Skocz do zawartości
Mimizu

Propozycje nowych tematów (+ sprawy organizacyjne)

Polecane posty

wedlug mnie marylin manson to industrial a industrial raczej zalicza sie do metalu.

Buehehe.. spadlem z krzsla :D:D:D:D:D::D:D:D:

na przyklad duzo osob prubuje mi wmowic ze rammstein to nie jest metal tylko ostre lub podrasowane techno.

No, zasadniczo to to jest industrilny rock, a wiec nie jest to zbyt odlelge od techno rocka:)

Sam industrial to taka totalna rzeź, że ledwo da się tego słuchać bez kwasu ;]

To nei jest rzez, tylko antymuzyka, totalnie chory twor :D

faktycznie słychać wpływy techno a "dance music" to chyba też te klimaty,nie?

No, mniej wiecej. Tak jak soft rock i heavy metal, albo jak europe i iron maiden to podobne klimaty 8) . Jest takie cos jak ebm, czyli industrial dance, ale tam raczej zbytnio gitar nie ma, wiec rammstein sie kwalifikuje na industrilny rock. Albo industrialny metal :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan_Szakal

Wg mnie przydałby się chociarz jeden dział w którym można by było umieścić takie zespoły które nie grają metalu a muzykę pokrewną, lżejszą jak KoRn, MM, Tool, NIN, czy nawet ten tak straszny dla was nu-metal :twisted: . A KoRn nie nazywałbym jush wogule zespołem n-met. Teraz to jest jush tylko ciężki rock,, Bo w końcu czy Jonathan Davis rapuje???

A jeśli chodddzi o industrial to grajągo Nine Inch Nails albo Einstru^&% Neub$#%& (co za nazwa :wink: ) A Mansonowi jush bliżej do glam rocka niż industrialu choć może jest w ich graniu tyle samo indu. i glamu.

A ramstein fajny zespół, jush prędzej industrial, ale np. Amerika nie ma w sobie nic industrialnego.

Tworzenie działu "Ambitny metal" :hyhy: uważam za niezbyt dobry pomysł każdy inaczej postrzega "ambitnośc" dla jednego może to być KoRn a dla innego jakiś inny growlingowy metal.

Najrozsądniejszy jest podział wg. działów.

Ale to tylko moje zdanie.......... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie przydałby się chociarz jeden dział w którym można by było umieścić takie zespoły które nie grają metalu a muzykę pokrewną, lżejszą jak KoRn, MM, Tool, NIN, czy nawet ten tak straszny dla was nu-metal :twisted: .

A następny w kolejności byłby dział, w którym możnaby było umieścić takie zespołu, które nie grają metalu, a muzykę zupełnie inną. ;) W Królestwie Metalu piszemy tylko o metalu - tak zostało ustalone jeszcze za panowania Elda i tak zostanie. Dla innych gatunków muzyki jest "Muzyka, którą słucham, muzyka, którą lubię" w Offtopiku.

A KoRn nie nazywałbym jush wogule zespołem n-met. Teraz to jest jush tylko ciężki rock,, Bo w końcu czy Jonathan Davis rapuje???

To w nu-metalu trzeba rapować? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak ostatni widzialem jakis teledysk korna, to to brzmialo jak yol ziomowe sklady praktycznie, hehe..

Co do industrialu, to tutaj nic takiego nie bedzie pisane, bo po pierwsze -> nie macie pojecia o nim sadzac po tym co piszeecie, a po drugie -> to jest krolestwo metalu. Ale fakt faktem, niektore covery Marilyn Manson sa calkiem niezle, np Personal Jesus:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu by niezałożyć topiku dla ..... fanów muzyki drogi :) lub kierowców ciężarówek. Taki Manowar na przykład, mimo iż bym chciał niewżuce go do Poweru :D ( no w ameryce nazywają to speed -_-...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaa, już to widzę - Lemmy maj kink! :D Motorhead rządzi! "A warrior I'm meant to be slashed throngs of enemies... I stand tall with my brothers..." No more jokes, Feo :P

