Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

"No Mas Control", "Army of The Sun", "Independent" i "The Dagger" przede wszystkim. Bardzo dobra płyta.

Zgadzam się w całej rozciągłości. Albumik RoadRunner United jest doskonały. Fajnie, ze nie tylko ja tak myslę :P.

A ja słucham właśnie Katie Melua-Spider`s web

<poczatek offtopa>Katie Melua jest wspaniała! Od dwóch dni leci prawie tylko to. Album "Piece By Piece" rządi. (widać po opisie :)) <koniec offtopa>

A teraz w malutkiej przerwie od CUDOWNEJ Katei Melua leci:

RoadRunner United - The Enemy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słucham właśnie Katie Melua-Spider`s web

<poczatek offtopa>Katie Melua jest wspaniała! Od dwóch dni leci prawie tylko to. Album "Piece By Piece" rządi. (widać po opisie :)) <koniec offtopa>

Moja mama tego ostatnio słucha, więc wiem co to jest i muszę powiedzieć, że takie złe to nie jest (znaczy jakbym nie słuchał tego czego słucham to bym słuchał :wink: ).

Kult - Czarne Słońca

"-Co tam było?!

-Człowiek!

-Może doktor?

-Może!" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No Mas Control", "Army of The Sun", "Independent" i "The Dagger" przede wszystkim. Bardzo dobra płyta.

Zgadzam się w całej rozciągłości. Albumik RoadRunner United jest doskonały. Fajnie, ze nie tylko ja tak myslę :P

Ja bym jescze dodał I Don't Wanna Be też fajny kawałęk wpadający w ucho:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Yogi, a jak tam Nevermore ci się spodobał? Daje radę czy Hunter w thrashu jednak lepszy?

Co się czepiasz Manda? Przeca Hunter 'cienszki' jest :twisted:

Kobong - Chmury nie było

To była płyta... Szkoda, że Kobong po reanimacji nie jest już tym samym...

Ill Nińo - "One nation underground" A co ? To już solidnego popu słuchać nie można ? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Yogi, a jak tam Nevermore ci się spodobał? Daje radę czy Hunter w thrashu jednak lepszy?

Owszem jak najbardziej... dzięki za przypomnienie :)

Co się czepiasz Manda? Przeca Hunter 'cienszki' jest :twisted:

A śmiej się... :) proszę bardzo... śmiech to zdrowie, a zdrówko ci się przyda na sesji :twisted:

Nevermore - Dead Heart in a Dead World

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable Zżarły Jeże

Cóż za nazwa... taka "wyrazista" i ciekawa... prawie jak "Zabili Mi Żółwia" i "Zielone Żabki", albo "Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach" (byłem na ich koncercie w Boże Ciało :P) :lol2:

Nevermore - Dead Heart in a Dead World

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za nazwa... taka "wyrazista" i ciekawa... prawie jak "Zabili Mi Żółwia" i "Zielone Żabki", albo "Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach" (byłem na ich koncercie w Boże Ciało Razz) Lol

I tak nic nie przebija 'Boli mnie w krzyżu' chociaż nie wiem, czy taki zespół jeszcze istnieje... xD

Agnostic Front - Another Voice

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nic nie przebija 'Boli mnie w krzyżu' chociaż nie wiem, czy taki zespół jeszcze istnieje... xD

>>>eee tam... "Łeb Prosiaka" zjada ich na śniadanie... chociaż, ale to co podał Mithu jest już ciężkie do przebicia. Co jak co, ale Polacy to mają inwencję do tworzenie nazw zespołów ;)

Agnostic Front - Another Voice

>>>good choice :)

Hawk: Nareszcie po długich namowach sięgnąłeś po Soulfly. Widzisz? to świetny zespół jest :P a szczęki poszukaj pod łóżkiem

Obituary - Słowly We Rot

Obitegary dobre być :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawk: Nareszcie po długich namowach sięgnąłeś po Soulfly. Widzisz? to świetny zespół jest :P a szczęki poszukaj pod łóżkiem

Niecałe dwa miesiące temu po raz pierwszy usłyszałem Soulfly, ale dopiero teraz bardziej się doń przekonałem. A ten album, o którym wspomniałem przypadł mi od momentu, kiedy po raz pierwszy go usłyszałem. ;]

Chimaira - Pass Out Of Existence

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem jest kolejna osoba, która polubiła najnowszy album Soulfly. A jest nim Hawk. Gratulacje :). Sam też lubię ten albumik choć nie przekonałem się do niego od pierwszego słuchania. Tak trzecie czy czwarte mnie przekonało :).

Devildriver - Driving Down The Darkness

Kopie nieźle albumik Devildrivera. Przynajmniej mnie :P. (ale i tak ten utwór to jest niewielki przerywnik pomiędzy Katie Melua xD )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anaal Nathrakh - The Codex Necro

Maniek, jak możesz tego słuchać? xD

>>>eee tam... "Łeb Prosiaka" zjada ich na śniadanie... chociaż, ale to co podał Mithu jest już ciężkie do przebicia. Co jak co, ale Polacy to mają inwencję do tworzenie nazw zespołów Wink

Chyba nie tylko Polacy :D

>>>good choice Smile

Mnie to mówisz? W końcu jestem tu jednym z większych fajnów HC 8):D

Hawk - The Power of Babylon in da Frontlines inside Dark Ages 8) Ooo tak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obitegary dobre być :D

Indeed. ;]

Samael - Moongate & Telepath

Dwa kawałki z RoL, dostępne na oficjalnej stronie zespołu. Słucham już któryś raz i jeśli reszta płyty jest na takim poziomie (lub nawet trochę gorszym niż Moongate) to muszę ją nabyć. :) Telepath wprawdzie zalatuje nieźle teknem, ale podobnie jak "From Malkuth..." z Exodusa - całkiem, całkiem. A Moongate jest świetny, krótko mówiąc.

Oprócz tego klasyka, czyli Ceremony of Opposites. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...