Skocz do zawartości
Mimizu

Propozycje nowych tematów (+ sprawy organizacyjne)

Polecane posty

W związku z narastającą falą postów nt. szeroko rozumianej muzyki z kręgu "nu", wnioskuję o utworzenie nowego topicu obejmującego muzykę z tegoż działu. Ewentualnie wpieprzenie rozszerzenia do działu "Core zone", bo trafia mnie już jasny szlag, w momencie, gdy ludziska piszą o SlipKnocie, albo w Metalu albo w CZ.

Malkotentów, którzy zaczną pisać "Eeeee, to jest dział o metalu", sprowadziłbym na ziemię. Tej muzyki nie powstrzyma nikt. Lepiej już słuchać New-tone niż popowego ścierwa.

Znam doskonale zasady panujące w tym dziale, ale nie ma co ukrywać - potrzeba tu gruntownego przemblowania, bo wali kurzem i stęchlizną.

Osobną sprawą jednak jest, moim zdaniem zmiana kadry moderatorskiej. Wojtuś zagląda tu już coraz rzadziej, Cardi (szacun misiu) ma dosyć zawężone pole tolerancji muzycznej I SAM NIERAZ WYPISUJE RZECZY, ZA KTÓRE URWAŁBY JAJA (vide "słucham teraz soundtracka z GGX lub z FFVIII - przepraszam, ile to ma wspólnego z metalem) INNYM. A Mim - no cóż - ja nadal nie rozumiem jakim cudem dostał moderkę :/ Imo, Cardi (one more time re5pect :)) nadaję się do tej roli, pod warunkiem, że będzie bardziej konsekwentny w swoich poczynaniach. Wojtex ? Mogłby tu taj częściej zaglądać. Mim ? Get outta :/ Na jego miejscu widzę nikogo innego jak Mitha. Ma chłop wiedzę muzyczną, ma jaja, czemóż ma nie mieć moderki ?

Temat może ciut kontrowersyjny, ciut może niemiły, ale coż innego można wydedukować po przeglądnięciu paru stron różnych topiców ? Syf sie robi i basta. Coś trzeba z tym zrobić.

I said.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie wpieprzenie rozszerzenia do działu "Core zone", bo trafia mnie już jasny szlag, w momencie, gdy ludziska piszą o SlipKnocie, albo w Metalu albo w CZ.

Ostatnio o Slipknocie ludzie pisza w prawie wszystkich dzialach i troche ciezko to wszystko kasowac.

Osobną sprawą jednak jest, moim zdaniem zmiana kadry moderatorskiej.

Powiem tak, swego czasu probowalem rpzedyskutowac sprawe moderacji na KM z moderatorami, bo nieco zmeczylo mnie kasowanie kilkudziesieciu postow po bodajze tygodniowej mojej absencji.. no, niestety, odzew byl mniej wiecej taki, ze najwyrazniej CormaC i ja kasujemy posty, Cardi daje ewentualne bany, ale tak ogolnie, to niezbyt sie zmienilo ;/

Wojtuś zagląda tu już coraz rzadziej,

Coz, byly wakacje, teraz tu bede czesciej zagladal :)

A Mim - no cóż - ja nadal nie rozumiem jakim cudem dostał moderkę :/

Od dluzszego czasu rowneiz zauwazam brak moderatorskosci ze strony MImiza ;/

Na jego miejscu widzę nikogo innego jak Mitha. Ma chłop wiedzę muzyczną, ma jaja, czemóż ma nie mieć moderki ?

Z tego powodu, ze ja tu nie rzadze i nie moge nagradzac lub odbierac moderacja, ale skoro rowniez w zmianie moderacji mam poparcie ludzi tu piszacych, zwroce sie z prosba do Ghosta.

Syf sie robi i basta. Coś trzeba z tym zrobić.

I said.

Ciesze sie, ze nie zauwazalem teog jedyny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przemysleniu i uzgodnieniu sprawy z Cardim, a nastepnie z Ghostem moderacja Krolestwa Metalu zostala zmieniona i Mimizu, ze wzgledu na jego brak aktywnosci ostatnimi czasy, zostal usuniety, a na jego miejsce zostali mianowani Mithrandir i sHChypp jako uzytkownicy znajacy sie dobrze w temacie naszego boardu i odpowiedzialni /przynajmniej na to wyglada :)/. Tak wiec obecnei sklad moderatorski sklada sie z 4 osob + CormaCa, jako supermoderatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nie było, sam jestem zaskoczony moją moderką. Dziwnie się czuję z tym faktem, bo sam byłem inicjatorem zmian w kadrze moderatorskiej... Jak to się rozwinie, huh, czas pokaże. Ja ze swojej strony mogę obiecać jedno. Będę jeszcze bardziej zgryźliwy. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z topikiem dla ludzi słuchających tak niemetalowej muzyki jak nu-metal? Robimy coś w tym kierunku czy pomysł poszedł do piachu ?

