Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

A ja stanowczo stwierdzam, że najgorsza gra w CDA, to Mars: Bunt Robotów. W końcu trafiła do kaszanki, prawda?

Zaraz potem stawiam na Paradise: Cracked, a "zaszczytne" trzecie miejsce przypada grze Korea: Zapomniany Konflikt.

PS. A wiecie, że te wszystkie gry były w jednym numerze (numer 109, wersja DVD)? Dodali tylko jeszcze Breed, a wy narzekacie TERAZ, że pełniaki są lipne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni przeglądałem płyty z CD-A i zainstalował Imperial Glory, tak szybko jak się zainstalował, jeszcze szybciej wyleciał z mojego kompa,

przyznam się że to chyba najgorszy RTS w jakiego grałem. Ale ogólnie nie narzekam, czasem dacie jakiegoś crapa :tongue: ale to naprawdę rzadko, i przecież nie trzeba tego instalować, ale miałem ochotę na jakiegoś RTS wiec wyszukałem Imperial Glory, teraz tego żałuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

Powiem ze ja uważam najgorsze gry te które nie mogę zainstalować z coverka nieraz tak mi się zdarzy jakieś błędy przy instalacji trochę głupie gadanie wiem ale wkurza mnie strasznie nieraz jestem tak zdesperowany ze kupie jeszcze jeden numer pisma i tam gra instaluje się bez problemów ale rzadko się zdarzy ze kupie dodatkowy numer dla pełniaka zależy jak kasa dopisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...