Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Spis pełnych wersji z CDA

Polecane posty

DAjcie w nasepnym numerze crysisa ;] i kompa, który udźwignie to na maksa ;D hehehe ;]

A tak na poważnie.... proźb dużo jest więc ja też poprosze ;D

Dla urozmaicenia moglibyście dac jakąś bijatykę.. tylko problem

w tym że na kompa nie wychodza, a najnowsze godne uwagi jakie wyszły na kompa już daliście (guilty gear) ;D Ale może coś znajdziecie hehe ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to temat do pisania co bysmy chcieli widziec na dvd, ale ludzie pisza, wiec i ja napisze. Psychonauts: jak dla mnie gra genialna. ciezko ja dostac w polsce (mi sie kiedys udalo na allegro. sporo na nia polowalem), a co za tym idzie: malo osob w to gralo.

chcialem pogratulowac bardzo dobrych pelnych gier. czytajac ten spis jestem naprawde pod wrazeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby w nowym cda na urodziny dać pełniaka Far Cry. mógłby Smg albo Ghot lub kto inny podsunąć taki pomysł panu Jerzemu Poprawie. W końcu Far cry to był by idealny hit na urodzinki :twisted:

Na Far Cry'a raczej nie należy liczyć, gdyż licencja na tę produkcję jest pewnie ciężka do zdobycia. A poza tym jest chyba już za późno na podsumowanie pomysłow na pełniaki na 12 urodziny CDA. Podejrzewam, że wybrano je dużo wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał zobaczyć na okładce płyty pełną wersję gry Evil Genius z 2004 roku. Gra podobna do Dungeon Keepers ale o wiele ładniejsza i bardzo by mnie to cieszyło gdyż nie mogę nigdzie tej gry już znaleźć (legalnie) albo poprostu źle szukam ale tak czy inaczej fajnie by było gdybyście dołączyli tę grę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle że mam praktycznie wszystkie pełne wersje z CDA z tego co zauważyłem nie mam wacków i nie mam co z tym zrobićjuż mi sie nie mieszczą. Chętnie mogę je odsprzedać cena do ugadania oczywiście plus przesyłka, wszystki gierki są w idealnym stanie i w plastikowych pudełkach. Jak coś to na priv. nie sprzedaje płyt od września 2006r. czyli DVD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby świetnie gdybyście dali na cover dvd schizm. Gra jest praktycznie niedostępna do kupienia, a strona developera nie była aktualizowana z dobre parę lat. Podobno to jest świetna przygodówka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największym osiągnięciem redakcji byłoby zamieszczenie gry: Daggerfall ale z patchem pod XP ohmy.gif rolleyes.gif

O tototototo!!! byłoby super. Gierka stara ale jakby cda dodało to do coverka to bym ich chyba po stopach przez rok całował :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie na nowo odkrywam grę Timeschock!. Po nie graniu w nią z dobrych parę lat uważam, że ani trochę się nie zestarzała. Trudno uwierzyć, że to rok 1997. I teraz małe pytanie: pamięta ktoś kto zrobił muzykę do tej gry? Czy był to jakiś zespół (bo jakoś mi się tak kojarzy, że któryś z redaktorów polecał włożyć płytkę do zwykłego odtwarzacza CD i posłuchać muzy, bo to jakiś tam zespół...tak mi się wydaje przynajmniej)? Tak czy inaczej, polecam gierkę i soundtrack. Jest w mojej pierwszej trójce najlepszych gier z CDA:) Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w creditsach nie ma, kto stworzył muzykę? Na marginesie, kiedyś to było fajnie.. ścieżki z grą zapisywane w formacie audio (mi się najbardziej muza z Motorheada podobała :))

W Creditsach jest, że muzę stworzyło dwóch gości: Burns i Foxton. Ale dałbym głowę, że w tym numerze CDA co dali grę, pojawiła się nazwa jakiegoś zespołu w kontekście tej właśnie gry. Boże, jak to dawno było:) A co do Motorhead, to pogrywało się też w to, oj pogrywało:) Czaderskie wyścigi:) Z wyścigów to pamiętam jeszcze Motor Masch...czy jakoś tak. Pamiętam, że instalacja z pod DOS'a trwała całą wieczność!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po prostu zajrzeć do numeru w którym zamieścieli Timeshocka? i będziesz wiedział odrazu. To fakt Timeshock był i jest moim zdaniem najlepszym pinbalem jaki wyszedł nawet te nowsze nie umywają się do tej produkcji. Ja pogrywałem jeszcze w Fighter force no i oczywiście w nieśmiertelnego fallouta 1 i 2. Poprawiam się:-) co do soundtracku z timeshocka. Pogrzebałem w necie i fakt muzyke zrobił zespół "Stiff Little Fingers"

A co do Daggerfalla to w sumie byłoby prosto bo gra jest już abandonware (opuszczona) można ją w sumie ściągnąć z netu ale bez muzyki itp. wersję okrojoną do 55MB a całość zajmuje 450MB a tego nigdzie nie znalazłem a nie używam tych głupich programów typu edonkey itd. więc zamieszczenie tej giery to byłby strzał w 10 dla redakcji a starzy wyjadacze RPG biliby brawo na stojąco (w tym ja) :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...