Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Imprezy i koncerty

Polecane posty

Ten topik powstał oczywiście na fali MM ;] Ale to nic, potem się go zostawi do dyskusjach o imprezach i konceratch, pisania relacji i dawania dat.

Wszyscy grim&necrometalowcy, pamiętajcie, że już za moment w Spodku bedzie LB :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Garwin

W Lesznie (między Poznaniem, a Wrocławiem), 27.03.2004r. w D.K. Kolejarz Ul. Dworcowa 4 o godzinie 19:00 zagra TSA. Ceny biletów w przedsprzedaży wynoszą 28 zł, a w dzień koncertu 35.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, kto był na Metalmanii ten był. Powiem tylko, że na galeryjce obok Spodka ten był ;] I bawił się nie gorzej od tych w środku... :twisted: Niestety, o samej MM wiele powiedzieć nie można, bo jeno jak Epica czy inne Krisiun :P się dorwało do perek :D to było cokolwiek słychać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil:

Niestety nie udało mi sie jechać na tegoroczną Metalmanię, z prostego to oto sposobu, że nie miałem kasiury. Jestem bardzo zawiedziony, bo mój kumpel był i ponoć było zaj@$%#cie!!!!!!

Ale chociaż obejrzę sobie na kompie, bo mój kumpel mówił, że nakręci całe to spotkanie. I juz się nie mogę doczekać!!!!! :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 marca we Wrocławiu po raz pierwszy swoje podwoje otwiera nowy klub muzyczny "Diabolique", który mieścić się będzie przy pl. Solidarności (1/3/5). W pierwszym dniu jego działalności wystąpią tam zespoły Decapitated, Hate, Lost Soul i Crionics. Początek imprezy o godzinie 18, wstęp 15 zł, a dla pierwszych klientów 100 piw gratis.

Strona klubu znajduje się pod adresem www.diabolique.piwko.pl.

No, ja tam na pewno bede :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zaraz, trzeba wyjaśnić jedną rzecz, bo do Wrocka daleko... Sto piw bierze pierwszych sto osób, czy po wejściu robi się akcja 'kto pierwszy, ten zgarnie więcej' :twisted: Jeżeli druga możliwość, to nawet, nawet... A Decapitated też brzmi nieźle, przynajmniej można sobie odbić ;]

No, ja tam na pewno bede
No, to Wojtex żebry pod kościołem zaczyna ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Manhajm bedzie gral w Katwoicach 21 kwietnia w Mega Clubie. Ktos sie na to wybiera? Ew jak nie ma 60zl na bilet, to mozemy sie umowic pod Mega, zeby sie przejsc do Zabki i posluchac muzyki pod klubem. KTo sie pisze poza mna, Cardim i Feo? :roll: :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że od końcówki kwietnia rozpocznie się Malborski Przegląd Muzyczny. Jest to cykl koncertów (w każdy piątkowy wieczór), zazwyczaj w klimatach rock/metal, odbywających się w pewnym bardzo klimatycznym zakątku mojego miasta (osada Zamczysko). W ramach przeglądu odbędą się też Dni Metalu, czyli dwa dni poświęcone przede wszystkim muzyce black/death metalowej. Po szczegóły zapraszam na www.mpm.malbork.pl .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 i 27 marca wielkie święto! Przegląd kapel rockowych lub jak kto woli Rock festival. Nazwa dużo nie mówi o tym co będzie, a będzie też metal (ale nie wiem w jakich ilościach).

Zainteresowanych zapraszam 27 marca 2004 r.

godzina 8.00-11.30 Próba akustyczna

godzina 12.00 Przesłuchania

godzina 20.00 Koncert laureata przeglądu z ubiegłych lat

godzina 21.00 Ogłoszenie wyników I etapu oraz wyłonienie kapeli Nagrody Publiczności

Miejsce: Sala widowiskowa MCK ul. Drzymały 26

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Manhajm bedzie gral w Katwoicach 21 kwietnia w Mega Clubie. Ktos sie na to wybiera? Ew jak nie ma 60zl na bilet, to mozemy sie umowic pod Mega, zeby sie przejsc do Zabki i posluchac muzyki pod klubem. KTo sie pisze poza mna, Cardim i Feo? :roll: :roll:

Hmmm, dopiero teraz zauwazylem ? Wiec tak, na dzien dzisiejszy mam tak 80 % szans ze pojade. A tak zeby pojechac po klub i do zabki to na 90 % :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board

