Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Imprezy i koncerty

Polecane posty

Kilka świeżych informacji:

Zespół Volbeat zagra na XX Przystanku Woodstock.

More Than Life (melodic hardcore) zostało ogłoszone jako trzeci support podczas Europejskiej trasy brytyjskiego zespołu Architects, który odwiedzi nasz kraj 28 marca w Warszawie i dzień później w Krakowie. Do pozostałych supportów należą: Northlane oraz Stray From The Path.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II Słowiańska Noc Folk-Metalowa w Brennej odbędzie się 15 sierpnia. Radogost, Saltus, Dalriada i wielu innych. Zapraszam.

Strona wydarzenia na facebooku - https://www.facebook.com/events/660257723991882/ Jakby ktoś chciał o coś zapytać. O nocleg tu u nas czy coś w tym guście, to można śmiało do mnie pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, bo widzę że dawno tu się nic nie działo, a w tym roku Polskę odwiedzi sporo bardzo ciekawych zespołów. Ktoś z forum wybiera się na czerwcowe koncerty Testamentu albo Annihilatora jesienią? Będę w Krakowie na Testamencie i prawdopodobnie na Annihilatorze w Wawie, ale to jeszcze nic pewnego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie już nie moje klimaty, chociaż nie ukrywam, że od kilku lat Kraków ma za dobrze z koncertami - non stop coś się tam dzieje, kapele z najwyższej półki grają tam prawie co miesiąc, aż chciałoby się tam mieszkać.

Jeśli chodzi o mnie to już rzadko jeżdżę na koncerty - miałem teraz jechać na Devina, Periphery i Shining do Warszawy, ale praca mi nie pozwoliła. Niestety, wolnego nie opłaca mi się brać, żeby jechać na koncert, bo potem i tak bym musiał odrabiać (umowa zlecenie pozdrawiam). Aktualnie większość kasy jaką posiadam odkładam na wyprawę na Woodstock i Brutal Assault - tam nadrobię koncertowe zaległości. Chociaż kusi mnie Slipknot w czerwcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ex95

Annihilator w Warszawie? Pierwsze słyszę wink_prosty.gif za to ich obejrzę na Brutal Assaulcie :3

http://www.lastfm.pl/event/4017722+Annihilator+at+Proxima+on+24+October+2015

@Devius

Też się wybieram na Woodstock, mam kilka zespołów które się tam w tym roku pojawią a które chętnie bym zobaczył, z Black Label Society na czele. Po ostatniej dobrej płycie jestem ciekawy w jakiej formie jest Zakk i spółka na żywo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku sobie Woodstock odpuściłem, bo na dobrą sprawę nikt z moich znajomych nie jechał, tak byliśmy co roku, trochę mi szkoda, że odpuściłem sobie Hatebreed, ale z drugiej strony widziałem ich w 2013 roku w listopadzie na żywo.

W tym roku właśnie też Black Label Society mnie przekonało, żeby zaplanować sobie Wooda, nie słucham ich jakoś często, ale jest to kapela warta zobaczenia, dodatkowo Frontside na małej scenie - widziałem ich już kilka razy na żywo, zawsze prezentują ten sam, dobry poziom koncertowania. No i przede wszystkim Decapitated na dużej - chociaż z nimi mam to samo co z Frontside, odwiedzam ich koncerty raz albo dwa razy w roku i nigdy nie mam za mało. Zobaczymy czy coś jeszcze dadzą do rozpiski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest jeszcze jeden argument - nigdy jeszcze na Woodzie nie byłem, rok temu miałem być, ale niekorzystny splot okoliczności niestety mnie tej przyjemności pozbawił. Jeśli chodzi o Frontside, byłem na nich w 2011 roku, jeszcze z poprzednim wokalistą i kiedy zamiast nagrywać jakieś żałosne numery z Roguckim, robili prawdziwy roz... No, prawdziwą rozwałkę pod sceną. Do tej pory pamiętam chwilę, w której wbiegliśmy w kilkanaście osób na scenę i zrobiliśmy takie pogo, że wokalista spadł ze sceny :D Jak się miało 16 lat to takie numery się odwalało na każdym gigu... Ech, stare dobre czasy... No ale chodzi mi o to, że nie wiem czy obecnie warto na nich iść na Woodstocku. Grają jeszcze na koncertach stare dobre numery jak Dopóki Moje Serce Bije? Nowy wokalista daje radę? Staremu i tak nie dorówna, ale niech przynajmniej nie mam złych wspomnień, jeśli mimo wszystko się na ten koncert zdecyduję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2011 roku z poprzednim wokalistą? Przecież od 2003/2004 roku wokal się we Frontside nie zmienił. Byłem na ich koncercie po premierze "Sprawa jest osobista" i z nowego albumu grali może trzy kawałki. Swoją drogą, te kawałki z nowej płyty grają w metalcore'owej otoczce.

Swoją drogą śmieszy mnie płacz tru metalowców na aktualną muzykę FS. Kolesie grają ponad 25 lat na scenie, a dopóki nagrywają dobrą muzykę (tak, te dwa albumy w rock'n'rollowej otoczce są dobre, "Sprawa jest osobista" może nie jest aż tak dobra, ale przy "Prawie Martwy" noga sama zaczyna tupać, w końcu mamy Frontside, a nie płytę, gdzie w jednym kawałku mamy Roguckiego, Zielonego z VS, czy jakąś babkę, która wypadła dość słabo). Jeśli następny album taki będzie to nawet się nie obrażę, ale to jest już rozmowa do innego tematu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musiało mi się coś pomylić, ale gdzieś słyszałem że zmienił im się ostatnio wokalista - widać mam złe informacje, dzięki za sprostowanie. W takim razie wybiorę się na nich na Woodstocku :) Jeśli chodzi o "Sprawa jest osobista", nie jestem tró metalowcem, po prostu dla mnie ta płyta jest kiepska, a współpraca z takimi ludźmi jak Rogucki chyba nie przystoi tak przecież dobremu zespołowi jakim jest Frontside...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do składu Impact Festival 2015 obok Slipknota, Godsmacka (wymieniam tylko te kapele, która aktualnie mnie interesują) dochodzi Gojira oraz One (nie mam pojęcia co to jest). Całkiem spoko, że będzie Gojira, lubię ich brzmienie, a na żywo wypadają bardzo dobrze. Może jednak się skuszę i kupię ten bilet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze warto się przejechać. Nieczęsto trafia się skład który tak bardzo trafia w to, co akurat chciałbym zobaczyć "na żywo". Najbardziej interesuje mnie Slipknot. Nie tyle muzycznie, co scenicznie. Podobno niezłe show robią. Niestety nie widziłem ich jeszcze. Nie licząc jednego koncertu, co krążył u mnie po osiedlu dawno temu na dvd i paru krótkich nagrań z urywkami koncertów. Muzycznie już troszku z nich wyrosłem,(albo po prostu mi się znudzili ;-) ) niemniej krzywił się nie będę.

Od strony muzycznej najbardziej interesuje mnie Gojira. Stosunkowo niedawno odkryłem w sobie sympatię do tej kapeli. I póki co tym faktem zawiedziony nie jestem. ;-) Szkoda tylko że festiwal jest tak daleko. Mam ok. 300 km. Trzeba będzie się porozglądać za jakimś tanim noclegiem. Jak coś macie to dajcie cynk. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...