Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Dla prawdziwków - black/death/speed/thrash

Polecane posty

Gość Żołnierz

No tak mam na myśli właśnie Nordland II bo to na to tak fakali na Fire And Ice. No faktycznie nigdy nie zagra koncertu. A szkoda.

A co do tej propozycji jestem jak najbardziej za.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lars Ulrich

A teraz zmiana tematu, ostatnio kupiłem sobie Tribute To Mayhem, uwazam że to płyta bardzo dobra, ale co wy o niej sądzicie?? Kto wykonał najlepiej a kto najgorzej?? Czekam na odpowiedzi :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh

Płytka jest faktycznie niczego sobie, a zimksowana lepiej niż oryginał :twisted: A co mi się podoba:

1. De mysteriis.. -Limbonic Art (są ostrzy) -zdecydowany mój nr 1

2. Cursed in...- Gehenna (koledzy Norwedzy)

3. Freezing Moon -Vader (koledzy Polacy) - ale uważam, że jest to najsłabszy utwór na płycie i tylko patriotyzm ze mnie wyłazi

4. Carnage- Behemoth -jak wyżej

A nie podoba mi się Deathcrush - ABSU i Life Ethernal -Gorgoroth - strasznie naiwne i takie sztuczne.

Ale generalnie jako całość - płytka bardzo miodna i słucha się jej z przyjemnością, pod warunkiem, że nie jest się ortodoksem, który twierdzi, że Mayhem to Mayhem i tylko oni mogą grać swoje utwory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lars Ulrich

Mi natomiast podoba się najbardziej

Emperor - Funeral Fog, świetnie zagrane, nieco szybciej od orginału, Attila na wokalu i wstęp do Freezing Moon na końcu.

Behemoth - Carnage nie przepadam za tym zespołem ale ta pisosenka fajnie wyszła i przyjemnie się jej słucha. Fajna solówka i solo z Freezing Moon na końcu

Limbonic Art - De Mysteris... Po prostu fajne :wink:

A nie podoba:

Vader - Freezing Moon Schrzaniona solówka i wokal

Całość bardzo przyjemna i ciekawa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam ma troszke dziwne pytanie. chodzi mianowicie o bluze Bechemotha ( Thelema) na ramienu lewym jest narysowana postać. Kto to jest? czy jest to Nergal czy Inferno i czy ten koloeś ;) na przedniej cześći bluzy to jakiśczłonek zespołu czy jakaś przypadkowa postać?? dziwny problem prawda ?? Help !!

A co do tributa to rzeczywiśći Vader kompletnie shrzanił freezing moona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam ma troszke dziwne pytanie. chodzi mianowicie o bluze Bechemotha ( Thelema) na ramienu lewym jest narysowana postać. Kto to jest? czy jest to Nergal czy Inferno i czy ten koloeś ;) na przedniej cześći bluzy to jakiśczłonek zespołu czy jakaś przypadkowa postać?? dziwny problem prawda ?? Help !!

A co do tributa to rzeczywiśći Vader kompletnie shrzanił freezing moona

Na przodzie to na bank jest Nergal... i nie beCHemoth tylko Behemoth :)

Na Satanice też jhest nergal tylko przeriobiony w jakimś photoshopie pewnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przodzie to na bank jest Nergal... i nie beCHemoth tylko Behemoth :)

Na Satanice też jhest nergal tylko przeriobiony w jakimś photoshopie pewnie :D

Thja, w Microsoft Paint ;]

Co do teego, ze Vader schrzanil Freezing Moon, to sie nie zgodze, bo bardzo fajnie zagral. Teraz mi caly czas po glowie chodzi ta melodia ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Bo to melodia z Freezing Moon jest przecież :D:D

Heh.....

Gdzieś słyszałem bardzo fajny cower Freezinga..... bodajże na Tribute to Mayhem zagrał go Behemoth.... bardzo bardzo fajnie porobiony był.... (ale niewiem czy tam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Athamorh
Heh.....

Gdzieś słyszałem bardzo fajny cower Freezinga..... bodajże na Tribute to Mayhem zagrał go Behemoth.... bardzo bardzo fajnie porobiony był.... (ale niewiem czy tam)

Heh.....

widzę, że Pan_Feanor czyta wątki poruszane w tym temacie... a dwa posty wyżej napisane: cover freezing.. przerobiony przez Vader na składance Tribute to Mayhem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.....

