubbing. Nie dość, że sporo postaci mówi tym samym głosem to jeszcze popełniono mnóstwo błędów w tłumaczeniu. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W królestwie kalendarza wszyscy podrózówali w czasie (na jakimś dzienym koniu ze sprężynkami ^^) znajdujac się zawsze w kluczowych momentach chistorii świata..... i paw tam był ^^....

A w Yattamanie najbarziej komiczne były walki Małych robocików wychodzących z wielkich robotów i niedożeczne teorie :D..... a co do PAni Drombo to Amadriela może nią być ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Yattamanie najbarziej komiczne były walki Małych robocików wychodzących z wielkich robotów i niedożeczne teorie :D..... a co do PAni Drombo to Amadriela może nią być ^^

Hehe... Ciekawe czy szanowna pani moderatorka się zgodzi 8) Może na zjeździe odegramy jakąś scenkę rodzajową :lol: A robociki były genialne - autorzy mieli pełno pomysłów. Większość była całkiem... hmm... oryginalna :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Murtes

A czy ktos z was oglada moze na Fox Kids "Medeboty" ??? Nie wiem co jest w tej bajce ale jakos mi sie bardzo podoba......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kiedyś widziałęm na Fox Kids to genialny był "Szalony Dżak Pirat :D" Kocham tą zjefaną bajkę ^^ góry cynizmu i absurdu.... mniam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Yattamanie najbarziej komiczne były walki Małych robocików wychodzących z wielkich robotów i niedożeczne teorie :D ..... a co do PAni Drombo to Amadriela może nią być ^^
Hehe... Ciekawe czy szanowna pani moderatorka się zgodzi 8) Może na zjeździe odegramy jakąś scenkę rodzajową :lol: A robociki były genialne - autorzy mieli pełno pomysłów. Większość była całkiem... hmm... oryginalna :D

Z tego co pamietam to szefowa trójki Drombo po kazdej eksplozji "niezniszczalnego" robota, ktroy tomial zniszczyc Yatamana miałą na wierzchu no ehm ehm.....(oYo) :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...