Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monk

Pytania do Monka

Polecane posty

Do wydania najnowszego numeru CDA. Sam zobaczysz, dlaczego. Ale... to będzie mistrzowski koniec.

Przejrzałem najnowsze cd -action i nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym że o odchodzisz po tym nr :P więc o jaki koniec chodzi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Enki pisał, że przechodziłeś Wieśka dłużej od niego. Ile dokładnie zajęło Ci to czasu?

Ile dokładnie, nie wiem. Strzelam, że w granicach 28 (?) godzin. Szaleństwo wokół podanego przez nas czasu rozgrywki to jakaś przesada. Ukończyliśmy główną historię i (różną) część questów pobocznych. Z różnym zaangażowaniem bawiliśmy się też w eksplorację - w W2 naprawdę wiele rzeczy poukrywano z dala od głównych szlaków. To, co enki napisał o dyskusjach nad widzianymi rzeczami i tym, co nas ominęło, nie jest w żadnym razie przesadą. Ta gra jest CHOLERNIE nieliniowa. Nie mam tu na myśli inaczej brzmiących dialogów czy nawet tego, co pokazano na trailerach (ucieczka z więzienia na kilka sposobów). Ją po prostu TRZEBA przejść minimum dwukrotnie, bo content, który zobaczysz, szalenie się różni. Już samo to podwaja czas, jaki można spędzić w grze robiąc zawsze co innego, a dodaj do tego zwiedzanie świata, czytanie książek czy wypełnianie wszystkich zadań pobocznych. Ja z przyzwyczajenia zaglądałem do niemal każdej dziury i, dla przykładu, w efekcie natknąłem się na pewien gatunek przeciwnika z pięć razy, podczas gdy enki spotkał go raz, pod koniec.

Swoją drogą - odnoszę wrażenie, że odsetek czytelników, którzy przeczytali ze zrozumieniem moje fragmenty, jest znikomy. Wydaje mi się, że rozwiewają one sporo wątpliwości i są odpowiedzią na niejeden zarzut pod naszym adresem.

Wieśka lubisz, w LoLa grasz, z gier rpg wzięła się Twoja ksywka... Jeśli odejdziesz dowiem się kim jest Smuggler, powiadomię wszystkich o Jego tożsamości a na końcu oznajmię, że Ty mi to powiedziałeś

:trollface:

A, pytanko- grałeś w zamieszczanego na coverze Mythosa? Co myślisz o grze? Mnie bardzo podoba się pomysł penetrowania lochów z drużyną rodem z MMO:).

Interesowałem się nim trochę, ale sam nie grałem. I przyznaję, że szczerze mówiąc średnio mnie interesuje - wygląda jak bardzo czasochłonne coś, w czym nie ma kompletnie nic oryginalnego czy choćby przykuwającego uwagę na dłużej. Ale mogę się mylić.

2. Inna beczka - lubisz Queen?

Bardzo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro bardzo lubisz Królową to pozwól, że zadam Ci kilka pytań z nią związanych.

1. Jaki jest twój ulubiony album?

2. Jaki okres najbardziej lubisz w ich twórczości? (lata 70., 80. czy 90.)

3. Ulubiona piosenka?

4. Wiesz, że aktualnie wychodzą remastery całej dyskografii Queen? Na niektórych płytach są całkiem nowe piosenki. Po prawdzie to niewiele ich, ale może warto się zainteresować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oryginalne pytanie...Trudno, ciekawy jestem:). Za jaką muzyką przepadasz, oprócz Queen?

Szybka edycja- czy polecasz jakieś MMO na weekend? Chciałbym znaleźć coś wyróżniającego się z rozmaitych orc-slasherów:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki jest twój ulubiony album?

Greatest Hits 1, 2, 3. ;) A tak serio, to nie mam pojęcia - zbyt wiele dobrych albumów mają na koncie. :)

2. Jaki okres najbardziej lubisz w ich twórczości? (lata 70., 80. czy 90.)

80's, myślę.

3. Ulubiona piosenka?

Ciężko wskazać. Może "Another one bites the dust"? Nie mam pojęcia, zbyt wiele dobrych utworów mają koncie (#2).

4. Wiesz, że aktualnie wychodzą remastery całej dyskografii Queen? Na niektórych płytach są całkiem nowe piosenki. Po prawdzie to niewiele ich, ale może warto się zainteresować.

Ech, może po sesji... ale dzięki za info, nie wiedziałem.

Za jaką muzyką przepadasz, oprócz Queen?

