Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego teraz słuchacie

Polecane posty

LOL nie ma mnie pół dnia i się wojna rozpętała...

Metallica - St. Anger boski album :twisted: :twisted: :twisted:

Nie, nie jest boski, wierz mi.

Tak, gardze kapelka, ktora od 15 lat odcina kupony od niegdysiejszej slawy i za kase daje d*** na prawo i na lewo. Tfu!

Nie przesadzaj... Load czy ReLoad to nie jest metal, ale nie były też nakręcone na kasę (przynajmniej Load, ReLoad może trochę...). Poza tym Load to dobry (bardzo!) album rockowy.

Poza tym nie 4 pierwsze albumy, tylko 3, bo "Justice for All" usypia mnie jak malo ktora plyta.

"One" cię usypia? Albo "Blackened"?

A co do Korna i "Another Brick..." :arrow: trzymajcie mnie bo nie ręczę za siebie... :evil: Profani...

I co taka zmiana koloru czcionki, Patrolski?

Slayer - War Zone

Tu też się drom :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morbid Angel -> Blessed are the Sick -> Pandemonium (jasne, że mam wersję kolekcjonerską tego krążka, a jakże :D)

chyba digi pack, kolekcjonerskie to byłoby pierwsze wydanie ;) - Mith

O. Ja Korna też nie lubię. Jak słyszę głos wokalisty, przypominający mi modlitwę naćpanego kultysty-fanatyka, który cierpi na zespół ciągłego podniecenia, to jucha mnie zalewa i bryzga na ściany :/ Nic nie poradzę, nie trawię tego gościa... chociaż nie przeczę, niektóre melodie są niezłe. Gdyby odjąć wokal, nie mam nic przeciwko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie..jesteś z Bogatyni i jesteś przeciwko mnie Ekhm... Fajny z ciebie ziomek.

Ty chyba masz na imię Patryk prawda ? Widziałem cie chyba 2-3 razy.

Nie no, sorry ziom, więcej nie będę. ;) A gdzie mnie widziałeś? :>

Uuuuuu, Patrol, kryj sie, bo dostaniesz z korna Smile

:shock:

In Flames - Black-Ash Inheritance

Całkime fajne. Szkoda tylko, że raptem 4 kawałki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko chciał nieśmiale zauważyć, że tutaj dosyć często ludzie walą lole większe niż maniac 100% serio... Co zresztą, jak nietrudno się domyślić ( choć jak widzę chyba tylko dla mnie:p ), jest główną przyczyną jego pojawienia się na tym kultowym już forum.

Slayer - Disciple

Czekaj, czekaj Mandarynek... Czy ja opacznie tylko rozumuję Twoją wypowiedź, czy... Zresztą, nvm... -S.

A nie wiem, jak coś to pytaj na priva śmiało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie raptem przez prawie jeden dzień a tutaj taka akcja się rozpetała :D. Jednak było to do przewidzenia skoro nasz metal_maniac w pierwszym swym poście pisze, że jako jest metalem to słucha SOAD - Toxicity. To był dobry lol :). Wiem, że sam myslałem kiedyś, ze SOAD to nie wiadomo jaki metal, ale lekka pomoc Szczypa i Pati i od razu człowiek inny :P.

Roadrunner United - The Enemy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch Enemy -> Dead Eyes See No Future (cały krążek na baletach od 20 min) :]

A tak swoją drogą, czy ktoś potrafi wyjaśnić, dlaczego duża część metalowców (wiem, co mówię, bo znam naprawdę tabun takowych) jest fanatycznymi wręcz katolikami? Przykład? Taki sobie oto koleś - kiedyś się z nim nawet przyjaźniłam, dopóki nie postanowił mnie nawrócić na 'właściwą drogę' i wzbudzić we mnie uwielbienie dla "ksiondzów" - niby metal, szalenie zafascynowany satanizmem, długowłosy, nosi masę akcesoriów (odwrócone krzyże na czele - sic!), a CODZIENNIE chodzi na mszę, jest ministrantem, kiedy ktoś powie 'o Boże/o Jezu', powołuje się na przykazanie (czy jak to się tam zwie), że nie należy wzywać imienia boga swego nadaremno, ma 6 z religii, chce zostać księdzem... (to tylko ułamek jego wyczynów).

Ze skrajności w skrajność? Czy może kwestia domu, z jakiego pochodzi, i wychowania?

W każdym razie, nie on jeden jest taki. Jak można być wręcz młodocianym moherem, miłośnikiem księży, chorobliwie wierzącym i stylizującym się na świętego, jednocześnie zgrywając mrocznego i 'niedobrego' metala? I jako "święty", i jako "metalowiec" ów chłoptaś przekracza wszelkie granice dobrego smaku. Nie ukrywam, że to żenujące... A najgorsze jest to, że nie stanowi on wyjątku. Nie wiem, może ja dyskryminuję chrześcijan (to tylko odpowiedź na to, co oni robią mojej skromnej osóbce), ale nie potrafię zrozumieć kogoś takiego, jak on.

No cóż, w pewnym wstępniaku pewnego czasopisma (:D) dobrze co poniektóre rzeczy podsumowano - i zacytuję owo podsumowanie, zarazem będące tytułem - Polska - dziwny kraj.

