Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monk

Pytania do Monka

Polecane posty

Nie mam szybkiego neta na wsi, to i w multi nie gram.W MMO mogę grać bez lagów, ale się na tym nie znam.Grałem w Metina2, i to moje jedyne doświadczenie w MMO.Ale mnie to nie zachwyciło, a że nie chce być taki jak Smg, to pytam-czy jest MMO, którego nie muszę ściągać z neta, a które jest darmowe i przyciągnie mnie do siebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szybkiego neta na wsi, to i w multi nie gram.W MMO mogę grać bez lagów, ale się na tym nie znam.Grałem w Metina2, i to moje jedyne doświadczenie w MMO.Ale mnie to nie zachwyciło, a że nie chce być taki jak Smg, to pytam-czy jest MMO, którego nie muszę ściągać z neta, a które jest darmowe i przyciągnie mnie do siebie?

Nie bardzo rozumiem. Teoretycznie bez instalacji możesz pograć w browserówki, choć w praktyce wiele i tak wymaga instalacji jakichś apletów itd. Skoro jednak możesz grać bez lagów, to Twoje połączenie najgorsze nie jest. Innymi słowy: ustaw ściąganie, zostaw komputer na noc czy dwie i masz na dysku prawdziwe MMO. Dziadostwa w stylu Metina nie ruszaj, spróbuj lepiej Runes of Magic albo Allods Online. To popularne, porządne gry dobrze pokazujące, "z czym się je" typowe MMORPG. No i są darmowe, przynajmniej do czasu kiedy stwierdzisz, że możliwości oferowane za friko to dla Ciebie mało.

Czy ty lub ktoś inny z redakcji gra w Guild Wars? Albo nie może się doczekać "dwójki" tak samo jak ja?

Zdaje się, że jestem i byłem jedynym redakcyjnym fanem GW (chyba Czarny Iwan swego czasu grał, i ponoć ktoś z DTP). Nie wiem, jak bardzo Ty się nie możesz doczekać, ale ja nie mogę się doczekać "bardzo-bardzo". Choć chyba i w tej kwestii jestem wyjątkiem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedzi Wiedźmina 2 w urodzinowym numerze napisałeś, że system walki przypomina ci Gothica, a którego? Arcanię, czy jaką inną część?

Tak przy okazji się zapytam... Kto układał ten ranking najlepszych gier 15-lecia? Byłem w szoku, że nie znalazły się w nim G1 i GII, które, już się do tego przyzwyczaiłem, są niedoceniane, ponieważ nie zrobiło je jakieś wielkie studio jak BioWare, Bilizzard, czy Rockstar. Doszedłem do wniosku, że nazwa studia to 90% przy ocenie gier, ponieważ skoro np. Dragon Age to gra twórców Mass Effecta i Baldur's Gate'a i pod wpływem nakręcania się przed premierą, na grę patrzy się znacznie lepiej i nie dostrzega się tak bardzo minusów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedzi Wiedźmina 2 w urodzinowym numerze napisałeś, że system walki przypomina ci Gothica, a którego? Arcanię, czy jaką inną część?

Tak, najbliżej temu chyba do Arcanii... choć wszystko działało tak jakoś... dużo płynniej! :)

Kto układał ten ranking najlepszych gier 15-lecia? Byłem w szoku, że nie znalazły się w nim G1 i GII, które, już się do tego przyzwyczaiłem, są niedoceniane, ponieważ nie zrobiło je jakieś wielkie studio jak BioWare, Bilizzard, czy Rockstar. Doszedłem do wniosku, że nazwa studia to 90% przy ocenie gier, ponieważ skoro np. Dragon Age to gra twórców Mass Effecta i Baldur's Gate'a i pod wpływem nakręcania się przed premierą, na grę patrzy się znacznie lepiej i nie dostrzega się tak bardzo minusów.

To była praca zbiorowa. Niestety, mój komentarz do listy nie znalazł się w piśmie, gdyż miałem w tym czasie urwanie głowy związane z pewnym wyjazdem, i na śmierć zapomniałem... ale powiem Ci, że chciałem np. wytknąć pominięcie Ultimy Online w rankingu. Z pewnością nie jest więc tak, że wszyscy zgadzają się ze wszystkimi wynikami. :)

Co sądzisz o zwiastunie czy tam zapowiedzi Battlefield 3?

Niespecjalnie mnie poruszył, bo nie przepadam za takimi grami. Wolę szybsze, bardziej... "pokręcone" i nierealne FPS-y. Bulletstorm, plix.

