Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monk

Pytania do Monka

Polecane posty

Ja nie tykam 3 metrowym ,ba no nawet 9 metrowym kijem MMO choc Guild Wars robi spory wyjątek zabawą ,a nie żmudnym bezsensownym jak dla mni wbijaniemlvl-i , bo po co ?? Lepiej pograć z kumplami w gildii. A ty jak uważasz ??? też jak ja czekasz z utsesknieniem na 2 ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest twoja ulubiona piosenka zespołu Ensiferum(ja lubię lai lai hei)??

W tej chwili trudno mi sobie przypomnieć, ale z najnowszej płyty to chyba "Twilight Tavern". :)

Ja nie tykam 3 metrowym ,ba no nawet 9 metrowym kijem MMO choc Guild Wars robi spory wyjątek zabawą ,a nie żmudnym bezsensownym jak dla mni wbijaniemlvl-i , bo po co ?? Lepiej pograć z kumplami w gildii. A ty jak uważasz ??? też jak ja czekasz z utsesknieniem na 2 ???

"Wbijanie" poziomów nie wyklucza gry z ludźmi w gildii, czyż nie? Jeśli jednak o mnie chodzi, to - w przypadku rozwijania postaci - jestem raczej samotnikiem. Dynamiczne eventy pasują mi o tyle, że nie będę musiał łączyć się z nikim w grupy, a przy tym nie będę odnosił wrażenia, że gram w single'a. I tak, czekam na GW2 z (wielkim) utęsknieniem.

Kiedy otwarta beta gw2?

W środę. :rolleyes:

Nie wiadomo nawet, kiedy będzie zamknięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie The Old Republic. Czy twoim zdaniem będzie to przełom w gatunku MMORPG, na jaki się zapowiada, czy też gra będzie bardziej przypominała Star Wars Galaxies? Jak na razie gra zapowiada się świetnie, taki według mnie Kotor, tylko że w multiplayerze. Niemiej masz większe doświadczenie w tej kwestii niż ja więc pytam z ciekawości. A na marginesie grałeś może w Allods Online, albo w Dungeons and Dragons Online? Jeśli tak to powiedz czy się ci podobały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś kiedyś w Battle of the Immortals.Co o niej sądzisz?

Tam winien być pytajnik, bo nie grałem. :)

Czy twoim zdaniem będzie to przełom w gatunku MMORPG, na jaki się zapowiada, czy też gra będzie bardziej przypominała Star Wars Galaxies?

Wiesz co, nie ślinię się przesadnie na myśl o tej grze ani nie śledzę wszystkich informacji z nią związanych, ale z tego co wiem, to nie licząc paru elementów (dialogi i walka w kosmosie, choć ograniczona), ta gra przełomowa bynajmniej nie będzie. Podczas jej prezentacji na gamescomie nic specjalnego mojej uwagi nie zwróciło (może poza strasznie sztucznie wyglądającą walką, ale to musiał być jakiś chwilowy zgrzyt, bo jakoś gdzie indziej nikt tego nie krytykuje).

A na marginesie grałeś może w Allods Online, albo w Dungeons and Dragons Online? Jeśli tak to powiedz czy się ci podobały.

Grałem i się podobały, ale Allods zostało u mnie zdyskwalifikowane za przesadną rolę opłat (nie jestem pewien, jak jest teraz), w DDO zaś bolała mnie pełna instancyjność, której daleko do poziomu Guild Wars.

Co sądzisz o ,,Panu Lodowego ogrodu``Jarosława Grzędowicza??

Absolutnie fantastyczne książki. Trzeci tom skończyłem jakiś miesiąc temu. Nie wiesz może, kiedy będą kolejne? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak najpierw chciałbym podziękować za chociaż tak krótką recenzję gry Cabal Online i nie tylko, ogólnie za całego wrześniowego TipsoManiaka. Pisze to dopiero teraz gdyż kupuje Cda w sklepie tania prasa gdzie wszsytko jest tańsze choć z miesięcznym opóźnieniem. Czy jest ze mną źle, że kupuje w ten sposób?

Czytałeś książke "Zwiadowcy"?

Jak tak, co o niej sądzisz?

Pozdrowienia dla całej redakcji z Bialej Podl!;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak najpierw chciałbym podziękować za chociaż tak krótką recenzję gry Cabal Online i nie tylko, ogólnie za całego wrześniowego TipsoManiaka.

Na zdrowie. :)

kupuje Cda w sklepie tania prasa gdzie wszsytko jest tańsze choć z miesięcznym opóźnieniem. Czy jest ze mną źle, że kupuje w ten sposób?

Cierpliwością i pracą ludzie się bogacą.

Czytałeś książke "Zwiadowcy"?

Niestety nie.

Pozdrowienia dla całej redakcji z Bialej Podl!;]

A ode mnie z Olsztyna. I Warszawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monk po dzisiejszym występie na scenie jak nigdy nie lubiłem gier mmo tak chyba zacznę czytać ich recenzje

Kto by pomyślał, jak wiele może zdziałać jeden głośno wyrażony komentarz nt. oprawy muzycznej targów...

1.Grywasz waćpanie w World of Tanks? Jak tak, to czym jeździsz?

Niet. Z sieciowych nie-MMO uprawiam jedynie League of Legends, choć m.in. dzięki Cataclysmowi LoL poszedł póki co w odstawkę.

2. Jaką wolisz monkę?

Tę, z której korzystam robiąc naleśniki, a więc pszenną.

