Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Spis pełnych wersji z CDA

Polecane posty

Faktycznie, "Still Little Fingers". Dzieki. A co do "Daggerfalla", gierka była swojego czasu super. Pamiętam, że miałem wtedy demko na takiej zielonej płytce z niemieckiego czasopisma sprzedawanego w polsce. Dawali cztery czy pięc płyt z demami bez czasopisma, a ludzie to kupywali:) Nie wiem tylko, czy dziś nie raziłaby już grafika "Daggerfalla". A gierka "Franko" z CDA? Pamiętacie? Mieli wtedy takie czarrrrne ponure płytki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Franko" też pamiętam świetna gierka:-)

"Daggerfall" spodobałby się starym wyjadaczom:-) młodsi gracze którzy w grze tylko chcą widzieć realistyczne cienie itp. to będą psioczyć jak zawsze:-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, lepiej żeby gry z taniej serii nie były w CDA, po to są w taniej serii. W CDA powinno byc wiecej gier nieco mnie znanych ale ciagle dobrych i wartych zagrania (ze wymienie Pariaha albo Space Rangers 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, lepiej żeby gry z taniej serii nie były w CDA, po to są w taniej serii.

Jeśli gra jest dobra, mimo że w taniej serii, czemu nie może być w CDA?

Poza tym pełniaki są ustalane dużo wcześniej i w międzyczasie mogą wylądować w rzeczonych tanich seriach...

Chociaż już parę razy się wpieniłem na niezłego pełniaka (np. THPS 4), którego miałem już wcześniej z eXtra Klasyki :(

Ale za to inni poznali wyśmienitą produkcję...

W CDA powinno byc wiecej gier nieco mnie znanych ale ciagle dobrych i wartych zagrania

To opinia bardzo subiektywna...

"Dobra gra" dla każdego znaczy co innego.

Z reguły w CDA (i innych pismach :P ) nie lądują te największe hity (np. GTA od 3 wzwyż), ale właśnie produkcje mniej znane.

Nie widzę sensu pisania: "w CDA powinno być..." lub "dajcie na cover DVD...", bo to może najwyżej rozjuszyć redaktorów.

Gdybyśmy (my, czytelnicy) mieli wpływ na pełniaki zapanowałaby utopia albo raczej chaos :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w gruncie rzeczy kazda opinia jest subiektywna, zgadzam sie ze niestety nie wszystkie plany wydawnicze da sie przewidziec wczesniej, po prostu ja tak odbieram pełniaki w CDA i w ogole gazetach , ze powinny tam znajdowac sie gry ktore niekoniecznie sa znane "szerokie publicznosci" ale warte zagrania (a takich jest sporo, o ilu nie wiemy ;))

a gdyby czytelnicy mieli wplyw na pelniaki to byłyby jeszcze większy chaos: "łe a czemu Cod4 a nie Assasins Creed" albo "hmm czemu ten *%$%^ Crysis, przeciez tam oprócz dobrej grafy nic nie ma...." :) Polakom zawsze źle w d... więc nieważne jakie będą pełniaki, zawsze ktoś bedzie wielce niezadowolony, wiec moze cieszmy sie tym co jest (takie podsumowanie w celu ugazenia negatywnych emocji) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinny tam znajdowac sie gry ktore niekoniecznie sa znane "szerokie publicznosci" ale warte zagrania (a takich jest sporo, o ilu nie wiemy ;))

W pełni popieram i czekam na Harpoon`a: Advanced Naval Warfare, TacOps4 albo Decisive Action :))))

Żeby nie było, że tylko marudzę to dzięki za Combat Mission: SF (do którego nie mogę zainstalować patcha, ale o tym pisałem w innym dziale :) )

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. A nuz moze mi ktos na nie z redakcji odpowie ;) Czy istnieje jakas szansa, ze w jakims najblizszym czasie moze pojawic sie na cover DVD gra znana pod skrotem KOTOR :P Ostatnio postanowilem ja kupic, ale naprawde ciezko teraz dostac ta gre (jedynie chyba aukcje, a i tam za wiele nie ma). A jakby byla w CDA to bylbym wniebowziety :). Mysle, ze istanialaby na to szansa (choc co ja tam moge wiedziec w tych sprawach). Gra jest juz nie pierwszej mlodosci, jest jednak naprawde znakomita. Tylko nie wiem czy Bioware zwykl kiedykolwiek odsprzedawac swoje gry do jakichkolwiek czasopism, wiec tu moze lezec problem. Mimo wszystko bilbym poklony przed CDA gdyby KOTOR (lub cos podobnego, choc wiele tego nie ma ;)) pojawil sie jako pelniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej redakcją nie jestem, ale odpowiem: LucasArts (a to on powinien mieć przecież na KOTORA licencję) NIGDY nie sprzedaje swoich gier na covery. W dodatku coś tak znanego i uwielbianego pewnie kosztowałoby tyle, że normalny człowiek w życiu nie posiadał w sumie takiej kwoty.

Choć w wypadku CDA jest to bardziej prawdopodobne niż czegokolwiek innego w Polsce. A Smugg zapowiadał, że z "biegiem roku" coraz lepsze pełniaki będą. Choć i tak nie uwierzę, że kiedykolwiek tego dożyję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KotORa nie będzie, nie może być :P Co jest jakaś reedycja, to po 2 dniach znika z półek, tak wszyscy uwielbiają tę grę :P Ja przy premierze dwójki, poleciałem po... chyba 6 dniach do Empiku i już nie mieli... Ale na szczęście znajomy ma i sobie pykam.

Ihaha!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator gier pod DOS i: Hocus Pocus, Jazz Jackrabbit, Prince of Persia. Było jeszcze kilka takich platformówek, których tytułów (a szkoda)nie pamiętam... Niestety czas zżera pamięć. ;)

Ah, te stare, dobre czasy. :D

Jesli chodzo Ci o starego prince of persia, wydanego w 1990 roku, to uzyskal on chyba status abandonware, takze mozna go bez przeszkod sciagac.

Jesli chodzi o emulator gier pod dos, to masz DOS BoXA- byl on juz w CDA na coverze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie tak myślę że gdyby dali KOTORA albo Gothica 3 to byłoby naprawdę super

Z Kotorem byłoby na prawdę nieźle. Ale z tymi grami jest pewien problem... Widziałeś jakieś SW na coverku? A Gothic jest w platynie i daje jeszcze jakieś zyski CD-Projektowi przecież...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że np. większość miłośników cRPG już posiada owe "głośne" gry: "wide Morrowind, Gothic 2". Gdyby dali KOTORA czy Obliviona byłbym raczej rozczarowany :) Bo nie po to kupowałem te gry, by dostać drugi egleplarz w ga... tfu czasopiśmie.

Moje marzenia to Supreme Comander, klucz STEAM do CS'a [to akurat raczej się nie spełni :)], oraz STALKER i FEAR. Cóż, może kiedyś... :) Narazie trzeba się cieszyć z tego, co jest, choć przyznam szczerze, że około 80% pełniaków z CDA w ogóle nie instaluję. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie tak myślę że gdyby dali KOTORA albo Gothica 3 to byłoby naprawdę super

Z Kotorem byłoby na prawdę nieźle. Ale z tymi grami jest pewien problem... Widziałeś jakieś SW na coverku? A Gothic jest w platynie i daje jeszcze jakieś zyski CD-Projektowi przecież...

No w sumie to masz rację, niestety. No ale marzyć zawsze można, czy może się mylę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...