Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monk

Pytania do Monka

Polecane posty

(...)

Proszę Państwa, oto Monk. Przez parę lat występujący w Sieci jako pompatyczno-epicko-żenująco-pokemonowy "MonkOfWar", z błędem pisany.

(...)

Teraz mi się to rzuciło w oczy i zaintrygowało - to dlaczego dalej używasz tutaj tego "pompatyczno-epicko-żenująco-pokemonowego" nicka? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monk, w artykule najnowszego CDA ( 09/2011 ) "Grywać z Wampirem" wspominasz serię "Hellsing" nazywając ją świetną.

Czyżbyś Ty również dął się porwać niesamowitości i szaleństwu by Alucard:)? Preferujesz bardziej pogiętą i szaloną mangę wespół z OAV, czy raczej mroczniejsze anime?

W tym samym artykule wspominałeś też o Bloodrayne... czyżbyś nie trawił tych gier? ( osobiście przepadam za bardzo dobrą częścią pierwszą. Druga to EPIC FAIL ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałeś się lub oglądałeś kiedyś wrestling? Jeśli tak to jaka jest Twoja opinia?

Nie. Widziałem tyle, ile pojawiało się tego na pewnym portalu walczącym z powagą, a i tak średnio mnie to bawiło.

Ale nie o tym chciałem - udało Ci się może pogadać tam z twórcami i podchwytliwym pytaniem wyciągnąć jakieś info o dacie premiery?

Niestety nie, miałem mnóstwo innej roboty, i na GW2 nie udało mi się poświęcić tyle czasu, ile bym chciał. Tyle, że spotkałem Erika i ten pogroził mi palcem ("oj ty, ty") za wywiad z pytaniem o ostatnią profesję.

BTW, dziwne, że jeszcze nie ma oficjalnego...

Jest fantastyczne Guru, i starczy. ;)

nawet o kwietniu 2012 roku

Myślę, że to prawdopodobna data. Niektóre posty ludzi ANety brzmią tak, jakby jeszcze sporo rzeczy zupełnie podstawowych czekało na wprowadzenie. Z drugiej strony informacja o braku Guild Halli na premierę sugeruje, że panowie są coraz bliżsi podania jakichś konkretnych ustaleń. Dynamic Eventy ponoć nie wymagają specjalnie intensywnych testów, ale coś takiego jak WvWvW - którego w praktyce przecież jeszcze nie widzieliśmy na oczy - zdaje się elementem gry, który bez długotrwałego testowania przez setki ludzi raczek nie obejdzie. Sam chętnie zagrałbym jeszcze w tym roku, ale jeśli mamy czekać do kwietnia i dostać pierwsze w historii prawdziwie dopracowane MMO - jestem za.

Teraz mi się to rzuciło w oczy i zaintrygowało - to dlaczego dalej używasz tutaj tego "pompatyczno-epicko-żenująco-pokemonowego" nicka?

Bo nie chce mi się zakładać nowego konta na forum. Gdzie indziej staram się go nie używać, choć nie zawsze mi to wychodzi (patrz: League of Legends).

Czyżbyś Ty również dął się porwać niesamowitości i szaleństwu by Alucard:)?

Nie jestem fanem mangi i anime, ale trzynaście odcinków Hellsinga obejrzałem - ku swojemu zaskoczeniu - z prawdziwą przyjemnością.

Bloodrayne

Odmóżdżająca rozwałka z do-pewnego-stopnia-oryginalnym konceptem, i tyle. Przyjemna, byle w małych dawkach. Wolę Soul Reavery, gdzie walka też jest udana, ale towarzyszy jej KLIMAT. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za drobną opłatą mogę załatwić ci zmianę nicka. Mówię serio, jeżeli chcesz, to zmienimy.

lolwut :blink:

1. Grasz w WoW'a ? Jeżeli tak to jaką postacią,

Mój main to hunter, co trochę boli - od PvE wolę PvP, a jaka od dłuższego czasu jest kondycja hunterów w PvP każdy doskonale wie. :(

2. Do jakiej gry wracałeś kilkakrotnie

Icewind Dale, Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Arcanum, Divine Divinity, Fallouty, Guild Wars, World of Warcraft... Do tych wszystkich nie tylko wracałem kiedyś, ale i wracam regularnie. ;)

3. Jakie masz warunki pracy ;D

Dobre, zwłaszcza biorąc uwagę, że jestem współpracownikiem na odległość (studiuję w Warszawie, na stałe mieszkam w Olsztynie). :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za drobną opłatą mogę załatwić ci zmianę nicka. Mówię serio, jeżeli chcesz, to zmienimy.

lolwut :blink:

Mówię, że jeżeli już nie korzystasz z nicka MoW, a nie chce ci się tu zakładać nowego konta "Monk", to możemy ci po prostu zmienić nazwę tego konta właśnie na "Monk".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monk, z całym szacunkiem ale Twoja recenzja nowego LOTRa była do kitu. Nie zgadzam się z nią niemal zupełnie.