Ktoś ci mówił ze masz na Aviku twarz Borisa Karnova :D.... podobny do ciebie :wink:

No ba ;] Zaraz ci urwę łeb i zjem za takie posty ;] To nie żaden boris tylko Vlad z Maxa Payne'a ;] - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak taki temat Metal melodyjny bo z taką nazwą się spotkałem a jeżeli nie to powiedzcie mi kochani moderatorzy gdzie wymieniać mam opinie na temat takich zespołów jak Mettalica, Nightwish, Within Temptation, Iron Maiden??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak taki temat Metal melodyjny bo z taką nazwą się spotkałem a jeżeli nie to powiedzcie mi kochani moderatorzy gdzie wymieniać mam opinie na temat takich zespołów jak Mettalica, Nightwish, Within Temptation, Iron Maiden??

Topiki są... odpowiednie. O hevay se pogadasz o Ironach i Metalice, o synfonik dziwactwo o Najtłiszu i Temptationie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

Co jest ludziska? Koniec roku 2004, jakieś podsumowanko by sie przydało, a tu nic z tych rzeczy.... Spodziewałem się znaleźć tu teraz topic z jakimś podsumowaniem... Będzie taki chociaż, czy raczej zrezygnowaliśmy z tego?

Dość o tym można pisać w Metalu Ogólnie - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak otworzyć topic o satanizmie w muzyce i w życiu. Ludzie mogli by się wypowiadać co sądzą o tego typu sprawach i może Polacy otworzą się na inność religijną (oby nie było kolejnych takich wpadek jak z Gorgoroth)???

lol - CRD

Ej, Cardi, bądźże bardziej tolerancyjny! ;)

Osobnego topiku o religiach nie mamy, bo i zainteresowanie byłoby zapewne niewielkie, ale nie widzę przeszkód, by o sataniźmie pisać w Filozofii ( http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=3103 ). W Królestwie Metalu temat o sataniźmie NIE powstanie, bo - wbrew temu co mówią media - muzyka metalowa i satanizm NIE oznaczają tego samego. :P

MiM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metal i gry komputerowe :?: Nie widze żadnego związku.

A czy związek musi być? :> Forum Actionum to forum czytelników (i redaktorów :)) CDA, a nie forum o grach komputerowych. Zajrzyj z resztą do działu Offtopik - tam jest duuuużo rzeczy, które nie mają wiele wspólnego z grami komputerowymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jan Marysia

A ja mam pytanie. Niektórzy czepiają się tych piszących o Slipknocie, że to niby jest numetal. Bullshit! Owszem, to nowe Vol.3 the subliminal verses nie nadaje się do słuchania, ale stary, dobry Slipknot (IOWA, te klimaty) to jest metal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

A może by tak założyć..."Co by było gdyby"? Wiecie, rozważania jakichś kluczowych zmian w zespołach, omawianie grup, które coś zmieniły/wprowadziły itd. Co? :) Ja tu tylko tak pytam, mały żuczek jestem...;)

Sam w sobie temat niegłupi, ale zbyt "specjalistyczny" dla tekiego małego boarda. Leżałby odłogiem całymi tygodniami.

>>>Ja tu nie chcę nic mówić, ale top "Core Zone" jets nieużywany bodaj od miesiąca :)

Feanor, czemu wg ciebie Manowar to nie powermetal? Tożto czysta siła...:) A w ameryce to ich znać nie chcą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jesna skarge. A mianowicie dlaczego Darth Wojtex moze przeklinac ze tak powiem "na antenie" - wszyscy wiedza o co chodzi. Dlaczego???

Ja za jedno przklenstwo ( w ostatnim poscie Wojtexa w dziale koncerty i inprezy jest ich kilka) zostalem zabanowany. Pamietam to, kiedys bylem KUKS a teraz co ? Jakis beznadziejny Pumex ( nie mialen pomyslu ).!!!

