Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimizu

Metal Ogólnie

Polecane posty

Jak już ci mówiłem :D zmien se sample, przybródź troche, pomuduluj głośność i wstaw fragmenty wokalu (ala Summoning) i będzie gites... jak mawiają żydzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Of Metal

Powiedzcie mi skad wytrzasnac jakies piosenki KAT'a?bo nigdzie ich nie moge znalezc :cry:.Słyszał ktos MOONSPELL :twisted: (zaje*****)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie posłuchaj Daemonarch... To jest taki odprysk od MS, tyle że znacznie gęstszy :D No i bez perkusisty^^

Hehe, Nick Holmes powiedział, że 10 płyta Paradise Lost będzie najcięższą od 10 lat... A to oznacza, że będzie cięższa od One Second czy Draconian Times, ale lżejsza niż Icon czy Shades of God... zobaczymy wkrótce ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oł jeeee... mój biedny kark... dzisiaj go chyba doprawie.

Wczoraj odbył się I dzień Metalowej Twierdzy [ taki festiwal muzyki rockowej i metalowej w moim mieście ] zespoły grały świetnie mimo ograniczeń sprzęty dźwiękowego w postaci kolumn... :) Ogólnie było [beeep]iście, karczycho mnie boli, grano hardcore, thrash/death i death... nu-tonowy zespolik KNOW nie dojechał [czego nie żałuję :P]. Dzisiaj jakiś zepolik melodic death, inny deathowy, hardcore jakiś i death i black :)

A co ja wam będę pisał: www.republika.pl/metalowatwierdza/index.htm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno kat jak i moonspell maja, dobrych wokalistów. Nie można ich pomylić z nikim innym :)

Charakterystycznych - owszem. Ale dobrym wokalista to bym Kostrzewskiego nie nazwal. Od strony czysto technicznej jest slabiutki. A Ribeiro lubi sobie z kolei pofalszowac na zywo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie posłuchaj Daemonarch... To jest taki odprysk od MS, tyle że znacznie gęstszy :D No i bez perkusisty^^

A w tym Daemonarch grają Ci sami ludzie co w Moonspell :?: Bo coś mam takie wrażenie :)

Ja jednak wole Moonspell, chociażby dlatego, że tam właśnie jest perkusja :)

Mi sie wokal w moonspell podoba :) A płyta Antidore jest świetna 8)

No dla mnie wokal jest tam super, zespół nie mógł by chyba istnieć z innym wokalistą :roll: A co do płytki Antidote, to rzeczywiście jest chyba najlepsza ze wszystkich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Liquid_Snake

Moonspel jest zeczywiście niezły ale Linkin Park jest lepszy, tak samo Dream Theater jeśli ktoś myśli inaczej to znaczy że lubi lamerski Hip Sh*t , a tak w ogóle to hip hłam to największa porazka świata i mam nadzieje że ludzie czytajacy CDA w większości słuchają metalu. Pewnie ktoś mówi ze ten depil nie lubi hh a slucha LP. Owszem lubie LP za vokal Chestera a nie hh

Hip Hop zginie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonspel jest zeczywiście niezły ale Linkin Park jest lepszy (...) jeśli ktoś myśli inaczej to znaczy że lubi lamerski Hip Sh*t

Tak, mysle inaczej - linkin park to zenada i kpina z rocka. I co mi teraz za to zrobisz? :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Metalica to chłam szajs i tyle jeśli ktoś myśli inaczej to znaczy że lubi lamerski Hip Sh*t

Ee no nie chcialbym nic mowic ale po koncercie na stadionie slaskim Metallicy nie tylko lubie ich ale i moge powiedziec ze jest to jeden z moich ulubionych zespolow (btw. jakie wogole plyty ich slyszales, ze wyglaszasz takie opinie?)... Zastanow sie chlopie co piszesz, a pozniej ewentualnie napisz bo twoje "odezwy do narodu" tylko budza usmiech politowania.

A Linkin Park jak dobrze powiedzial moj przedmowca (tutaj pozwole sobie cytat przytoczyc) : "to zenada i kpina z rocka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Liquid_Snake

Dobra cofam to że Metalica to chłam bo tak nie jest tylko mnie ponioslo.