Udzieliłem obszernej odpowiedzi w zadedykowanym mi temacie twojego autorstwa. Zastanawiające, że chyba wpadłeś na forum tylko po to, by napisać o tym tekście w trzech miejscach, po czym zapaść się pod ziemię.

1.Słuchasz Iron Maiden? Pytanie wzięło się z pierwszego śródtytułu recenzji LotR War In The North?

Zdarza mi się, choć akurat ten śródtytuł nie jest chyba jakimś specjalnie niszowym żarcikiem czy nawiązaniem, "Two Minutes to Midnight" kojarzy wiele osób.

2. Grałeś w Bloodline Champions? Jeśli tak, co o niej sądzisz?

Tylko przy okazji gamescomu. Po premierze jakoś nigdy nie zdołałem się z nią bliżej zaznajomić, choć wspomnienia miałem całkiem miłe - zdaje się dużo dynamiczniejsza niż np. League of Legends.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, w numerze09/2011 , napisał Pan artykuł ,, Grywać z wampirem" , czy nie obrazi się Pan jak użyłbym tego artykułu w mojej prezentacji maturalnej, wybrałem temat Kreacja wampira w literaturze i filmie/ spektaklu teatralnym , analizując wybrane teksty kultury ??

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki żart, tak? :)

Rok temu wpadłem na pomysł, by napisać pracę licencjacką o polskiej prasie komputerowej. I albo źle szukałem, albo przez ponad 20 lat istnienia tego typu pozycji nie powstała na ten temat żadna książka, ani nawet poważny artykuł naukowy. Prościej było wyszukać coś o periodykach dla wędkarzy, albo - o czym ostatecznie pisałem, bo źródeł nie brakowało - Radiu Maryja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale z postów ANety na Guru wynika, że nie rozesłano jeszcze wszystkich zaproszeń, z pozostałych postów zaś, że póki co otrzymały je tylko media w USA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpoczęła się twoja przygoda z dziennikarstwem growym? Czy pamietasz swoj pierwszy tekst? Czy CDA bylo pierwszym miejscem, do ktorego zaczales pisac? I jak ci sie udalo dostac do CDA?

Zależy, jak rozumieć dziennikarstwo growe. CDA jest pierwszym i jedynym pismem temu poświęconym, do którego piszę, ale wcześniej byłem np. redaktorem GuildWars.pl czy publikowałem swoje teksty na gram.pl. Moimi pierwszymi tekstami w CDA były pierwsze wydanie "Życia w Sieci" (kącik poświęcony MMO) i recenzja Guild Wars - Eye of the North. A dostałem się, można rzec, na zaproszenie Qn'ika - razu pewnego wysłałem do redakcji kobylasty tekst o darmowych grach MMO (z nadzieją na pojedynczą publikację), a Qn'ik zadzwonił i zaproponował stałe prowadzenie ww. działu. Dobrze, że było lato, gacie szybko wyschły. ;)

Ile masz punktów w Hall of Monuments?

Tyle, ile chciałem, czyli równe 30/50. Uwielbiam grę, ale brak mi obecnie czasu, a po części i chęci, na zabawy w rodzaju odkrywania ostatnich skrawków mapy do Cartographera - w przypadku Tyrii zaciąłem się na bodaj 98,7%. :dry:

PS Ale w GW2 nie będę sobie odpuszczać, o nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrozumiałe, tym bardziej, że powyżej 30 to tylko tytuły dla postaci, a bicie do 50-tki to niestety głównie farmienie :P

Sam mam tylko 15, ale cóż, do premiery GW2 jeszcze raczej troszkę czasu... Choć głównie zależało mi na zbroi. Marzy mi się premiera w czerwcu. Bodajże dziś NCSoft urządza konferencję na temat finansów, może się czegoś dowiemy.

A propos "kącika MMO", nie myśleliście, żeby przywrócić coś takiego na łamy CDA? Przez miesiąc da się uzbierać informacji do paru takich kącików :P A jeżeli nie na papierze, to może na stronie cdaction.pl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NDA na to zezwala, dlatego mini-ogłoszonko - mamy dostęp do weekendowego betatestu Guild Wars 2, właśnie pobieram klienta. :)

Oj, nie będzie spania w ten weekend. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość! Zazdroszczę jak diabli...

A czy NDA zezwala chociaż na zdradzenie czy w becie jest możliwość rozpoczęcia gry i zapoznania się z lokacją startową wszystkich ras? : >

BTW, rozumiem, że po 20 lutego będziesz mógł powiedzieć więcej, tak? Czy opiszesz wrażenia dopiero w artykule do pisma?

@up - ninja mnie uprzedził :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...