Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

The Little Cars in the Great Race-Takie to jakieś dziwne i cukierkowe było.Bleaah,nie dla mnie..

Tutaj się zgodzę z kolegą. Jeśli kiedykolwiek zaliczyłem faceplanta przez którąś z gier dołączonych do CDA, to TLCitGR wyprzedza konkurencję o kilka długości :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że roller coaster z 1/2010 xD denna gra!

Proste pytanie, prosta odpowiedź - Gothicki. Dlaczego? Jestem fanem RPG, ale to jest dla mnie chłam i wg. mnie dawanie mu tak wysokich ocen to obraza dla tego jakże wspaniałego gatunku.

WOW! człowieku jesteś hardcorem! :wacko: tak mówić o grze której 1-sza cześć w zasadzie całkowicie na nowo odtworzyła gatunek :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortyr Akcje Dywersyjne - w stosunku do dwójki to jest normalnie krok wstecz. Grywalność słaba, grafika bardzo słaba, jedyne ciekawe intro, nuda i jak zwykle beznadziejne AI.

No i jeszcze NARC - bardzo słaba podróba GTA.

Little... Race - nie wiem, co im odbiło. Pisali, że to gra "inna". No tak, inna, bo najsłabsza w całej historii. Co to w ogóle za gra? Koszmar, nie gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinniście brać pod uwagę tych kaszanek - Mars czy Little Cars. To był rodzaj żartu od redakcji. Natomiast ja bym się zastanowił nad Stolen lub Korea:Zapomniany konflikt. W recenzjach CDA zjechało te tytuły więc nawet nie odpaliłem. Ktoś to próbował przechodzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się aż tak nad Mortyrem nie znęcał. Gra do popykania, ale jako odstresowywacz nadała się całkiem, całkiem. Dla mnie największym bólem z gier, które zainstalowałem był Mademan. Wystarczyła mi pierwsza walka, żeby uciekać od tego wydawnictwa, gdzie pieprz rośnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę mówił o najgorszej grze bo w żadną taką nigdy nie grałem a to z jednego prostego powodu zawsze czytałem jakieś czasopismo o grach i wiedziałem co jest gniotem a co nie. Więc jak ktoś grał w jakiś koszmar to jest sam sobie winien. Jest za to jedna perełka w kaszankach już nie pamiętam tytułu ale ogólnie biegało o jakiś bunkier hitlera czy cóś a motywem przewodnim recenzji było to że jest to symulator Chucka Norrisa normalnie pękałem ze śmiechu jak to czytałem czysty rotfl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

So Blonde z ostatniego numeru

Rollercoster tycoon 3 i So blonde

Jeśli nie lubicie tycoonów i przygodówek, to czego się czepiacie? Mnie RT3 rzeczywiście zawiódł, So Blonde również myślałem, że będzie lepsza, ale czy to są najgorsze gry? W życiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien Shooter - Dodany, już kieeeedyś. Po prostu nie trawię tego i tyle. Dla mnie nawet jak odstresywacz, do ... pośladek ;d

I coś tam jeszcze było, ogólnie mój umysł nie udanych rzeczy (gier) nie pamięta :) .

Można by było dać Mortyrka i Watchmen (beep nie podobał mi się).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie.. Bad Day L.A.

:(

naczytałem się ze produkcja zakręcona jak słoik po ogórkach, spodziewałem się mega jajcarskich scen a tu.. Męczyłem się jak grałem. Humor nie powalał.. Ale to tylko rzecz kto co lubi.; )

Ale gry zawsze przeważnie były dobra. Nigdy nie były to typowe gry za dyszke czy mniej..

Dla każdego coś miłego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...