Skocz do zawartości
Mimizu

Propozycje nowych tematów (+ sprawy organizacyjne)

Polecane posty

Postuluje za nakłonieniem ELDA na powrót do tego działu, zrobiło się zbyt spokojnie i sielankowo, a Eldzior wprowadził by troszke zamieszania :) i rozruszał towarzystwo :]

Tu nie jest ani spokojnie ani sielankowo... to pustkowie straconych nadziei i braku pomysłów. Eld tu już nic nie da - tu trzeba dobrego metalu :).

z kazdym przyjsciem tu wydajesz sie coraz glupszy.. - eRyahXa0S

Obi, morda i idź słuchac swoich empetrójek :] - Mth

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą propozycje co do tematów..... przydałby się taki temat z ogłoszeniami o amatorskich zespołach.... możnaby zamieszczać ogłoszenia, że np. poszukuje sie kogoś do zespołu... basistę gitarzystę, perkusistę albo vokalistę.... sam zakładam zespół więc wiem jak cholernie trudno znaleźć członków do bandu;/... taki temacik by sprawę ułatwił:)

To raczej chybiony pomysł, biorąc pod uwagę 'niewiarygodną' popularność tego boarda. Jest wiele for stricte metalowych, gdzie można załatwiać takie rzeczy, tutaj to przeżytek. - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy serdecznie na stronę nie do końca normalnej kapeli Comby z Zielonej Góry. Sam zespół mógłby być tematem na długie rozmowy...

Mistrzu, z chęcią dałbym ci ostrzeżenie, albo nawet bana, bo nie jestem w humorze. Może byś tak podał adres tej strony? Bo nie sądzę by komuś się chciało szukać tego...a najlepiej jeszcze w temacie "recenzje" wrzuć reckę tego twojego Comby ;] (hmm...coverujecie Kombii?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bany banami, ale trochę porządku i konsekwencji by się przydało, bo naprawdę odechciewa się postować. Bo i po co? Jak nie SOAD czy Korn, to Paradise Lost, albo Samael, lol.

Misiek, a Ty co ? Masz ostatnio trudne dni ? Swego czasu pisałeś najsensowniej z całego forum, a teraz masz jakiś kryzys.

To, że ludzie lubią SOAD, to ich sprawa. Wiesz jak jest z opiniami - tak jak z dziurą w du*** - każdy ma własną...

Dopóki nie łąmia regulaminu, banów nie będzie. A to, że pomału robi się tutaj monotematyczne, to inna sprawa...

Peace, ziąąą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam trudne czasy, ale spoko, spoko - poradzę sobie.

A co do regulaminu:

To jest forum o metalu i tylko metalu. Nie wolno dyskutować o hip-hopie, grunge, rocku, tekno a przede wszystkim o nu-tone (zwane także nu-metalem).

Ktoś zgadnie skąd ten cytat?

Ja tam przeciwko kasowaniu, cenzurze, regulaminom i tego typu pierdółkom jestem z natury przeciwny, no ale ludzie - umiar trza mieć a głupotę tępić.

Tak czy srak - pokój! m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KM2 ewoluuje i nic nie powstrzyma zmian. Ludzi słuchających KLASYCZNEGO zarówno w formie, jak i w treści ubywa w zastraszającym tempie. Zauważ, czy ktoś przykładowo rzucił tutaj tytułem "Scream Bloody Gore", albo "Warrior" (konkretnie chodzi mi o Unleashed)? Czy któs tutaj słucha Dismember albo Gorefest ? NIE. Ale to trza zaakceptować i żyć z tym...

A regulamin? On był przestrzegany chyba tylko przez jakieś 2 tygodnie istnienia KM2...

Trzeba pilnować by ludzie się ne rozbestwili - to fakt, ale siłą nikogo nie zmusisz do słuchania takiego Cynika...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyśmy przestrzegali ściśle regulaminu, to pisalibyśmy tutaj tylko my (modowie (wyłaczajac Cardiego :twisted: )), Ty i moze z trzy inne osoby. Sens istnienia KM2 pomału by zanikał. Taka jest moja wizja, ale ja jestem chyba najbardziej liberalnym modem więc może być niesłuszna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Rock/Hardrock ?