I jeszcze wygraliśmy mecz wtedy, kiedy nam to na gwizdek potrzebne. Ratunek honoru? Tak czy owak jesteśmy nazywani "najgorszą drużyną Mundialu". Aż z tej rozpaczy odpalę sobie stare, dobre "Master Of Puppets" Metalliki na otarcie łez (Angela Gossow zamknie na chwilę paszczękę)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMA ... panie i panowie ... czapki z glow ... przed nami po orsoru FENOMENALNA plyta ... dawno nie slyszalem czegos tak ... pieknego. to bedzie bardzo dobre okreslenie ... piekne.doskonale.fascynujace. fenomelane. i nie boje sie wpasc w ochy i achy ... plyta jest po prostu fenomenalna ;)

kazdy kto pamieta "spadam" bez trudu odnajdzie sie w Ich brzmieniu ... i nikogo nie razi ostra gitara, wibrujaca perkusja. wszystko jest takie poskaldane, wyrozumiale dla pierszego sluchania. a pozniej ...

starczy powiedziec, ze ja od czasu dorwania w swoje lapska Ich pierwsza plyte co i ruch do niej powracalem ... teraz ciagle i ciagle slucham "zaprzepaszczone ... " ... fenomenalne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Dziewczyno - trochę powagi...

Czy to nie oczywiste, że poświęca on swoje metalowe życie trudnej roli podwójnego agenta, zwalczającego chrystiańskiego molocha przez wewnętrzny sabotaż? Powinnaś go podziwiać i kochać.

No... Jest jeszcze jedno wytłumaczenie - chce cię poderwać "na katolika". Podobno metalówki strasznie to kręci. Sam tak czasem robię... :oops:

COMA ... panie i panowie ... czapki z glow ... przed nami po orsoru FENOMENALNA plyta ... dawno nie slyszalem czegos tak ... pieknego. to bedzie bardzo dobre okreslenie ... piekne.doskonale.fascynujace. fenomelane. i nie boje sie wpasc w ochy i achy ... plyta jest po prostu fenomenalna ;)

:rendeer:

Sepultura - Arise

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yennefer ---> tak to jest skrajność. Bo ja jestem katolikiem. Wierzę, chodzę do kościoła(ale nie codziennie) i bynajmniej nie dlatego, że każą mi Rodzice. Ale przede wszytskim nie uważam się za mrocznego.

Bloodbath - Resurrection Through Carnage

Dobry album :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yennefer ---> tak to jest skrajność. Bo ja jestem katolikiem. Wierzę, chodzę do kościoła(ale nie codziennie) i bynajmniej nie dlatego, że każą mi Rodzice. Ale przede wszytskim nie uważam się za mrocznego.

No ba, ja również :) Ja chodzę właściwie co tydzień.

I czemu zmieniłeś kolor czcionki?

Metallica - Master Of Puppets

metal_maniac ---> TO jest boskie :)

Kreator - Dystopia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba, ja również Smile Ja chodzę właściwie co tydzień.

I czemu zmieniłeś kolor czcionki?

Miło ;)

A czcionka to sposób solidarności z Dallas Mavericks :) Jak dziś przegarją to wrócę do starych ustawień (avik/kolor/podpis). A jak będą grali dalej to będzie do końca finału NBA ;)

In Flames - Lunar Strain

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Chyba mandarynek dobrze to określił. Choć ja wolałem w młodości podryw "na smutnego gota" :twisted: Też skutkowało :D

Angela Gossow zamknie na chwilę paszczękę)...

Angela Gossow ist krieg!

Ładne imię, growlująca z takim pałerem baba, no i jest blondynką 8).

Przypuszczam, że ma większe cojones niż połowa rezydujących tu metalofc00f :twisted:

m/

Aż z tego wszystkiego:

Arch Enemy - We will rise

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Critical Mass - The Hangmans Thrill

Właśnie sobie teledysk oglądam.

No chłopaki się starają, pozyskali fundusze z kądś na nakręcenie dobrego klipu (nie to co Flame) i muza staje się coraz lepsza.

Rodzi się nam niezła deathowa kapela muszę przyznać.

Devil May Cry - Nienawiść

No, ten kawałek mnie rozwalił :twisted:

Tak sobie słucham i słucham... i myślę "ciekawe co za kolo daje takim wokalem...". Się patrzę a tu kobita wymiata do mike`a całkiem nieźle.

Więcej takich kapel w polsce, w końcu wypleni się tych zacofanych karków z naszych gdzieniegdzie pięknych ulic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna pani Yennefer. Już pani tłumaczę dlaczemu od groma brudów to katolicy.

Chodzi o to, że owszem, są zafascynowani muzą, satanizmem czy czym tam jeszcze...

Powodów "skatolenia" moze być kilka.

1. Byli wychowywani w katolickich familjach, przez co dalej kultywują katolickie tradycyje, czasem nie zdajkąc sobie z tego sprawy.

2. Wychowywali się w domu gdzie żyją sami fanatycy religijni teraz się boją powiedzieć "nie wieże w boga".

3. Chca sie po prostu pokazać jacy to oni nie są. Czarne wdzianka, odwrócoine krzyże itp. a tak na prawdę to robią to żeby się wyróżnić z tłumu.

4. Moze naprawdę są katolikami, a satanizm, muza i inne takie to jeno hobby? Też znam kolesia, który co niedziela nagina do kościoła a normalnie to cały czas biadoli o jakiejś ciemności, szatanach i innych bzdetach. Ale on akurat boi się starym sprzeciwić:D

Dziś cały dzionek z Dimmu Borgir.... mniam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...