Szczyp miał się tym zająć, ale chyba został napadnięty przez bandę czarnych sodomitów. If you want something done good, make it yourself :) - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki temat na offtopicu 'muzyka ktorej sluchamy' i tam mozna gadac bez problemu o nu-metalu.

ej, ale tam będą dyskryminowani przez Panzej HipHop Division ;) A tu przynajmniej przez True Metalowców ty ;] - Mithu

Nie ma to, jak być pod opiekuńczymi skrzydłami Wujka Szczypiora :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmę się ty, jak już obiecałem. Potrzebuję tylko troszkę czasu. I zastanawiam się, czy przypadkiem nie byłoby dobrym posunięciem usunięcie w ogóle topicu CZ, a utworzenie nowego. Czekam na konstruktywną krytykę, bądź poparcie moich narkotycznych wizji :]

Edit:

Zastanawiam się nad stworzeniem nowego działu. Jak narazie jest to sama myśl, ale czekam na poparcie.

Jednym słowem : Videos. Teledyski.

Nie na zasadzie bezpodstawnego statsiarstwa a'la "Czego teraz słuchacie", ale miejsca, w ktorym można byłoby dyskutować nad jakością, wrażeniami wywołanymi poszczególnymi obrazami.

Co Wy na to? :>

[beeep]ioza! - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad stworzeniem nowego działu. Jak narazie jest to sama myśl, ale czekam na poparcie.

Jednym słowem : Videos. Teledyski.

Nie na zasadzie bezpodstawnego statsiarstwa a'la "Czego teraz słuchacie, ale miejsca, w ktorym można byłoby dyskutować nad jakością, wrażeniami wywołanymi poszczególnymi obrazami.

Co Wy na to? :>

Nom, będzie gdzie pogadać o żniwuarzu biegającym z kosą po lesie w adidaskach. :P Chociaż sama tutaj wiele nie piszę, uważam, że pomysł na temat dobry. A jaki będzie, to zależy już od osób w nim piszących... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Mam pewien pomysł na temat:

Otóż b.lubie kingdom of metal. Widzę jednak, że sporo ludzi chce pisać o nu-metalu, punku i innym typie muzyki spokrewnionym z metalem, jednakże b.różniącym się. Dlatego mam propozycję na temat "Enklawa Rocka - ostatni przedsionek przed piekłem" :D , w którym ludziska mogliby rozpisywać się także o rocku. A zapewne każdy metal lubi rocka, czyż nie?

Oczywiście zapewne ten post jest sprzeczny z regulaminem, bo tam pisano, by nie gadać o rocku itp. Wiem o tym. Wiem teź o tym, że w off topicu jest topic o muzyce, ale tam goście rozpisują się zwykle o hip hopie, popie i techniawce, za to rock jest lekko w cieniu. Dlaczego więc w Królestwie nie otworzyć wrót dla "braciszka"? Zapewne wielu forumowiczów by się ucieszyło z tego powodu. :wink::D

A i jeżeli myślicie, że powstanie tego tematu nasiliłoby nacisk ze strony hip hoperów (którzy chcieliby także swój temat, jak to od dawna zresztą), to obawy są niepotrzebne. Od dawna przecież wiemy, że ten w off topicu temacik muzyczny jest głównie o hip hopie. Czyli wychodzi na PLUS ++++.

Pozdrowienia... ROcK AnD MeTaL RUL3Z

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapewne każdy metal lubi rocka, czyż nie?

Nie.

Wiem teź o tym, że w off topicu jest topic o muzyce, ale tam goście rozpisują się zwykle o hip hopie, popie i techniawce, za to rock jest lekko w cieniu

Jak pameitam, zdarza nam sie tam bywac z paroma sluchaczami metalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapewne każdy metal lubi rocka, czyż nie?

Nie.

Wiem teź o tym, że w off topicu jest topic o muzyce, ale tam goście rozpisują się zwykle o hip hopie, popie i techniawce, za to rock jest lekko w cieniu

Jak pameitam, zdarza nam sie tam bywac z paroma sluchaczami metalu.

Hmm.. jakoś nie chce mi się wierzyć, że metale nie słuchają rocka. Oczywiście, nie każdego rocka - np. nie każdy musi lubić nirvanę albo green daya, ale nie mówcie, że w ogóle nie macie styczności z rockiem :shock: ...

Moim zdaniem, ten temat ma rację bytu. Myślę, że sporo forumowiczów ma podobne zdanie - proponuję głosowanie. A jeśli tak bardzo opieracie się powstaniu enklawy - no trudno... ale wprowadziłoby to ożywienia trochę w Kingdom of Metal, które się już ostroo zestarzało :roll: :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat oba te zespoły, które wymieniłeś rocka nie grają... :) Nirvana to grunge, a Green Day to punk-pop od czasów Dookie :) Niemniej jednak sam nie pogardzę dobrym rockiem w stylu U2 albo Franz Ferdinand, jednak ogólnie rzecz biorąc metale mało słuchają tego gatunku muzyki. Głównie ze względu na to, że to nie ten ciężar gatunkowy, jedynie brzmienia mogą być podobne. Ale pod względem siły metal do rocka ma się jak rock do popu, czaisz? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...