Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dyman

CD-Action Konsole

Polecane posty

Dla mnie niech zostanie tak jak jest teraz. Gram na X360,bo szkoda mi inwestować w PC. A jak chcę poczytać o grach ,to najlepszy wybór to CDA.Zresztą gry i tak na konsolę są bardzo podobne jak na PC,więc co za różnica ,czy recenzuję się grę na blaszaka czy konsolę. No i w końcu jest też konsolowy PSX :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niech zostanie tak jak jest teraz. Gram na X360,bo szkoda mi inwestować w PC. A jak chcę poczytać o grach ,to najlepszy wybór to CDA.

I od pewnego czasu jedyny. W sensie nie jest to w żadnym razie zarzut, ale CDA to tak naprawdę ostatnie pismo "starej gwardii" które przetrwalo na rynku. A z tego co pamiętam to działy o konsolach były i w SS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci wolą konsole nie muszą się na nich przejmować wymyślaniem zabezpieczeń ani optymalizacją

Dobry dowcip. Muszą się przejmowac bardziej niż na PC. Jak na konsole zwalą optymalizację to gra leży i kwiczy, nie ma żadnej możliwości zmuszenia jej do lepszego działania. Na PC zawsze zostaje kwestia kupienia mocniejszych podzespołów...

Jak chcesz zobaczyć co daje olewanie optymalizacji na konsolach to "polecam" zagrać w Risen na X360 albo w Supreme Commander na tej samej konsoli. Lub odpalić Dark Messiah na PS3, słyszałem, że skopany również.

potworr

Zastanawiam się, na ile to jest "stara gwardia" z CDA. Ja pamiętam Reset, Gamblera, SS. Teraz co raz częściej się nie zgadzam z tekstami w CDA, co oznacza, że przestali trafiać w mój gust. Dostosowali się do zmian na rynku, co marketingowo jest bardzo słuszne, bo pozwoliło przetrwać. Tylko akurat "growym dziadkom" jak ja (jak ktoś przeszedł przez Atari XE, Commodore u brata ciotecznego czy Amigę u sąsiada, potem NES i PSX to cóż, trudno siebie nie uważać za dziadka :wink: ) to może nie do końca pasować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA ma być o grach na PC bezdyskusyjnie. Ale w domu oprócz Peceta mam też PSP, planuję zakup ND Wii, i chciałbym wiedzieć trochę o najnowszych grach na konsolę. A może tak zabrać trochę miejsca sprzętowi, i przeznaczyć je dla konsoli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział z konsolami może zostać. a w razie potrzeby również się rozrastać. Puki nie będzie sytuacji gdy będzie ciaśniej z recenzjami na czy zapowiedziami na PC (jedyna platforma na jakiej gram) to będę popierał to rozwiązanie.

Spociak1 miejsca sprzętowi zabierać nie należy za bardzo. To powinno być na zasadzie mało jest w branży o sprzęcie to jest więcej z konsol i na odwrót. Trzeba pomyśleć nie tylko o sobie. Mi na przykład bieżący nr (artykuł o monitorach) bardzo pomógł po tym jak miałem problemy z moim staruszkiem (SyncMaster 755dfx Samsunga). Mnie dział z konsolami w ogóle nie obchodzi, a jednak nie przeszkadza mi że takowy istnieje. Może w tym momencie dział ze sprzętem wydaje Ci się nie potrzebny, ale kiedy indziej może się przydać. Kilka miesięcy/rok może nie być nic ciekawego a tuż nagle coś się trafi bardzo przydatnego :tongue:

.