Metal i kamień, szeroko rozumiane. Od jakiegoś czasu gorącym uczuciem darzę post-rock, ale słucham też Amon Amarth czy nawet Primordiala, do tego jeszcze jakiś folk, power czy metal "progresywny" (cokolwiek to oznacza)... jest tego naprawdę sporo. :)

Dlaczego piszesz o nowym Diuku, nie grając w żadną z poprzednich części? Przecież to profanacja!

To prawda, w efekcie skisło mi mleko w krowie. A tak serio, to chyba ktoś tutaj ma poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Wśród fanów Q raczej nie ma wielu wielbicieli lat 80. Twoje uwielbienie tym okresem wynika z tego, że nie znasz za bardzo innych okresów ich działalności czy raczej dlatego, że znasz je dobrze i twardo uważasz, że czas Radio Ga Ga i "Aj łont tu brejk fri" jest tym najlepszym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Wśród fanów Q raczej nie ma wielu wielbicieli lat 80. Twoje uwielbienie tym okresem wynika z tego, że nie znasz za bardzo innych okresów ich działalności czy raczej dlatego, że znasz je dobrze i twardo uważasz, że czas Radio Ga Ga i "Aj łont tu brejk fri" jest tym najlepszym?

Obawiam się, że moje "uwielbienie" ogranicza się do prostego "słucham ich utworów z bardzo dużą przyjemnością", nie jestem jednak zatwardziałym fanem konfrontującym ze sobą poszczególne okresy ich działalności. Zerknąłem po prostu na daty wydania ich płyt i oceniłem, że chyba lata 80. najbardziej mi podchodzą... choć nie wykluczam, że przyparty do muru i zmuszony do bardziej dogłębnej analizy wysepleniłbym coś innego. Tudzież, w akcie desperacji, zasłoniłbym się rękami i wrzeszczał "a dajcie wy mi wszyscy święty spokój". Innymi słowy - nie czuję się kompetentny na tyle, by z pełną odpowiedzialnością się zadeklarować. ;)

Idąc ulicą chodzisz w rytm Another One Bites The Dust?

Nie, zbyt często się potykam. :/

Kilka lat temu była taka seria promowana przez Marka Niedźwiedzkiego o Queen - wszystkie płyty, łącznie z tymi LIVE.

Niestety nie, mam zbyt ograniczone fundusze, by kupować wszelkie tego rodzaju kolekcjonersko-jubileuszowo-wyjątkowe wydawnictwa specjalne.

Zamierzasz/zastanawiasz się/masz czas aby obaczyć All Points Bulletin w wersji F2P oraz w stanie open beta czy takie klimaty i pierwotna porażka gry cię nie zachęciły za bardzo?

Zastanawiam się, czy nie sprawdzić gry w którymś momencie... póki co jednak jestem na etapie wyrywania włosów z głowy i szukania czasu na grę w cokolwiek. Licencjat, podwójna sesja, egzamin na magisterkę, praca... ech. Poza tym postawiłem sobie twardy warunek - nim wznowię granie, wreszcie przeczytam parę zaległych książek, których autorzy nie będą mieć przed nazwiskiem "prof. dr hab. inż.". :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem pozwól, że w tym temacie wyrażę swoje najszczersze ubolewania, bo niby mam tylko dwa egzaminy w tej sesji a zbieram się do nich jak pies do jeża, takiego mam lenia :P Zatem powodzenia i szybko wracaj do 'Netowego życia, bo tam zawsze czeka wiele atrakcji, niekoniecznie stresujących ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Ciebie dotyczące twojej recenzji gry Darkspore.Dostała od Ciebie ocenę 7.(czyli dość przyzwoitą)

Widziałem, że w minusach gry był wymieniony tryb PvP.I moje pytanie brzmi czy gdyby tego minusu nie było ocena by się zmieniła?Jeśli tak to na jaką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy "gdyby tego minusu nie było"? Czy to, że PvP byłoby porządne? Wówczas ocena mogłaby podskoczyć. A może to, że w grze by tego trybu w ogóle nie było? Wówczas zapewne napisałbym, że "gra aż prosi się o tryb PvP", i ocena by spadła. Swoją drogą - Darkspore powinno było chyba dostać mniej, niż 7. To tylko o jedno oczko mniej, niż dostał Dungeon Siege 3, a DS3 podoba mi się dużo bardziej. I dlatego nie cierpię ocen punktowych - porównywanie ze sobą gier i cyferek przy nich prowadzi czasem do bzdurnych wniosków. Niestety, wielu czytelnikom wystarczy tylko rzut oka na tabelkę z oceną, by bez czytania pozostałych trzech stron rzucić się z bagnetem na forum i z płaczem lamentować, że "CDA jest fuj i ble, jak mogliście dać temu &*%$&^ ósemkę, a mojemu ukochanemu Limbo of the Lost tylko o pół punktu wyżej, przecież to świętokradztwo, powinniście byli dać BYNAJMNIEJ 9". :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kueszczyn namber łan - Hmm.. jako, że jesteś największym fanem GW w redakcji, to pytam Ciebie. Wiem, że wczesniej zainteresowanie redakcji GW2 nie było zbyt wielkie(ograniczało się chyba tylko do ciebie i może kogoś tam jeszcze. Dla reszty to była ciekawostka. ), ale w zapowiedzi numeru CormaC pisze: "A na deser zostawiliśmy to, co o Guild Wars 2 ma do powiedzenia Monk. Można to streścić słowem ?wow!?." Czy to oznacza, że wreszcie reszta redakcji zainteresuje się sequelem tej wspaniałej gry?