PS Jak to się mawia na Zachodzie, "nice necro". ;)

PPS Udanych Świąt niesprowadzających się jedynie do radosnego tuczenia się przy wtórze rozrywanych papierzysk z Dziadkiem Mrozem oraz Nowego Roku niosącego spełnienie marzeń - tak Wam, jak i tym, dla których możecie uczynić to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o koreańskich MMO typu Metin?

Są pożeraczem czasu w bardzo złym tego słowa znaczeniu. Gram w MMO, jednak nie trawię często równoznacznego z hasłem "koreańskie MMORPG" bezmyślnego grindu. Mam dużo ciekawszych rzeczy do roboty. :)

Jesteś najmłodszy w redakcji tylko stażem, czy wiekiem też?

Tak. Choć nie powiem, Smuggler wygląda na starszego tylko nieznacznie. :rolleyes:

Co sądzisz o zmianie (która był już dość dawno) wokalisty Ensiferum na Petri Lindroos`a?? Wolisz wokal Jari`ego czy Petri`ego?? I co sądzisz o Wintersun, zespole który był powodem odejścia Jari`ego??

Ensiferum poznałem już po zmianie i kojarzy mi się z nowszym wokalistą; sama zmiana jakoś niespecjalnie mnie poruszyła. Obaj dobrze komponują się z graną przez zespół muzyką, i to się liczy. Wintersun kiedyś przesłuchałem, ale pamiętam tyle, że nie zapadł mi w pamięć. :P

PS Jeśli to kogokolwiek interesuje: mój "najulubieńszy" zespół EVER.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym Ci pogratulować świetnej recenzji Magicki w ostatnim numerze - miodny tekst.

Ostatnio, przeglądając stare numery CDA, natknąłem się w AR na maila od niejakiego Monka, który był rozczarowany porażką w konkursie na zapowiedź. Swoją wypowiedź zakończył optymistycznym zwrotem, że może kiedy indziej się uda (przynajmniej tak to kojarzę, nie mam teraz tego listu przed oczami) i chyba się udało :)

O ile to byłeś Ty (nie sądzę, żeby zbieg okoliczności przywiódł do CDA drugiego Monka), mógłbyś streścić jak potoczyły się Twoje losy od momentu wysłania tego maila? "Trenowałeś" pisanie na amatorskich portalach o grach czy po prostu wysłałeś do CDA swój artykuł z dopiskiem "Wiem czego potrzebujecie - kącika MMO" i im się spodobało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że do do LoL przeprowadzane są własnie Beta-Testy do polskiej wersji ?

Wiem, również dostałem tę reklamę. ;) Ale niespecjalnie mnie to cieszy - spodziewam się plagi ludzi, którzy nie są w stanie pojąć, że nie grają tylko z innymi Polakami. Oraz że czat w grze to nie Word, a więc literuwek oraz błenduw sam nie poprawi.

Chciałbym Ci pogratulować świetnej recenzji Magicki w ostatnim numerze - miodny tekst.

Dzięki. :)

w AR na maila od niejakiego Monka

Ano, to byłem ja. W paru miejscach pisałem nieustannie, np. na guildwars.pl, choć jakichś specjalnych treningów sobie nie przypominam. Jakiś czas później, w wakacje, posłałem do redakcji obszerny artykuł poświęcony darmowym MMO (mając nadzieję na jednorazową publikację), i chyba musiał być jako tako zjadliwy, ponieważ niedługo potem skontaktował się ze mną Qn'ik i zaproponował prowadzenie stałego kącika tematycznego. Nie muszę dodawać, że skakałem z radości. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 post! :D Ja również gratuluję recki Magicki. W CDA czyta się dużo lepiej niż na forum ;). A tak właśnie...przygotowujesz się jakoś do pisania recki? Czy po prostu siadasz i...piszesz ;)

A ja myślę,że LoL w ojczystym języku przyjmie się dobrze,a napływu nobów nie będzie. Tak,tak z natury jestem optymistą :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, a mianowicie:

czy grywałeś w Magic the Gathering w wcześniej czy zapoznałeś się tylko z mechaniką rozgrywki na potrzeby napisania recenzji?

Mam nadzieję, że nie znajdujesz w moich słowach żadnej ujmy(choć jeśli tak to oczywiście przepraszam),

po prostu jako fan i gracz Magic'a zastanawiam się czy patrzymy na tę grę z tej samej perspektywy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję recki Magicki. W CDA czyta się dużo lepiej niż na forum.

Na stronie CDA była recenzja autorstwa, zdaje się, Huta. :)

A tak właśnie...przygotowujesz się jakoś do pisania recki? Czy po prostu siadasz i...piszesz

Zależy od gry. Z reguły podczas grania mam nieustannie pod ręką notatnik i notuję sobie swoje odkrywcze spostrzeżenia. Ewentualnie przeglądam zawczasu jakieś wywiady, zapowiedzi itd., by zobaczyć jak twórcy zrealizowali swoje obietnice. Pomocne jest też zaglądanie na fora internetowe - często okazuje się, że o ile ja nie mam z grą problemów, to dziesiątki ludzi nie mogą jej nawet uruchomić, bo cośtam. :)

czy grywałeś w Magic the Gathering w wcześniej czy zapoznałeś się tylko z mechaniką rozgrywki na potrzeby napisania recenzji?

Zacząłem grać w M:tG w okolicach premiery dziewiątej edycji. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...