Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Simba

Najgorsza gra w CDA? [archiwum]

Polecane posty

Jeśli o mnie chodzi. Było wiele gier, od których się totalnie odbiłem, ale głównie wynikało to z faktu, że nie wszystkie gatunki gier mnie kręcą. Nie oznacza to, że tamte gry są słabe. W pierwsze piątce najgorszych (dla mnie) znajdują się (Kolejność przypadkowa):

Made Man PL - Gra była strasznie nudna. Zdołałem pokonać dwa poziomy i dalej nie dałem rady. Po prostu klimat mi nie podpadł, a i grafika taka sobie (choć to mógłbym wybaczyć gdyby grywalność była wysoka)

Mafia Tycoon - Gra była banalnie prosta, gdyż był w niej błąd, który zapewniał nieskończoną właściwie kasę. Nie pamiętam dokładnie na czym to polegało, ale chodziło o handel biżuterią (chyba jak się w odpowiedniej kolejności kupowało i sprzedawało to można było kupić mnóstwo tego za bezcen, a potem sprzedać z wielką marżą

Eurocops - Ta gra tak zalatywała budżetówką, że to się w głowie nie mieściło. Podejrzewam, że mogłaby być z tego całkiem fajna gra, ale zniszczono ją totalnie. Grafika słaba jak na tamte czasy, animacje postaci - żałosne, w dodatku strasznie krótka i łatwa.

To oczywiście tylko moje zdanie. Być może te gry się komuś spodobały. Każdy ma inny gust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie te 5x tycoony do gustu NIE przypadły, helldorado też poziomem odstaje od tego co chciałbym na coverze mieć, ale z drugiej strony do gustu przypadło m. in. CoJ, XIII,bloodrayne,rush for berlin,FSW czy Psychonauts :D Ogólnie gierki są dobre, a każdemu zdarza się czasem wrzucić coś gorszego - w końcu jesteśmy tylko ludźmi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA nie ma raczej słabych gier. Może prócz tych 5xtycoon, czarna owca sven i Alien Shooter. Jakos mi nie podchodziły te gry zwłaszcza ten alien shooter.

Co wy macie do tych tycoonów , przecież to świetne gry (no może nie dla wszystkich ) , ale już

z owieczką muszę się zgodzić . Najgorszą grą w CDA było , wg mnie , Total Anihilation Kingdoms (swoją drogą nie lepiej było zamieścić o wiele lepszą Total Anihilation , poprzedniczkę Supreme Commander) :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najgorsza gra to ,,Katapulta"(dawny numer). Nijakie to jakieś było i trudne do przełknięcia. :dry:

KOMPLETNIE nie zgadzam się z tymi, którzy zaliczają grę Helldorado do najsłabszych. Pokombinujcie trochę z wymagającą grą, zanim obrzucicie ją błotem. :confused:

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle nieprzypadł do gustu ten Sacred. Strasznie to nudne i monotonne. Inna sprawa, że wcale nie znoszę hack'n slashy, przez to zaklikiwanie przeciwników.

Oprócz tego Supreme Ruler pierwszy i drugi. Lubię strategie, ale bez przesady, zbyt to skomplikowane, jeśli o mnie chodzi wolę Supreme Commander :biggrin:

No i Enclave, monotonna sieczka, sprawiająca nikłą przyjemność z grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc pełniaczek (a mam prawie wszystkie numery od 2000) była fajo(w)ska, ale jeden koszmarek mam w pamięci (a nawet dwa) - Helldorado, czyli zbeszczeszczenie jednej z moich ulubionych comandossowych gierek oraz Shellshock: Nam'67 (tak to się nazywało?) - czyli gierka, dzięki której odstawiłem TPS-y na pewien czas :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadzam sie z hitem447 że Sacred niebył z byt ciekawy oraz "zaklikiwanie" jest dla mnie jedynie odstresowywaczem ;).Natomiast tytółem który naprawde nie przpadł mi do gustu był Frater , zato najlepszym jest Bloodrayne ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matstu Jak go nie odpaliłeś to skąd wiesz jaki był? Nie można tak gier ( i filmów, ksiązek itd. ) oceniać!

A co do najgorszej gierki w CDA, było kilka tytułów które nie przypadły mi do gustu ale chyba najgorsze ( moim zdaniem ) to:

Supereme Ruler ( ''jedynka'' i ''dwójka'' ) - poprostu nie widze żadnej frajdy w skomplikowanym zarządzaniu ''mapką''.

Stubbs The Zombie - Łaziłeś zombiakiem i zarażałeś innych. Moim kumplom sie podobało ale dla mnie to żadna atrakcja.

Conflict: Vietnam - Jak prawie każda gra osadzona w tych realiach - słabiutka gierka, szedłeś przez dżungle, i zabijałeś wietnamczyków, różne postacie którymi trzeba podczas misji manewrować. Niee, nie dla mnie.

Były inne ale nie chce mi się ich opisywać, bo po co przypominać sobie niektóre gierki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza gra? Hmm... Chyba Codename Panzers. Grafika niby OK, ale ten realizm (także historyczny)... Zero emocji, gdy szedłem swoim oddziałem przez miasto, "przecież i tak jak oberwę z jakiegoś działa, to zdążę uciec". Wymiany ognia między czołgami po minucie?! No i niemal całkowity brak muzy, mi to BARDZO przeszkadzało. Mały offtop: Nie wiem, za co jedynka była tak wychwalana, Soldiers, które wyszło w tym samym czasie jest 100 razy lepsze, realistyczniejsze i emocjonujące :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko :) co z tego że są tu niby premiery w Polsce czy nawet na świecie skoro większość to i tak szroty które mało kto instaluje :). Tak na moje najciekawsza gra z aktualnego numeru to Moorhuhn a wcześniej nie było wartego uwagi długo długo nic aż do THPS4 :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...