kueszczyn namber tu - grasz jeszcze w GW? Bo jak ostatnio wróciłem, a raczej chciałem wrócić, to nie było nikogo. Wyobrażasz sobie, żeby w Kamadanie(!) na dystrykcie amerykańskim(!!) numer jeden (!!!) panowała cisza (!!!!) i to nawet na czacie handlowym (!!!!!!)? Tak właśnie ostatnio było.. (dla niewtajemniczonych- kiedyś było tyle ofert "WTS perfect stormbow, 35k/ea", że żeby jakąś przeczytać, trzeba było być po kursie szybkiego czytania(albo i dwóch))A jeżeli grasz to można Cię jakoś spotkać :D ?

namber tri - http://hom.guildwars2.com/en/ ile masz punktów i kim zamierzasz grać w GW2?

for - z tego co pamiętam to grałeś kiedyś w LoL'a. Grasz jeszcze(jeżeli tak, to czy jest szansa na partyjkę(jeżeli w to też nie grasz to chyba będe zmuszony wymieniać kolejne sieciówki - ale nie odpuszcze!!), a jeżeli nie to dlaczego?

fajf- Jaka jest twoja opinia o ToR'ze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, że wreszcie reszta redakcji zainteresuje się sequelem tej wspaniałej gry?

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia. Nie jestem na miejscu, we Wrocławiu, ale *chyba* nadal przoduję w zainteresowaniu. Ich strata. :P

grasz jeszcze w GW?

Ze dwa miesiące temu wróciłem na jakieś dwa tygodnie. Niestety, miałem mało czasu, więc skupiłem się na obracaniu nagromadzonymi kiedyś funduszami - handlowałem minipetami, sprzedawałem kiedyś-wartościowy złom ze skrzyni itd. I powiem Ci, że moje doświadczenia były skrajnie różne od Twoich - amerykański Kamadan miał koło 6 dystryktów, na 1. często nie dało się wejść i spam trade'u przewijał się na okrągło. Trudno mi uwierzyć, by nagle zrobiły się tam takie pustki - ja nieustannie krążyłem między Kamadanem/LA/EotN i krzyczałem na różnych dystryktach tak długo, aż zbyłem/nabyłem wszystko, co chciałem. Czyli miniaturki do HoM, brakujące zielone przedmioty dla Herosów itd. - gdy grałem poprzednio, można było ich mieć tylko 3 naraz. Niestety, właściwego grania za wiele nie było, przebiegłem się tylko po moim drogim Sorrow's Furnace. :)

ile masz punktów i kim zamierzasz grać w GW2?

Rezultat tych dwóch tygodni: KLIK. Po całym ww. handlu kasy wystarczyło mi na wszystko idealnie - zostałem z 30/50, w pełni wyposażonymi w sprzęt i umiejętności herosami i 15k kieszonkowego. Teraz się zbieram, by wrócić, ale tym razem w celu normalnej gry. Póki co jednak kończę czytać "Ghosts of Ascalon". A grać chcę Charrem Inżynierem. Alty: Sylvari Mesmer, Norn Warrior.

Grasz jeszcze w LoL?

Tak, ale ilekroć gram w drużynie z enkim, to zawsze nasza drużyna przegrywa. Albo on ma jakieś pro ELO, a ja jestem cienias, albo to jakieś fatum. W grze: monkofwar, jakby co.

fajf- Jaka jest twoja opinia o ToR'ze ?