Ogólnie przepraszam wszystkich których obrazilem...... :oops: Ale LP lubie. A CormaC'owi nic nie zrobie bo jak juz mówilem mnie poniosło..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonspel jest zeczywiście niezły ale Linkin Park jest lepszy...

Zdecydowanie genialne porównanie. Zastanawia mnie jeden fakt. Czemu LP jest stwiany na równi z zespołami rockowymi. Przecież tam pratycznie nie ma gitar. Każdy kawałek zbudwonany jest ze sapli. A tak w ogóle, to jak można słuchać zespołu, który powstał na drodze casting'u ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cofam to że Metalica to chłam bo tak nie jest tylko mnie ponioslo.

Ogólnie przepraszam wszystkich których obrazilem...... :oops: Ale LP lubie. A CormaC'owi nic nie zrobie bo jak juz mówilem mnie poniosło..

Żałuj synu, żałuj bo zgrzeszyłeś przeciw całemu gatunkowi na którego obecny kształt miała wpływ dużym stopniu niegdyś Meta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonspel jest zeczywiście niezły ale Linkin Park jest lepszy, tak samo Dream Theater jeśli ktoś myśli inaczej to znaczy że lubi lamerski Hip Sh*t , a tak w ogóle to hip hłam to największa porazka świata i mam nadzieje że ludzie czytajacy CDA w większości słuchają metalu. Pewnie ktoś mówi ze ten depil nie lubi hh a slucha LP. Owszem lubie LP za vokal Chestera a nie hh

Hip Hop zginie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Przeczytaj teraz na zimno jeszcze raz swojego posta ...... i co ? Rotlfujesz po dywanie jak ja ? Nie ? to dobrze bo niema z czego -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Liquid_Snake

Dobra już byś cie ze mnie zeszli przeciez powiedziałem ze mnie poniosło.

Metalica ma fajnego vokala i niezła muze ale jej nie słucham(nie wale wazelinki).Ale Dream Theater ma momenty z Metalici wiec sie odczepcie. :x

:oops: Skoro tego chcecie to Metalica jest [beeep]***a!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstaza, orgazm i furia ślepej kiszki :D Jakiś miesiąc temu albo i dalej wysłałem odpowiedź na konkurs o zespole Kayzen. Dzisiaj (ze 30 minut temu) słyszę dzwonek do drzwi. "Bry, odbierze pan polecony?". Odbieram, otwieram, a tam co?

SINGIEL KAYZEN + 3 KASETY !!!! (Godsmack, Moonspell, Killswitch Engage)

Niemalże pełnia szczęścia :D Wieczorem wyjeżdżam więc będzie co słuchać. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Of Metal

Dobra chłopaki dajcie już mu spokoj.Przeciesz poprawil to co napisal.

Pigus from Brujah ty to masz szczęście :!: :!: żebym ja takie mial... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi skad wytrzasnac jakies piosenki KAT'a?bo nigdzie ich nie moge znalezc :cry:.

Z płyt. A płyty ze sklepu. A sklep w mieście. A miasto... dobra, na tym poprzestajmy. Hehe, tak w ogóle - myślałem, że jestem posiadaczem wyjątkowow rzadkiego Silverton'owego wydania Bastard Kata, a tu w dziale muzycznym gdańskiego Empiku znalazłem chyba z 10 egzemplarzy tej samej płyty :D

Charakterystycznych - owszem. Ale dobrym wokalista to bym Kostrzewskiego nie nazwal. Od strony czysto technicznej jest slabiutki.