Wiem ze Wojtex jest "rowniejszy" ( jak to w komunizmie sie mawialo na osoby wazniejsze ) od innych ale to nie znaczy ze moze robic rzeczy ktore sa zabronione (patrz regulamin) a jezeli nie jest ona dla ciebie priorytetem to patrz netykieta.pl. :evil:

Ale oczywiscie Wojtexowi administrator nic nie zrobi to wojtex to "TEN KTORY WIE" ooooooo poklony dla "TEGO KTORY WIE". Rzadam sprawiedliwosci. Nie zycze ci zle wojtex ani nie prosze o bana dla ciebie ale przestrzegam bo nie mozna lamac ragulaminu ( i netykiety !!!!) bezkarnie. Prosze o strzezenie Smuggler.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jesna skarge. A mianowicie dlaczego Darth Wojtex moze przeklinac ze tak powiem "na antenie" - wszyscy wiedza o co chodzi. Dlaczego???

Ja za jedno przklenstwo ( w ostatnim poscie Wojtexa w dziale koncerty i inprezy jest ich kilka) zostalem zabanowany. Pamietam to, kiedys bylem KUKS a teraz co ? Jakis beznadziejny Pumex ( nie mialen pomyslu ).!!!

Wiem ze Wojtex jest "rowniejszy" ( jak to w komunizmie sie mawialo na osoby wazniejsze ) od innych ale to nie znaczy ze moze robic rzeczy ktore sa zabronione (patrz regulamin) a jezeli nie jest ona dla ciebie priorytetem to patrz netykieta.pl. :evil:

Ale oczywiscie Wojtexowi administrator nic nie zrobi to wojtex to "TEN KTORY WIE" ooooooo poklony dla "TEGO KTORY WIE". Rzadam sprawiedliwosci. Nie zycze ci zle wojtex ani nie prosze o bana dla ciebie ale przestrzegam bo nie mozna lamac ragulaminu ( i netykiety !!!!) bezkarnie. Prosze o strzezenie Smuggler.

Faktem jest, ze moderatorzy powinni dawac dobry przyklad. A przynajmniej nie dawac zlego. Zeby byla jasnosc - moderator tez moze beknac za to, co robi. Ostatnio ktos juz sie o tym przekonal - moderatorem juz nie jest. Mozesz mi dac linka do posta, ktory Cie tak zbulwersowal?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=4377&start=175

jest to obszerny post o MF, na ktory sam zreszta mosci CromaCku odpowiadales (na temat coveru jaki spiewal nightwish).

Nie wiem czy mi sie przywidzialo czy na prawde w tym poscie sa 2 przeklenstwa (mnie wyrzucono za jedno). Nie wiem czym mam je cytowac. Nie chce tu na nikogo kablowac a szczegolnie na wojtexa bo wiem ze jest to rowny gosc ale jest to poprosu niesprawiedliwe skoro jemu ujdzie na sucho tylko dla tego ze jest moderatorem :evil: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przeklenstwo przeklenstwu nierowne. Troche pomyliles temat w ktorym sie zglasza pretensje do moderatora, ale odpowiem ci w tym. POniewaz te relacje skladalem na paru forach, to nie przegladalem wypowiedzi po raz kolejny pod katem przeklenstw. Jesli cie to uszczesliwia, posta poprawilem, zeby nie zawieral wulgaryzmow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Założyć topic o kochanym przez was wszystkich nu-metalu .

Ekhem... że tak pozwole sobie przytoczyć wypociny Cardinala z regulaminu...

1. To jest forum o metalu i tylko metalu. Nie wolno dyskutować o hip-hopie, grunge, rocku, tekno a przede wszystkim o nu-tone (zwane także nu-metalem).

Czy to jest wystarczającą odpowiedzą na twoje propozycje?

Błagam ratuj jakieś resztki honoru i napisz, że tylko żartowałes.... ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Eld (on założył Królestwo Metalu v. 1) tak wymyślił i już. Pretensje do składu desek :twisted:.

Metal jest dość rozległą dziedziną (rock też, ale pomińmy to :>) i potrzebuje osobnego forum według mnie. Od rocka, popu i (stfu) techno jest topic w Hyde Parku.

PS. To jest tylko moja osobista opinia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...