Taaa. I może od razu rap/hip-hop ? O hard rock'u od bidy można pisać w Hardcore/new tone i nikt nikomu łba za to nie ukręci... - SCP

EDUT: No nie wiem, z hardcore'm, hard rock raczej mało jest związany. Za to z metalem - jak najbardziej, dlatego nie wiem czemu tak się wzbraniasz od założenia takiego właśnie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, z hardcore'm, hard rock raczej mało jest związany. Za to z metalem - jak najbardziej, dlatego nie wiem czemu tak się wzbraniasz od założenia takiego właśnie tematu.

Tak na upartego, to hard rock'owi bliżej do new niż klasycznego metalu.

A przede wszystkim poczytaj regulamin : TO JEST FORUM O METALU i TYLKO METALU...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pod wpływem napoi wyskokowych wpadłem na pewien pomysł. Otóż można założyć temat o...Artach :P Użytkownicy mogli by pisać artykuły z kręgu metal/hc i łączyącymi się z tymi podgatunkami. Wyglądało by to coś na wzór Kącika Muzycznego z Action Maga :) Ale pod paroma warunkami:

1) Zero nu-metalu (dopuszczalny ewentualnie metalcore i jakaś progresywna muzyka łącząca METAL z wpływami innych gatunków)

2) Arty mają być wyłącznie własnego autorstwa, zero plagiatów czy wklejania z jakichś zinów etc.

3) Biografie...absolutny zakaz wklejania biografii zespołów, no chyba, że biografia będzie napisana przez użytkownika, najlepiej dość ciekawie a nie schematycznie.

4) Można będzie przedstawić np. scenę muzyczną z jakiegoś kraju etc.

5) Last but not least, można pisać na tematy około metalowe, poruszać problemy związane ze środowiskiem muzyki metalowej etc. (np. problem piractwa). Zero pisania tekstów nt. wyższości metalu nad innymi gatunkami, żadnych wojen hip-hop vs metal etc.

Co wy na to? Skoro się tak bardzo rozpisałem to mógłby przynajmniej ktoś to poprzeć :D Czekam na waszą opinię. Zwłaszcza tej pozerskiej kadry moderatorskiej <joke> ;)

EDIT: Aha, arty będą nadsyłane najpierw do kadry moderatorskiej i oceniane czy się nadają ;) Choć niekoniecznie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pod wpływem napoi wyskokowych wpadłem na pewien pomysł. Otóż można założyć temat o...Artach :P Użytkownicy mogli by pisać artykuły z kręgu metal/hc i łączyącymi się z tymi podgatunkami. Wyglądało by to coś na wzór Kącika Muzycznego z Action Maga :) Ale pod paroma warunkami:

1) Zero nu-metalu (dopuszczalny ewentualnie metalcore i jakaś progresywna muzyka łącząca METAL z wpływami innych gatunków)

2) Arty mają być wyłącznie własnego autorstwa, zero plagiatów czy wklejania z jakichś zinów etc.

3) Biografie...absolutny zakaz wklejania biografii zespołów, no chyba, że biografia będzie napisana przez użytkownika, najlepiej dość ciekawie a nie schematycznie.

4) Można będzie przedstawić np. scenę muzyczną z jakiegoś kraju etc.

5) Last but not least, można pisać na tematy około metalowe, poruszać problemy związane ze środowiskiem muzyki metalowej etc. (np. problem piractwa). Zero pisania tekstów nt. wyższości metalu nad innymi gatunkami, żadnych wojen hip-hop vs metal etc.

Co wy na to? Skoro się tak bardzo rozpisałem to mógłby przynajmniej ktoś to poprzeć :D Czekam na waszą opinię. Zwłaszcza tej pozerskiej kadry moderatorskiej <joke> ;)

Jak dla mnie, to odzwierciedlenie "Metal ogólnie". Albo delikatny jego odłam... Muszę się zastanowić, bo to troszkę off'owy temat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za, tylko jakby ktos popieral piractwo to by od razu dostal ostrzezenie lub bana :P

Błyskotliwy się z wiekiem robisz... - SCP

Dziekuje :P

E, zapomnialem ze chodzi o PROBLEM piractwa ;] No, ale jaki sens ma na przyklad gadanie o piractwie na forum na ktorym prawie wszyscy sciagaja muzyke z sieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...