Czy w demie Wieska 2 byla dostepna aktywna pauza?

A niech cię, mogłem coś o tym wspomnieć, bo CormaC chyba tego nie zrobił. Aktywnej pauzy nie było, ale np. wyboru Znaków dokonywało się w ten sposób, że po naciśnięciu odpowiedniego klawisza świat znacząco spowalniał, a na środku ekranu pojawiało się okrągłe menu z ich wyborem. Działało to znakomicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu nie grałem w karciankę właściwą, ale mam wielką ochotę wrócić. Mam koncept pewien talii i w końcu muszę zmobilizować się do zakupu potrzebnych kart. No i powinienem w końcu znaleźć jakieś stałe grono ludzi skorych do grania, bo o tych póki co trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno-niebieską kontrolkę. Jako że średnio jestem na bieżąco i nie bardzo wiem, czym się dziś zwykle gra i jaka jest kondycja takich talii, może to być porażka, ale cóż... dosyć mam soldierów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droghi Monku. A można Cię w tym GW jeszcze spotkać? Jeśli tak to kiedy i pod jakim nickiem, bo chętnie bym sobie pograł, ale po 1 nie mam z kim, wszystkie fabuły poznałem i byłem w większości największych polskich gildii(w niektórych jako oficer :3), a z tobą bym sobie chętnie pograł(przy okazji bombardując Cię pytaniami- a jakże :D), a po 2 znerfili mi mojego łowce z buildem na kose :klnie: więc musiałbym zacząć od nowa necrem, a samemu jakoś tak mi się nie chce, ew. jak Ci się nie chce zaczynać przygody od początku to moge pograć troche sinem( a właściwie sinką ;). A z resztą obojętnie byle by z tobą pograć(lub z kimkolwiek innym jeżeli są jacyś chętni ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy grałeś w lord of the rings online? Jeśli tak, jak ci się podobało?

Jakiś czas temu rzuciłem do CDA recenzyjkę przy okazji relaunchu w wersji F2P. Podobało mi się "nawet" - grało się przyjemnie, jednak nie do tego stopnia, bym miał przy niej pozostać na dłużej. Rozgrywka była dla mnie zbyt mało oryginalna.

4 jace the mind sculptor

Ba, tyle to i ja wiem. Jestem jednak w praktyce na tyle keżualowym graczem, że już na decki kosztujące grubo ponad 100-200 zł patrzę z niesmakiem. Choć Grave Titan (40-60 zł za sztukę, ech) byłby do takiego UB jak znalazł.

Pytanko - Monk , czy będzie można cię znaleźć w GW2? Czy będziesz raczej pogrywał rzadko? Jak będziesz grał to kim?

Naturalnie. Planuję pogrywać jak najczęściej, w miarę wolnego czasu. A kim, to się jeszcze okaże. Najpewniej Charr Engineer (owszem, będzie taka klasa ;) ), choć nie lubię grać najpopularniejszymi profesjami/rasami... a póki co Charrowie z oczywistych względów w rankingach prowadzą. Zobaczymy, co zrobią z reworkowanymi Sylvari.

Jak Ty sie w ogóle nazywasz?

Michał Gregorius-Allor, z domu Smuggler.

A można Cię w tym GW jeszcze spotkać?

Niespecjalnie, nie gram już od jakichś dwóch lat, ograniczając się do możliwie "aktywnego" czekania na GW2. Swoją drogą również grałem jako Ranger. :)

---

PS Wesołych Świąt bez (przesadnej ilości) zbuków wśród pisanek życzy Mąk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferujesz samotną rozgrywkę czy z innymi ludźmi

"Na co dzień" (questy itd.) wolę grać samotnie i ufać tylko samemu sobie. Granie w grupie wybieram podczas PvP lub wypraw do instansów, przy czym preferuję towarzystwo ludzi, których już znam - zbyt łatwo zaczynam nadużywać brzydkich wyrazów, gdy widzę u innych "losowych" członków drużyny tak regularnie spotykane w MMO chamstwo lub czystą głupotę. Dynamiczne eventy będą dla mnie, myślę, idealne - z jednej strony radocha z uczestniczenia w czymś na większą skalę, z drugiej - brak konieczności bicia się o dropsy i zdawania się na "pomoc" kretynów, których akurat nam gra przydzieliła.

Dlaczego piszesz tak późno w nocy a nie śpisz?

Sen jest dla nubkuff. :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...