Skocz do zawartości
Mimizu

Propozycje nowych tematów (+ sprawy organizacyjne)

Polecane posty

Mam propozycje. :idea: a jakby tak stworzyc topic o historii metalu ? Kazdy by cos powiedzial o poczatkach i jak to wyglada dzis ... np. TSA. Co Wy na to ?

Edit: nie widzialem wczesniej tego ostrzezenia... no i nie wiedzialem ze w jaki kolwiek sposob zlamalem regulamin Cardi... no nie, chyba kazdy sie musi wyzyc co nie [wiem wiem, mozna oglupiec jesli ktos wylapuje najmniejsze zlamanie regulaminu a tu nic]? Ja dalem tylko propozycje. Co do Core Zone to nie ja zalozylem tylko topic zostal podzielony i jakos sie tak stalo ze to ja mialem tam pierwszy post. No nic. Zastosuje sie do Twoich uwag, ale uwazam ze nieslusznie dales mi ostrzezenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board

O! Bardzo dobry pomysl, jak dla mnie to nawet swietny. Uwielbiam gadac o poczatkach! Swietnie sie to wszystko uklada, co inspirowalo sie czym, jak, kiedy, dlaczego itd.... to moze byc naprawde ciekawe! Jestem wszystkimi palcami za!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Mam małe "ale" co do zablokowania mojego wątku o instrumentach muzycznych:

2. Taki temat już jest (z resztą inspirowany Twoim starym...) - pod nazwą "Gramy Metal"

"Twoim Starym"? Wooow, mój tata zrobił się sławny :D :D :D

P.S. Bo wiecie, mój stary to ostry deathmetalowiec :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board
Czy ja wiem czy to dobry pomysł? Nie obyłoby się bez zachaczania o rock, a potem nawet blues i jazz. ;) Czekam na opinie pozostałych modów.

Jesli bysmy zaczeli od Black Sabbath, ktore w gruncie rzeczy bylo pierwszym zespolem metalowym - to bysmy nie zachaczali o blues, jazz i rock. Po prostu, na bazie BS powstalo Motorhead, z Motorhead - Venom, z Venom - Bathory itd. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.. po co pisac o historii metalu? Niby w jaki spsob uniknac gadania o heavy rocku, punk rocku czy tam industrialu, skoro wszystko to, co zaczelo fale metalowa, czyli Black Sabbath, Deep Purple, Thin Lizzy, Budgie i zespoly tego typu graly muzyke rockowa? I jak mowic o metalowcach, ktorzy sobie przywdziali wybrane hasla subkultury punkow i industrialowcow? :? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dysza666
E.. po co pisac o historii metalu? Niby w jaki spsob uniknac gadania o heavy rocku, punk rocku czy tam industrialu, skoro wszystko to, co zaczelo fale metalowa, czyli Black Sabbath, Deep Purple, Thin Lizzy, Budgie i zespoly tego typu graly muzyke rockowa?

a nawet jeśli nie unikniesz mówienia o tym, to co z tego? to nie metal, ale blisko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.. po co pisac o historii metalu? Niby w jaki spsob uniknac gadania o heavy rocku, punk rocku czy tam industrialu, skoro wszystko to, co zaczelo fale metalowa, czyli Black Sabbath, Deep Purple, Thin Lizzy, Budgie i zespoly tego typu graly muzyke rockowa?

a nawet jeśli nie unikniesz mówienia o tym, to co z tego? to nie metal, ale blisko...

To, ze board sie nazywa krolestwo metalu a nie krolestwo-blisko metalu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board
Eee, zbyt true :D Odpowiadałoby mi już "Huta Metalu Katowice" albo coś w tym stylu. Albo mastah zone, wszystko jedno :wink:

Buehehehe :D. Swietny pomysl, "Huta Metalu Katowice"... buehehe :D. Jakby sie dalo - to glosuje za ta nazwa!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już nawet coś takiego jak Klipy, nawet sam to założyłem... Niestety, w normalnej tv rzadko spotyka się metalowe teledyski, a nie każdy ma okazję sobie pościągać te lepsze via net. Jestem przeciw.

No dobra, jeżeli KM2 padnie, to kolejna reaktywacja będzie Huta Metalu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board

Nie podoba mi sie pomysl na watek o teledyskach... bo raczej nie ma zadnych. Kapele metalowe nie dysponuja budzetem na tyle wielkim, aby nagrywac teledyski ;). A jesli juz - to zamkneloby sie to na In Flames, Samaelu i jednym klipie Satyricon ;), wiec byt takiego watku bylby raczej marny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może powstanie dział NEWSY lub cos w ta mańkę ? Zamieszczałoby sie tam aktualnosci z metalowego światka. hm ?

Niezgorszy pomysł, lecz kto by się tym zajmował?Czy to przypadkiem nie za dużo roboty z tym?No i jakie newsy zamieszczać, a jakie nie-przecież dla innych niektóre rzeczy są ważniejsze od innych.Ale jeśli te wszystkie problemy da się jakoś rozwiązać-to czemu nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board

mnie wasza postawa lekko smieszy... co wam zalezy? To tylko topik na forum. Mozecie go dwoma kliknieciami albo jednym usunac, i gdzie tu problem? Jak sie nie sprawdzi - to won, jak sie sprawdzi - tadadadam! Rownie dobrze mozna wywalic recenzje, bo leza na dole i sie kurza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...