Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shoy

CD-A Droższy?

Droższe CD-A  

1303 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy gdyby CD-A podrożało o 5 zł nadal byś je kupował/kupowała?

    • Tak. Sądzę, że to rozwinęłoby czasopismo
      743
    • Nie mam zdania na ten temat
      100
    • Nie. Sądzę, że CD-A straci na tym czytelników
      460


Polecane posty

Ciekawe czy gdyby 100 % czytelników forum napisałoby że wydadzą te 5 zł to czy redaktorzy by się tym przejęli

A co do tematu to wydałbym te 5 zł za lepsze pełne wersje (choć i tu można się sprzeczać bo np. lepszych licencji CDA nie kupi bo nikt nie sprzeda

a lepsze pełne wersje to takie które mi się podobają :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by fajnie, jakby np. Cd-Action przy koszcie 20zł, było w stanie co miesiąc do najnowszych gier załatwiać jakieś DLC do gier :) Np. coś do DragonAge2 w marcowym, w maju coś do Wiedźmina itd.

+ wprowadzić możliwość kupna samych gier przez internet, w formie do ściągnięcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam kupował CDA tak samo jak teraz kupuję, czyli jak jest coś ciekawego w recenzjach/jako pełniak. Czasem zdarza mi się, że numeru nie kupuję bo po prostu nic mnie nie interesuje. Ale 5 złoty więcej zapłaciłbym (i tak już kiedyś się płaciło) czemu nie, tak dużo to nie jest a redakcji na "dopieszczenie" pełniaków i pisma się przyda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś i po tyle chodziło CDA, a i tak się kupowało. Jeśli za te 20 zł mielibyśmy dostawać więcej stron, publicystyki, recenzji czy lepsze pełniaki to jestem całym sercem i duszą za i taką odpowiedź zaznaczyłem. Jeśli ktoś ma/zarabia/dostaje kasę i jest skłonny wydać15 zł na czasopismo to to 5 zł nie zrobi mu różnicy. Najgorzej będzie z tymi którzy CDA kupują sporadycznie i taka zmiana mogła by ich odpychać. Radziłbym umieścić gdzieś na okładce widoczny napis w stylu ''Cena wyższa ale o wiele lepsze pełniaki i więcej stron''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam ze jeśli nadejdą większe zmiany - wiecej stron, płyt itp to moze byc te 20zł.

Ale nie jak podwyższą do np 17 i nic sie nie zmieni - to bedzie nie uczciwe - zwlaszcza ze teraz wiedza ze i tak luda bedzie kupować nawet po 20zl

Ale wtedy otwieram im konkurencje :P zeby sie jeszcze bardziej starali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne po podwyżce bym dalej kupowałem,bo za bardzo się związałem z tym pismem,lecz oddałem głos na nie.Nie dla każdego 5 złoty to niedużo.Trzeba patrzeć na ogół czytelników.Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest.Gry są na wysokim poziomie,jakość wykonania pisma i pudełek,płyt również.A ci co narzekają na gry,to niech zamienią się na miesiąc z redaktorem naczelnym i przejmą po nim obowiązki.Zobaczymy jakie pełniaki załatwią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bo CDA podrożało do 20 złotych to bym nadal kupował tą gazetę. Ale musiałbym zrezygnować z Gitarzysty który kosztuje 16 zł . Jeśli gazeta miałaby kosztować te 20 złociszy to powinni zwiększyć objętość do 148 stron ( jak kiedyś ) , teraz te marne 130 az mi się żal robi ... I aby dali wiedźmina w następnym numerze do moze CDA kosztować te 19,99

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CDA by podrożało, to kupowałbym, ALE tylko jeśli byście się naprawdę postarali (więcej stron, lepsze pełniaki, plakaty). Jeśli tylko cena by wzrosła, a zawartość pozostałaby taka, jaka jest, to niestety mielibyście o jeden (mój) sprzedany egzemplarz pisma mniej.

P.S. Mam nadzieję, że temat droższego CDA,o bardziej gdybanie niż pewność :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Ja nie mam zdania, ponieważ... nie lubię gdybać... Gdyby było, to by było i nie wiem, co bym wtedy robił. Tyle na ten temat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak zbawi.

Gdy cena wzrośnie aż o tyle, przestanę kupować czasopismo

...ale jeśli już, cena nie wzrśnie w tak zastraszającym tempie i jestem pewien, że nie bedzie skoku o 5 zł w jeden miesiąc

poza tym, popatrzmy ile dostajemy dopłacając 1 ewentualnie 2 zł, wyobrażacie sobie co by się porobiło z CDA gdyby miało kosztować 20 zł? 4 płyty i 300 stron? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...