Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JacHoO

Wasza droga do chwały czyli jak wyskubać kasę na CDA :)

Polecane posty

Dawniej miałem kieszonkowe : 10zł co tydzień ale tata uznał że to zły interes i przestał płacić :D Teraz na CDA mama daje mi kasę i nie mam z tym problemów , po prostu mówie kiedy jest premiera i jak mam jest w mieście to mi kupi a jak nie to sam się dygne do kiosku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Też straciłem kieszonkowe tyle, że od ciotki (50 zł miesięcznie, piękne czasy... ;)). A gdy pojawia się nowe CDA... praktycznie kupuję je po dwóch tygodniach od premierowego dnia, a wtedy dość trudno jest je zdobyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ostatnio kasy mniej to zacząłem oszczędzać przed nowym numerem.

Dzisiaj na obiad Kalafior (3zł) z bułką tartą i olejem ;]

Jutro ziemniaki z Kaszanką (jakieś 3 - 4 zł) - zostało troche kalafioru to będzie z sałatką.

za 2 dni - ryż smażony (z 3 zł)

Powinno mi dzięki temu zostać spokojnie na CDA i na życie do przelewu pieniędzy w połowie września ;) A po sesji znajdę robotę i problem odpadnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję coś, co zowie się pracą. A jak ktoś w gimnazjum jest, to może części kieszonkowego nie przeznaczać na papierosy i piwo.

Po CDA zostanie przynajmniej makulatura. Po piwie sflaczały brzuch , a papierosy przyniosą takie dodatki jak : nieświeży oddech, oraz zęby koloru odbiegającego dalece od bieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję coś, co zowie się pracą. A jak ktoś w gimnazjum jest, to może części kieszonkowego nie przeznaczać na papierosy i piwo.

Po CDA zostanie przynajmniej makulatura. Po piwie sflaczały brzuch , a papierosy przyniosą takie dodatki jak : nieświeży oddech, oraz zęby koloru odbiegającego dalece od bieli.

Jestem w gimnazjum i nie pije i nie pale. I nigdy nie zamierzam wpaść w taki kretyński nałóg. Co do CDA to sie nie zgodze, że tylko makulatura, bo jeszcze... Zasób słownictwa, miło spędzony czas, poszerzona wiedza na temat gier i sprzętu, dawka humory z NL czy AR oraz radość z bycia czytelnikiem tak świetnego pisma :biggrin:

Aha... Do papierosów, to oprócz nieśmieżego oddechu i brudnych zębów są różne niebezpieczne i śmiertelne choroby. Co jest raczej najgorszą rzeczą z tego nałogu.

Ja sobie solidnie obiecałem, że w następne wakacje ide zapracować na prenumerate CDA. Ostatnio myślałem, że kasa mi wpadnie ze szkoły. Tzn. są stypendia od średniej około 4.62 (a ja zawsze z paskiem zdaje :happy: ) i myślałem, że sporo kaski wpadnie, a tu sie okazało, że tylko dla tych co w rodzinie przydada na każdego w miesiącu z wypłaty rodziców 1008 zł i sie wkrzyłem, że nie dla wszyskich :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa niektorzy to maja latwo,jak dostaja kase na cda i jeszcze oszczednosci .Ja tez chodze do gimnazjum (2 klasa)i znam kilku ,,ziomkow''ktorzy nie dostaja od rodzicow kasy wiec im ta kase zwyczajnie podp... kradna. Dla mnie to jest zlodziejstwo i to najgorszego rodzaju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kiedy byłem u babci to nie miałem przy sobie pieniędzy. Oczywiście nowe CD-Action wychodziło więc nie mogłem odpuścić. Zacząłem chodzić do pewnych miejsc o których czasem lepiej nie gadać i założyłem się z pewnymi w moim wieku dressami. Stawką była forsa albo po twarzy o to kto najszybciej zrobi kółko wokół bloku. Wygrałem sprytem, weszłem do bloku kiedy nie patrzyli i przeszedłem przez drzwi awaryjne skracając sobie droge o połowe. Troche dziwne ale prawdziwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kiedy byłem u babci to nie miałem przy sobie pieniędzy. Oczywiście nowe CD-Action wychodziło więc nie mogłem odpuścić. Zacząłem chodzić do pewnych miejsc o których czasem lepiej nie gadać i założyłem się z pewnymi w moim wieku dressami. Stawką była forsa albo po twarzy o to kto najszybciej zrobi kółko wokół bloku. Wygrałem sprytem, weszłem do bloku kiedy nie patrzyli i przeszedłem przez drzwi awaryjne skracając sobie droge o połowe. Troche dziwne ale prawdziwe.

Zakladasz sie z dresami ???Samobujca jestes,czy sam jestes dresem??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA ze swoich a jak jestem z ojcem na mieście to mu mówię ,,Tata dałbyś mi kase na CDA'' i działa.Starsza nigdy nie chce mi dać kasy bo mówi że to jest marnotractwo pieniędzy BZDUURA CDA RZĄDZI.

P.S a jak nie mam kasy i nikt nie chce wyłożyc proszę sąsiadke która pracuje w kiosku żeby mi zostawiła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...