Jump to content

Hszonszcz

Forumowicze
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Hszonszcz

 • Rank
  Ork
 • Birthday 02/10/1997

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Wydajniej? A10 nie miał przypadkiem 4 rdzeni?
 2. Zakładam kupno czegoś na szybko, aby działało i było w miarę sprawne. Zamierzałbym dokupić mocniejszą kartę, dopiero po premierze next-genów, gdy będę już wiedział, jak to zamiesza w rynku sprzętu i ogólnych wymagań. Potrzebuję czegoś na szybko, lecz nie chcę dużo inwestować, w momencie, kiedy rynek przechodzi zmiany.
 3. Witam, ostatnio kompletnie zdechł mi pecet i zamierzam nabyć APU A10 od AMD. Względem tego sprzętu mam parę pytań. 1. Potrzeba do tego specjalnej płyty głównej? 2. Da się podłączyć inną kartę graficzną, zostawiając APU jako sam procesor? 3. Jest możliwość współpracy GPU z APU z innym GPU? 4. Ile potencjalnie na tym oszczędzam? Za fatygę z góry dziękuję
 4. Znaczy, że przestawić mechanicznie? Paluchem?
 5. Aha, dzięki. A co to "ustawienie zworek predkosci"?
 6. Mam pytanie: czy każdej płyty głównej można podłączyć dysk twardy z tylko jednym rodzajem interfejsu? Gdy oglądałem specyfikację mojego motherboarda w kolumnie "pamięć" znalazłem tylko Serial ATA, czy oznacza to, że będzie z tym działać każda SATA?
 7. Pasty nie zmieniałem nigdy, tj. od czasu kiedy półtora roku temu kupiłem procka. Mam taki mały pomysł, że sprowadze kolege, który się zna i co nieco porozkręcamy i sprawdzimy co tam z pastą.
 8. To jest po ok. pół godziny grania, zwykle temperatura 63C nie jest przekraczana. Czytałem, że dla mojego Athlona niebezpieczna jest od 72C. Test occt jeszcze zrobie, jak internet zadziała w miare, bo na razie mam 3kb/s Wiadomość z ostatniej chwili, właśnie zarejestrowałem temperaturę procesora powyżej 70C, ale w porę zareagowałem i wyłączyłem DA II. Chyba już wiem, co jest problemem. Prawdopodobnie to procesor. W takim razie pytanie: Ile czasu średnio potrzebuje pastę chłodząca w procesorze żeby wyschnąć (Czy jak tam ona sobie znika)?
 9. Otóż problem wygląda bardzo podobnie do mojej poprzedniej przygody z pechową kartą graficzną: (http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=187571&st=0&p=2727222entry2727222), występujące objawy są identyczne, na niskich detalach występują dopiero po ok. godz. , jednakże tym razem temperatura karty jest jak najbardziej w porządku. Wrzucam screena z HW Monitora: Ciekawym faktem jest to, że dzień przed rozpoczęciem problemów grałem w DA II na 1280x1024 i w średnich detalach przez półtorej godziny bez żadnych efektów ubocznych, gdzie teraz (parę dni później, ale problem zaskoczył od razu z"pełną siłą") przy takich ustawieniach monitor dostaje odseparowania od grafiki w ciągu 10 minut. Przy minimalnych detalach ten czas przedłuża się do okolic godziny. Nauczony poprzednim doświadczeniem przedmuchałem bebechy (kurzu były ilości znikome), jednakże nic to nie poprawiło Czy winą tego stanu rzeczy jest procesor? Czy może raczej zasilacz?
 10. Wyczyściłem i jest gites Temperatura przy najwyższych detalach wyżej niż 60 nie skacze
 11. Witam, mam problem następujący: Myszka (X7 X-748k) wogle nie chce działać z USB w moim komputrze (2.0). Dziwnym faktem jest to, że i myszka w innych USB chodzi jak trzeba, i w USb w komputerze większość sprzętu chodzi jak należy. Tak, sprawdzałem wszystkie gniazda. Czy problemem może być duża (jak na myszkę) prądożerność 5V?
 12. Jak czytam komentarze, to mi się chce płakać... Ja muszę przez weekend zrobić z ekipą gazetę na JP i nikt mi nie wyslał swoich artykułów, o które prosiłem tydzień wcześniej...
 13. Mam następujący problem: podczas rozmów na TS, skype itp. do mikrofonu dobiegają dźwięki z mojego komputera. Mam włączoną funkcję Stereo Mix. Problem w tym, że polatałem po ustawieniach głośności itd. i odznaczyłem opcje Stereo Mix. Mam następujące programy do obsługi dźwięku: Windowsowy "głośniczek", SoundMAX i coś co się nazywa AC3filter, nie mam pewności czy to służy na pewno do obsługi dźwięku (tak wygląda). Będe wdzięczny za wszelkie próby pomocy
 14. Najprawdopodobniej tak mi sie skojarzyło BIOS nie piszczy Spróbuje wyczyścić sprężarką może
×
×
 • Create New...