Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Jestem metalem wiec mój pierwszy post napiszę tutaj.

Obecnie slucham kilku piosenek mojego ulubionego zespołu:

SOAD - Toxicity:twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam was moi bracia ! AVE !

A masz może bloga, na którym piszesz różowym kolorkiem? - CRD

Czemu ktoś mi sie dopisal do posta ?

Bo lubi. - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem metalem(..)Obecnie slucham kilku piosenek mojego ulubionego zespołu:

SOAD - Toxicity:twisted: :twisted: :twisted:

Od razu widać, że człowiek jeszcze średnio zorientowany w tej materii :D . No ale jako pierwszy post to mozna to wybaczyć ;).

A u mnie:

Anaal Nathrakh - Pandemonic Hyperblast

A tak z ciekawości sprawdziłem czy być może black mi wpadnie w ucho. Nie :). To nie dla mnie i to zdecydowanie. Niestety jest to ten rodzaj metalu gdzie już kompletnie nic nie rozumiem i muzyka w tych utworach właściwie nie powinna być nazywana muzyką :). Patrzcie - jeden utwór a jak dobrze mnie zniechęcił, bo trudo żeby inne się różniły :). Black - never, never.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem metalem wiec mój pierwszy post napiszę tutaj.

Obecnie slucham kilku piosenek mojego ulubionego zespołu:

SOAD - Toxicity

Pozdrawiam was moi bracia ! AVE !

xD

Neaera - Heavenhell i Eighteen Visions - Vanity (utwór)

Z tym Vanity to dziwna sprawa: większość kawałków Eighteen Visions ani troche mi sie nie podoba(właściwie wszystkie oprócz tego jednego), goście grają punk rocka połączonego z gothiciem ( :? ), wokalista wygląda jak pedał... a od tego kawałka jakoś nie moge się oderwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradise Lost - Forever Failure from Draconian Times

Takie lekko dobijające i dlatego świetne. :) Ale żeby człekowi za smutno nie było...

Sepultura - Dante XXI

Tak jest, że każdą nową znajomość zaczynam od najnowszej płyty. Efekt zawsze ten sam: :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhmmm... kolejny SOADowiec do kolekcji. Wstukiwać już w PIERWSZYM poście, że jest się metalem i pisać o SOADzie to trochę taki samobój ;) ja też z początku pisałem o Systemie, ale nie ogłaszałem wszem i wobec, że ze mnie metal i wogle 8)

Ale spoko! na pewno się wyrobi chłopak. Tak jak wszyscy tutaj przychodzący 8)

System of a Down - Steal This Album

Wredny jestem, no nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubicie systemu ? Confused

My ? Ależ oczywiście, że nie. Nie widzisz, że oni wszyscy tylko starają się udawać trve metali ? W rzeczywiści całe to forum to jest jeden wielki fanklub tego świetnego zespołu. Nawet były plany, aby zmienić nazwę działu na "Królestwo Soadu III", bo wszyscy tutaj kochamy ich muzykę. Jednak ja osobiście wolę Tokio Hotel, wszak Bill to ideał muzyczny. Świetny głos i w ogóle...Ale Soad też jest niczego sobie. 8)

Ale pierwszy post, więc jeszcze tylko ironiczny tryb włączyłem. Może się kiedyś wyrobi. ;)

Bal-Sagoth - The Power Cosmic

:shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości sprawdziłem czy być może black mi wpadnie w ucho. Nie Smile.

Jeszcze przekonaj się do brutal deathu i będziesz mój człowiek 8)

Ale spoko! na pewno się wyrobi chłopak. Tak jak wszyscy tutaj przychodzący Cool

No, akurat nie wszyscy... Ci co się nie wyrobili zaginęli gdzieś w otchłaniach forum... Strach się bać, może oni teraz straszą... :pale:

Benighted - Identisick

Welcome in the funclub, bro'

Opeth - Blackwater Park

Wspaniały album, nie ma co

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie coverów - niektóre dziwnie brzmią np. Atreyu - You Give Love A Bad Name ale niektóre są naprawde zabawne (Dry Kill Logic - Angel :D

A w międzyczsie Spineshank - Violent Mood Swings - jakoś ten Spineshank wpada w uszko :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoRn - Another Brick In The Wall hmm kumpel mi dzisiaj powiedział, że jakis znany zespół rockowy nagrał swoją wersję tej piosenki KoRn`a :D KoRn jest wielki :twisted:

Ty se jaja chłopie robisz, nie ? Pytam tylko dla pewności ...

the Saw - OST ... Klimaaaa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty se jaja chłopie robisz, nie ? Pytam tylko dla pewności

Nie zdziwilbym sie, gdyby naprawde nie wiedzial czyj jest ten utwor. Dzisiejsza mlodziez nie ma pojecia o muzyce rockowej. A juz w ogole przoduja w tym zzombifikowani fani Metalliki, ktorzy wierza, ze np. Die Die My Darling czy Whisky in the Jar to utwory Metalliki. Rozpacz.

CETI - Czarna Roza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie spokój, karmicie trolla i tyle.

No, chyba, że ja nie doceniam ludzkiej ignorancji.

Dominion3 - The Hand and the Sword. Czyżby najlepszy electronic/industrial jaki słyszałem? Wielce prawdopodobne. Gdyby Samael na Era One coś takiego nagrał, to wszyscy szczaliby po nogach, a tak Dominion3 jest praktycznie nieznany w szerokim świecie. Shame.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie spokój, karmicie trolla i tyle.

No, chyba, że ja nie doceniam ludzkiej ignorancji.

Coś mi zalatuje, że tym razem to nie jest troll :P

Obituary - Slowly We Rot

Im dłużej tego słucham, tym bardziej się tym zachwycam. Nie wiem jak zdobęde fundusze, ale zdobęde inne płyty. Muszę je zdobyć :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do SOAD'a nie ma on nic wspolnego z prawdziwym metalem. KORN rowniez. Co do samego metalu, zamierzam sie tez podzielic moimi upodobaniami. Tak wiec, lubie przewaznie nowsze zespoly parajace sie ciezkim graniem. Lubie takie gatunki jak nowoczesny HC, Deathcore, Metalcore, Neo-thrash, troche Grinda, technicznego DM. A z klasyki lubie starego dobrego thrasha( Megadeth!! :twisted: ), hard rock, troche grunge'a. Ogolnie ulubione kapele to : Between The buried And Me i Poison The Well.

BTW: jesli chodzi o inne gatunki muzy to polecam ambientowy projekt Eluvium. Idealna odskocznia od codziennego lomotu. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz w ogole przoduja w tym zzombifikowani fani Metalliki, ktorzy wierza, ze np. Die Die My Darling czy Whisky in the Jar to utwory Metalliki. Rozpacz.

Hmm ale dopóki Metallica ich nie zagrala nie były takie popularne...tak wogóle to masz coś do Metallici ? :/

Metallica - St. Anger boski album :twisted: :twisted: :twisted:

A czemu nie ? Spróbuj ... Fajna zabawa Twisted Evil - sHChypp

Nie mogę :/ Jak to zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...