Zapraszam do przeczytania moich wrażeń na temat tej gry, były w numerze z recenzją Wiedźmina 2. Generalnie - jest szansa na wprowadzenie do gatunku czegoś ambitnego i wreszcie przypominającego *RPG*, ale ja i tak wybiorę GW2. Nie jestem zresztą jakimś mega-fanem Gwiezdnych Wojen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zbieram, by wrócić, ale tym razem w celu normalnej gry. Póki co jednak kończę czytać "Ghosts of Ascalon".

To ja wróce razem z tobą(niech zgadne - Monk Of War ? )

A Duchy Askalonu z internetu, czy dorwałeś w sklepie fizycznym?

Tak, ale ilekroć gram w drużynie z enkim, to zawsze nasza drużyna przegrywa. Albo on ma jakieś pro ELO, a ja jestem cienias, albo to jakieś fatum.

Haha, enki ma elo ~1200a jakoś w fatum nie chce mi się wierzyć xD A tak na serio, to ja pewnie nie jestem lepszy, zresztą(może)zobaczymy, jeżeli mi się wreszcie pobierze(miałem problemy, errory i rózne takie)

W grze: monkofwar, jakby co.

A jaki serwer? Bo jeżeli UE, to będe się musiał wziąść ostro za moje 1lvlowe konto na EU i wbić te 3150IP na Akali, żeby się nie okryć wstydem przed tak zacną personą :D A jak US to zapraszam jutro(mam nadzieje) na gre.

Dzięki za odpowiedzi.

Aha, mam jeszcze jedno pytanie. Smugg powiedział, że jest najmniejszym fanem pratcheta z redakcji. Wnioskuje więc, że ty jesteś większym. Pytanie chyba już znasz, ale i tak je napisze. Jaka jest twoja ulubiona książka(ew. seria, np. seria o straży, seria o śmierci itp) i (naturalnie) dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Duchy Askalonu z internetu, czy dorwałeś w sklepie fizycznym?

Zamówiłem w Empiku, koło 25 zł za książkę. GoA przeczytane, na warsztacie Edge of Destiny. :)

Haha, enki ma elo ~1200a jakoś w fatum nie chce mi się wierzyć xD A tak na serio, to ja pewnie nie jestem lepszy, zresztą(może)zobaczymy, jeżeli mi się wreszcie pobierze(miałem problemy, errory i rózne takie)

Ale mówię serio. Ostatnich 5-10 gier z moim Mordkiem czy Veigarem ukończyłem z wynikami na poziomie 15/5/15. A gdy gram z enkim, to czasem nie wychodzę nawet na równo. Może wstydzę się z nim grać, on jest taki fajny. :/

A jaki serwer?

W tej chwili EU N/E. Nie chciałbym przenosić się na Zachód, bo tam pewnie znów zaczną się tworzyć kolejki, gdy wszyscy tak będą robić, ale jeśli stracę cierpliwość do polskich trolli, to zrezygnuję. Ostatnio po raz pierwszy w historii oficjalnie poinformowałem moją "drużynę" (z polskimi nickami), że idę AFK. Sytuacja, kiedy gram nieustannie focusowanym przez nakarmionego Twitcha Veigarem, a mimo to z trzech naszych równie najedzonych tanky DPS-ów żaden nie raczy zareagować na moje prośby o zakup Oracle i jeszcze każą mi się zamknąć "bo oni jakoś problemu nie mają" nieco mnie zirytowała.

Wnioskuje więc, że ty jesteś większym. Pytanie chyba już znasz, ale i tak je napisze. Jaka jest twoja ulubiona książka(ew. seria, np. seria o straży, seria o śmierci itp) i (naturalnie) dlaczego.

Dawniej Pratchetta czytałem jak leciało, od dłuższego czasu nie miałem z nim styczności. Przy okazji którejś z nowszych części "Świata Dysku" zauważyłem, że zwyczajnie nie chce mi się czytać, co będzie dalej. Ale ciepło wspominam "Morta", "Piramidy" i bodaj "Trzy wiedźmy". Któraś z książek o "Straży" też mi się bardzo podobała, ale tytułu nie pomnę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja, kiedy gram nieustannie focusowanym przez nakarmionego Twitcha Veigarem,

Nakarmionego twitcha !?

CO PROSZE!!?

