Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Spis pełnych wersji z CDA

Polecane posty

@SkullfacePL

Niestety, Splinter Cell: Pandora Tomorrow nie był umieszczony jako pełna wersja w CD-Action.

@Nekro

Masz tu spis pełniaków z CDA, jest on właśnie aktualizowany na bieżąco smile_prosty.gif.

swietna robota ten spis, a do tego na biezaco aktualizowany, super. Tak jak patrze na ta liste, to az zal ze wczesniej nie bylo mnie stac na systematyczne zakupy CDA. Trzeba bedzie poszukac zbieracza chetnego do osprzedania kilku archiwalnych numerow.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na allegro - takze samych plytek.

Gdzieś widziałem taki napis: płyty są integralną częścią czasopisma, sprzedaż oddzielnie jest nielegalna...

Żart oczywiście, a ja już wytypowałem sobie kilku sprzedawców którzy mają kompletne numery z 2005 i 2008 roku, czyli takie jakie mnie najbardziej interesują. Tylko nie wiem czy to dobry pomysł, już archiwalne zawarte na płytkach potrafią mnie wyłączyć na kilka godzin, więc kupowanie całych serii może wpłynąć na moje życie towarzyskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie.

Dlaczego w CD-Action nie było np. Call of duty , Need for speeda?

Czytam AR i czasami są listy ludzi którze nażekają pełne wersje, wy wtedy piszecie że licencje są drogie.

Czy to prawda?

Bo według mnie licencja na takie "stare" tytuły nie powinna być droga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hocek11:

Nie chodzi nawet o cenę. EA wogóle nie sprzedaje swoich pełnych wersji ( wyjątkiem są Włochy- tam zdarzyły się wersje od EA)

Nie znam szczegółów, ale to że gra kosztuje w sklepie daną cenę to już licensja na zamieszczenie w czasopiśmie jest inna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niektóre tytuły, które ludziska chcą do CDA, są od studiów, które nie dają licencji- np. EA Od EA są: Harry Pottery, N4S, Crysisy, Mirror's Edge, Mass Effect 2-3, KoA:R, The Saboteur etc. A do ludzi to chyba nie dociera, bo co chwile są komenty typu "dajcie ME 2, bo niedrogie w sklepach..." (facepalm rozpacz.gif). Blizzard tez nie daje licencji (na 99%), żadnej gry z EA lub Śnieżycy nie ujrzysz w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard tez nie daje licencji (na 99%), żadnej gry z EA lub Śnieżycy nie ujrzysz w CDA.

Diablo 2 z dodatkiem, jak i drugi oraz trzeci Warcraft swego czasu były w CD-Action :P. Mimo wszystko Blizzard nie udostępni licencji, od wydania Warcrafta 3 nie stworzyli gry, którą można by sprzedawać z czasopismem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spis alfabetyczny tytułów znajdujący się pod tym adresem -> http://www.markolf.pl/index.php?pismo=6 jest już mocno nieaktualny. Czy jest jakieś inne miejsce, gdzie można sprawdzić, czy dany tytuł był dodany do CDA? Przekopywanie się przez moją kilkunastoletnią kolekcję magazynów i płyt do nich dołączonych jest mało praktyczne i czasochłonne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...