Demilisz- Doświadczenia Ci nie odmówię, ale licz się z tym że nie tylko CDA się zmieniło. Owszem redaktorzy też się zmienili (skład jak i zachowanie/styl pisania ''starych wyg'') i ich zachowanie też, ale pomyśl sobie co Cię interesowało podczas chodziłeś chociażby podstawówki a co interesuje teraz. W wielu nowinkach CDA informowało Cię pierwsze więc i poniekąd narzucało swój tok myślenia. Teraz dorosłeś, masz swoją wiedzę i to naturalne że masz odmienne zdanie w niektórych sprawach. To nie CDA zmieniło jakoś znacząco styl ale ty swój gust. A dostosowanie się tegoż czasopisma nie polega na dopasowaniu do rynku a do tego co oczekują czytelnicy (co niejednokrotnie było podkreślane na łamach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej niż inne osoby - stanowcze tak! I nawet bym się nie obraził (nawet przeciwnie) jakby z CDA powstało pismo konsolowo-PCtowe. :) Nie mam nic przeciwko - tylko więcej dawać. ;)

Aha - pewnie spytacie dlaczego. W takim razie odpowiadam - bo nie jestem ani konsolowcem ani PCtowcem. Jestem GRACZEM. I wy też powinniście byc tak nastawieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam po raz... nie chce mi się liczyć...

TO NIE JEST TEMAT O DZIALE KONSOLE W CD-ACTION! TO TEMAT O NOWYM PIŚMIE KTÓREGO BYŁ JEDEN NUMER! TO NIE JEST TEMAT NA TEMAT OBECNEGO CD-ACTION!

jasno się wyraziłem? Co do wypowiedzi loQa, mam mniej więcej takie samo podejście. Też jestem graczem a nie konsolowcem/pecetowcem

P.S. - Pierwszy post

Chciałem zapytać czy to czasopismo jest dalej produkowane? Widziałem tylko i kupiłem 1numer mad.gif wie ktoś?

zrozumiałe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron poświęconych konsolom jest bardzo ok, ale dodatkowe pismo zdecydowanie nie. Wyszedł kiedyś jeden numer takiego stworka i brakowało mu lat świetlnych do poziomu pism, które siedzą w konsolach od lat. Więc bez sensu pchać się tam gdzie już tłok a na dodatek silniejsi rywale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, no to ja nie wiedziałem że to o takie pisemko chodzi. :) W takim razie jestem za, ale mam taką propozycję - wydawać to w formie e-zinu i dawać na cover. Ci, którzy by chcieli to by czytali. A reszcie y to nie przeszkadzało. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Ty chyba nie rozumiesz, o czym jest ten topic. Tu jest mowa o magazynie CD-A Konsole, a nie o kąciku w CD-A.

@Topic

I żeby nie było, że walę off, to napiszę, że magazynowi jestem przeciwny. Rynek konsol i prasy dot. gier dla nich w Polsce jest wciąż stosunkowo niewielki. Wydaje mi się, że taki magazyn nie utrzymałby się na rynku. Jak już coś, to lepiej poczekać na bardziej sprzyjające czasy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jakieś szczątkowe informacje na temat gier konsolowych w CDA? Nie ma sensu! Są tysiące portali o grach na konsole i lepiej tam się dowiadywać wszystkiego i być na bieżąco niż jakieś tam cząstki w CD Action. Ja mowie stanowcze NIE konsola w CDA, i według mnie nie była to dobra decyzja.

Proponuje zrobić ankietę na forum i na głównej czy chcesz konsole w CDA, to chyba wszystko wyjaśni ...

NIE DLA KONSOL W NAJLEPSZYM PIŚMIE DLA GRACZY NA PC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo można powiedzieć o grach na PC. Przecież są tysiące portali o grach PCtowych. Lepiej tam się dowiadywać. Po co pismo? Tu chodzi o rozdzielenie jednego od drugiego. Jak kończyły się takie mixy dla magazynów o grach to przypominać chyba nie trzeba. Ja jestem jak najbardziej za rozdzieleniem. Tu nie chodzi o zupełnie inne pisma ale właśnie o CDA konsole. Tak jak w temacie. Nie bez powodu tak się nazywa. Był kiedyś taki eksperyment. Szkoda, że się nie przyjął. Bo konsole wymieszane z pctami to ech... szkoda gadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA byl dla graczy na komputery stacjonarne, i niech tak zostanie. Przecież wszyscy dotychczas byli zadowoleni, i było super. A teraz się zaczynają jakieś dziwne sprawy. Nie róbmy z CDA mixa, bo to nie wyjdzie na dobre! CDA to najlepsze pismo dla gracze PC i tyle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...