Przez rok grania w lol'a nie spotkałem się z takim zjawiskiem. Nakarmiony twich, to jak.. to jak.. ee... Smuggler bijący rekordy w WoWie.I to całkiem adekwatne porównanie. Smugg nie sprawdza się w MMO, twich nie sprawdza się nigdzie. No chyba, że trafiłeś na jakiegoś prosa.. nie. Żaden pros nie gra twichem. No proosze, to jest najbardziej UP postać z gry. Najlepszy(!!) z jakim się spotkałem, miał staty 3/4/6. I to pewnie tylko dla tego, że wygrywaliśmy w kilach 5x do 2x. I nie chwaląc się miałem więcej kili niż cały enemy team(ach ta Akali.. gdybym potrafił tak grać kimkolwiek innym..), cały focus szedł najpierw na TF, a potem na mnie(zresztą z dość marnym skutkiem), a twicha wszyscy olewali. No bo to to survi nie ma, dmg nie zadaje, HP armor i MR też ma marne.. i do tego jest strasznie wolny. Ogólnie to jest to ee.. dziwne zjawisko.

EDIT: nie chce Cię pouczać, bo sam jakiś świetny nie jestem(no może poza Akali :) Ale przy innych chempach idzie mi dość marnie, ale IMO to dość oczywiste, że szedł na ciebie focus. Bo takie już prawa tej gry, im więcej DMG i mniej życia, tym szybciej Cię zabijają w TF, chociaż brak oracli faktycznie może wkurzać ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok grania w lol'a nie spotkałem się z takim zjawiskiem.

Jak się uprzesz to znajdziesz i wyfeedowaną Sorakę. Nie ja go karmiłem.

EDIT: nie chce Cię pouczać, bo sam jakiś świetny nie jestem(no może poza Akali :) Ale przy innych chempach idzie mi dość marnie, ale IMO to dość oczywiste, że szedł na ciebie focus. Bo takie już prawa tej gry, im więcej DMG i mniej życia, tym szybciej Cię zabijają w TF, chociaż brak oracli faktycznie może wkurzać ;D

To że mi nie idzie w grach z Enkim nie znaczy, że w grze jestem od wczoraj i trzeba mnie uczyć takich rzeczy. Czy ja się dziwię, że mnie focusowano? Nie, dziwię się, że z przez całą grę żaden z trzech tanky DPS-ów nie raczył spełnić moich uprzejmych próśb o zakup Oracle, a co gorsza mieli jeszcze do mnie pretensje o spam z takimi absurdalnymi żądaniami. Zwłaszcza, że na brak kasy nie narzekali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. mam dwa pomysły. 1 jeżeli nie żal ci konta, 2 jeżeli nie żal ci kasy. Sposób pierwszy- Przenosisz się na US gdzie nie ma ani kolejek, ani troli(tzn. oczywiście, że się zdarzają ale bardzo rzadko.) No i ja jestem zadowolony bo moge z tobą grać :) Sposób 2 - Kupujesz zmiany Summoner Name i zmieniasz je na Monk[CDA]. JEżeli faktycznie tam tyle polaków to dostaniesz +50 do respektu i nie będziesz narzekał, że Cię nie słuchają xD BTW. to ja na przykład rozegrałem dzisiaj dwa mecze. Pierwszy Yorickiem- 3/9/2. Drugi Akali- 19/3/7. A mecz trwał tylko 21-25minut i wygraliśmy surrenderem. Tak więc każdemu może się zdarzyć gorszy mecz/lepsi przeciwnicy. I nie martw się o oracle mi rzadko się zdaża, żeby ktoś wardy kupował =,="

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co sądzisz o pobieraniu klienta gry z neta i kupienia do niego cd keya??

CD-key do neta? Chętnie kupię! Generalnie wolę mieć bardziej namacalny dowód posiadania gry, tj. pudełko z porządną instrukcją czy jakimś bonusem. Ale jeśli grę chcę tylko wypróbować i mogę zapłacić mniej za sam klucz, to czemu by nie?

2. Jaką profesją,rasą będziesz grał w GW2 ??

Mierzę w Charra Inżyniera, może jeszcze Norn Wojownik i Sylvari Mesmer (?).

Lubisz muzykę Jeremiego Soule'a? Udźwiękowił m.in. Guild Warsy i Elder Scrollsy.

A także np. pierwszego Icewind Dale'a, którego OST baaardzo mi się podoba. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars 2 - też byłem na Gamescomie, gra zarządzi, nie mam wątpliwości. Nie myślałem, że jakieś nowe MMO zainteresuje mnie bardziej niż TOR... A tu proszę.

Ale nie o tym chciałem - udało Ci się może pogadać tam z twórcami i podchwytliwym pytaniem wyciągnąć jakieś info o dacie premiery? :P Gra wygląda już naprawdę bardzo dobrze, ale na różnych forach (BTW, dziwne, że jeszcze nie ma oficjalnego...) spekuluje się nawet o kwietniu 2012 roku. Może chociaż jakaś bardziej konkretna data bety? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...