Gdzieś słyszałem bardzo fajny cower Freezinga..... bodajże na Tribute to Mayhem zagrał go Behemoth.... bardzo bardzo fajnie porobiony był.... (ale niewiem czy tam)

Heh.....

widzę, że Pan_Feanor czyta wątki poruszane w tym temacie... a dwa posty wyżej napisane: cover freezing.. przerobiony przez Vader na składance Tribute to Mayhem...

[beeep] cżłowieku myslisz że ja mam 120 giga i 512 ramu we łbie.... czytam czytam zapominam...

W takim razie niebyło to na Trybucie... jeeez.....

A teraz słucham ukochanego prezz Wojtusia Blind Guardiana... Mirror Mirror na tapecie aktualnie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lars Ulrich

Ostatnio szukałem w necie informacji o Gorgoroth, patrze a tam artykuł o koncercie w Katowicach. To co tam zobaczyłem przeszło moje naśmielesze oczeekiwania, dało do myślenia jacy polacy są głupi, i dało niezły ubaw przynajmniej przez kilka godzin. Zresztą sami zobaczcie:

Po ujawnieniu sprawy w mediach na adres krakowskiej prokuratury nadeszły także zawiadomienia od innych osób o obrazie ich uczuć religijnych. Nadesłali je mieszkańcy różnych regionów Polski. Powoływali się w nich na "koncert telewizyjny, podczas którego pokazano nagie kobiety na krzyżu, a po scenie biegały diabły".

Jak wynika z informacji dostępnych w internecie, "czarnometalowy" zespół Gorgoroth został założony w 1992 roku przez Infernusa (gitara), Hata (wokal) i Goata (perkusja). Nazwa zespołu została zaczerpnięta z książki "Władca Pierścieni" Tolkiena. Oznacza ciemny, zamarły teren, gdzie szerzy się zło. To samo źródło podaje, że w tekstach Gorgoroth jest nienawiść do chrześcijaństwa i wszystkiego, co jest z nim związane

Normalnie ręce opadają...........

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ludzie mnei normalnei rozwalają... Oh jasne biene istotki niewiedziały na CO idą..... poprostu dostały bilety za free i posły sobie bo myślałąmy że to jakaś północna arka noego :]....

Wie ktoś z kad moge dostać Krowią głowę ?

Bo u nas w śiemcach niema żadnej rzeźni :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna sklep internetowy gdzie można kupić koszulke behemotha satanica. Zamówiłem ją w metalopolis jakieś 4 tygodnie temu i do tej pory mi nie przyszła prosze podajcie strony musze mieć tą koszulke jest wyrąbista tak jak płyta istny majstersztyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna sklep internetowy gdzie można zlaleźć koszulke behemotha satanica. Zamówiłem ją w metalopolis jakieś 4 tygodnie temu i do tej pory mi nie przyszła prosze podajćie strony musze mieć tą koszulke jest wyrąbista tak jak płyta istny majstersztyk.

Napisz do nich mejla. Pewnie to na poczcie sie zawieruszylo. Kiedys czekalem 3 tygodnie na przesylke, a okazalo sie, ze byla na poczcie, bo przypadkiem nie dostalem powiadomienia :shock: :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666
Ave bracia metale!!!!!!!!!!!!! :twisted: Mam takie jedno pytanie kto tu lubi Cannibal Corpse albo In Flames???

Kurde ale Post :shock:

Cannibal Corpse Rulezz a In Flames to ich Burn albo In Flames to the Lions itp. :P

A co do Gorgorotha to mialem na ich Koncert 2 przystanki bilet moglem miec a kasy niewzialem sobie pomyslałem a kiszqa przyjadą jeszcze...

Ale chyba juz nie do Polski a tym Bardziej do Krakowa :roll:

Rany co ja zrobilem do teraz zaluje :? Ominela mnie cala najlepsza zabawa :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave bracia metale!!!!!!!!!!!!! :twisted: Mam takie jedno pytanie kto tu lubi Cannibal Corpse albo In Flames???

In Flames lubię bardzo, a Cannibal Corpse to mi się jeno z Ace Venturą kojarzy. Jak to Ace wpadł do klubu, gdzie CC grało. :] Do dziś bawi mnie to "Jest Greg?" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...