Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

Chłopie' date=' też mam na karku 26 lat i też sporo w życiu usłyszałem, przechodząc nawet przez etap "antymetalowości". Też rozumiem, że wyczuwasz pewnego rodzaju populizm w niektórych kapelach wymienionych przez Wojsexa[/quote']

Nie przechodzę i nie przechodziłem żadnych etapów, bo poza blackiem wszystkie gatunki metalu uwielbiam. Pod warunkiem, że jest to dobry metal. Populizm zostawiam populistom, a w tych albumach wyczuwam złoooooo.

Sinister - Cross the Styx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Anti Christ/Devil's Children" :rotfl: xD

AC/Dc to tak wogóle prąd satałyi prąd zmienny a ja mam w domu nawet radio na AC/DC (kumple się śmieją, że mam radio tylko do odbierania AC/DC :P)

Slipknot - Duality

Tak wiem, jestem niemożliwy z tym utworem, ale nic wam na to nie poradzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nawet podoba nowa piosenka Slipknot - ta dla Roadrunner United - Rich Man i Scream - bonus track z ostatniej płytki. A ja teraz męcze nówke Comy też jest milusia:D

W Richman udzielal sie tylko wokalista slipknota. W tym utworze dużo większą postacią jest jak dla mnie Herrick.

Underoath - Define the Great Line

Screamo / Post-Hardcore

Nie ma co, wydali wreszcie płytę, która zasługuje na 10/10, a nie tylko na 9+ :D Zdecydowanie najlepsza w całej dyskografii - klimatem to kopie w rzyć nawet Moonspella nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zap A co sądzisz o reszcie utworów Rodrunner United?

"No Mas Control", "Army of The Sun", "Independent" i "The Dagger" przede wszystkim. Bardzo dobra płyta.

U mnie nadal Underoath. I pewnie jeszcze dłuuugo :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...