Czy ja wiem, czy taki słaby? Może nie jest wokalnym tytanem, ale słaby też IMO nie jest - jak trzeba potrafi ryczeć, piszczeć (całkiem wysoko z resztą, vide "ŚWIATAAAA!" w Bastardzie), czy nawet zaśpiewać fragment odpowiednio melodyjnie. Poza tym ewentualne niedostatki nadrabia IMO niesamowitym głosem. Właśnie dlatego jest moim ulubionym wokalistą, hehe :]

Moonspel jest zeczywiście niezły ale Linkin Park jest lepszy, tak samo Dream Theater jeśli ktoś myśli inaczej to znaczy że lubi lamerski Hip Sh*t , a tak w ogóle to hip hłam to największa porazka świata i mam nadzieje że ludzie czytajacy CDA w większości słuchają metalu. Pewnie ktoś mówi ze ten depil nie lubi hh a slucha LP. Owszem lubie LP za vokal Chestera a nie hh

Hip Hop zginie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. Kulturalniej wyrażaj swoje poglądy, nie ważne czy nie lubisz metalu czy hip-hopu

2. W Twoim poście więcej Linkin Park i hip-hopu niż metalu.

Ogólnie - skończmy już temat Linkin Park oraz tego postu. Wróćmy do METALU :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Of Metal
Powiedzcie mi skad wytrzasnac jakies piosenki KAT'a?bo nigdzie ich nie moge znalezc :cry:.

Z płyt. A płyty ze sklepu. A sklep w mieście. A miasto... dobra, na tym poprzestajmy.

No fajnie ALE skad wytrzasnac na to kase?!(oj chyba sie czepiam)

Zarobic, misiu, zarobic. Tak jak robi to wiekszosc spoleczenstwa - CormaC

ja nie mam 20-tu lat,tylko 14 (niestety) no ale mam nie małe kieszonkowe w czwartek bede miał to se kupie

No i faktycznie wrocmy do Metalu :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimiz bez obrazy Ale Kat już dziadzieje ...... Głos się wokalowi łąmie czasem zatrzęsie.... Ale jak kcom niech grają nieziębi mnie to ani nie cłodzi i tak zajwiększe hity i kariere mają za sobą :D. "oczy słońc" ^.^......

A metalika wcale nei jest [beeep]ista.. spedaliła się i to ostro.. To nie są czasy ride the lighting czy blackal

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam zaraz Metalika się porobiła... po prostu dziadki poszły na kasę. Doskonale wiem, że jakby chcieli, to by mogli się pokusić o zrobienie drugiego czarnego albumu, tylko że dranie mają tyle forsy, że im teraz nie zależy. A fani kupią i tak, choćby nagrali hiphop... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ALE skad wytrzasnac na to kase?!(oj chyba sie czepiam)

Zarobic, misiu, zarobic. Tak jak robi to wiekszosc spoleczenstwa - CormaC

Dokładnie tak jak mówi CormaC. Jak nie masz kasy - nie masz muzyki. Albo zadowalaj się www.mp3.wp.pl . No, chyba, że wolisz kraść, ale ostrzegam, że za dzielenie się tym na forum lecą ostrzeżenia.

Mimiz bez obrazy Ale Kat już dziadzieje ...... Głos się wokalowi łąmie czasem zatrzęsie.... Ale jak kcom niech grają nieziębi mnie to ani nie cłodzi i tak zajwiększe hity i kariere mają za sobą . "oczy słońc" ^.^......

Ciężko ocenić, czy dziadzieją czy nie - ostatnia ich płyta to Szydercze Zwierciadło, a na koncertach Romek zawsze śpiewał "po swojemu". I IMO wcale nie śpiewa źle - czasem tylko przesadzi z ekspresją. Poczekajmy na szykujący się nowy album studyjny.

"Oczy Słońc"? IMO wcale niezły kawałek, ale KAT miał też maaaaaasę lepszych. W ogóle ostatnia płyta jest IMO wyjatkowo... bezpłciowa. Polecam Bastard. A jeśli podobało Ci się Zwierciadło to powinieneś też polubić "Róże Miłości Najchętniej Przyjmują się na Grobach..." (wiem, długi tytuł :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam zaraz Metalika się porobiła... po prostu dziadki poszły na kasę. Doskonale wiem, że jakby chcieli, to by mogli się pokusić o zrobienie drugiego czarnego albumu, tylko że dranie mają tyle forsy, że im teraz nie zależy. A fani kupią i tak, choćby nagrali hiphop... ;]

Oj Cardinal prawdziwi fani kupili ostatnia płytke i są zadowoleni. A po koncercie w Chorzowie było wiecej zwolenników st. anger niz przeciwników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...