Zastanawialem sie czy jechac na Mayhem, ale chyba jednak nie pojade. Chodzily sluchy, ze ma grac z nimi Anaal Nathrakh, a wtedy sprawa bylaby przesadzona i na 100% bym tam byl, ale ze to jednak okazalo sie plotka (w koncu to projekt studyjny...) - a zamiast tego dali jakichs pedalskich japoncow, jechac raczej nie bede... w ogole te supporoty pasuja do Mayhem jak piesc do nosa! Co ma takie "CHAINSAW GUTSFUCK" (Btw - niemilosiernie na "European Legions" schrzanione...) do jakiegos brutal-defu z japoni? Tragedia, zabic tego, co to ustalal....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upraszam Chess_Board' a o zaprzestanie nazwania Defiled "pedalskimi japońcami" i Wojtexa (tego drugiego szczególnie, jako że jest modkiem), by przestał mówć na Mayhem "gejki z Manhajmu". Na tym forum ma panować tolerancja i obiektywny, poparty argumentami, sposób wyrażania własnego zdania! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E :? :? :? .. przeciez jestem tolerancyjny, o co Ci, Mimizu chodzi? Manhajm sie skonczyl juz dawno, iwec nie wiem, co sie czepiasz. Sa setki lepszych zespolow i jestem prawie pewny, ze 'pedalskie Japoncy' zagraja nieporownywalnie lepiej, choc oczywiscie, jako ze supportuja gwiazde BM, to pewnie publicznosc zgotuje im wspaniale przyjecie, heh.. a co do Manatark, to nigdy ich nie slyszalem, wiec ciezko mi sie wypowiedziec. Mam nadzieje, ze Manhajm zagra jakies stare klasyki, zeby po wystepie moc powiedziec, ze manhajm nie rozczarowal. Nom, w koncu to Manhajm :wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board
E :? :? :? .. przeciez jestem tolerancyjny, o co Ci, Mimizu chodzi? Manhajm sie skonczyl juz dawno, iwec nie wiem, co sie czepiasz.

wiedzialem... Mayhem sie nie skonczylo i nigdy sie nie skonczy! Graja po prostu techniczniej i bardziej na wyzszym poziomie! Nie ma co porownywac De Mysteriis Dom Sathanas z Grand Declaration Of War pod wzgledem techniki, bo wiadomo cos jest "trudniejsze". Zauwaz ze "De Mysteriis..." potrafil skopiowac kazdy w miare dobry zespol, Grand nie skopiowal do tej pory nikt! Zreszta, co by teraz Mayhem nie nagralo - bedzie "be" bo jesli stworza cos a 'la De Mysteriis - bedzie zle, bo kopiuja samych siebie i leca tym samym na kase; jesli dalej pojda ta sama sciezka - bedzie zle, bo to nie to samo co De Mysteriis...

Sa setki lepszych zespolow i jestem prawie pewny, ze 'pedalskie Japoncy' zagraja nieporownywalnie lepiej, choc oczywiscie, jako ze supportuja gwiazde BM, to pewnie publicznosc zgotuje im wspaniale przyjecie, heh..

to po co bedziesz lazl na ten koncert? Czyby sytuacja z koncertow Ozzyego i Ireny Majdan sie powtarza? Wszyscy true metale mowia, ze kicha itd.,a potem hale koncertowe sa pelne i wszyscy znaja do tego teksty na pamiec, czyz nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem... Mayhem sie nie skonczylo i nigdy sie nie skonczy!

Zalezy jak sie patrzy, nie?

Graja po prostu techniczniej i bardziej na wyzszym poziomie! Nie ma co porownywac De Mysteriis Dom Sathanas z Grand Declaration Of War pod wzgledem techniki, bo wiadomo cos jest "trudniejsze".

Hm.. ja umiem grac i taby z De Mysteriisa i z Grand Declaration. Z tym, ze rpzyjemneij mi grac te pierwsze.

Zauwaz ze "De Mysteriis..." potrafil skopiowac kazdy w miare dobry zespol, Grand nie skopiowal do tej pory nikt!

Hm.. wiec jestem pierwsyz? To wspaniale sie czuc, ze jest sie pierwsyzm ktory skopiowal GDoW.

Zreszta, co by teraz Mayhem nie nagralo - bedzie "be" bo jesli stworza cos a 'la De Mysteriis - bedzie zle, bo kopiuja samych siebie i leca tym samym na kase; jesli dalej pojda ta sama sciezka - bedzie zle, bo to nie to samo co De Mysteriis...

Wiec niech zakoncza kariere, hehe.. ja po prostu stwiedzilem, ze mi sie Manhajm juz nie podoba, ze dla mnie sie skonczyl i tyla..

to po co bedziesz lazl na ten koncert?

Poznac mroczne fanki, ktore znaja View from Nihil z plytki z Metalmanii i uwazaja sie za wielkie black metalowy, bo znaja manhajm.

Czyby sytuacja z koncertow Ozzyego i Ireny Majdan sie powtarza? Wszyscy true metale mowia, ze kicha itd.,a potem hale koncertowe sa pelne i wszyscy znaja do tego teksty na pamiec, czyz nie?

Dlatego zazwyczaj ide pod dany obiekt sie napic i spotkac kumpli paru, a nei posluchac czegos, co mi sie nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tiger #M

Hmmmmmmmm..... ja tam może wielki expert nie jestem od Mayhem, ale szczerze mówiąc z tego co ludziska gadają (a gadają to mało powiedziane... najeżdżają na Mayhem) to wnioskuję, że rzeczywiście powinni albo zakończyć karierę, albo wogóle zawiesić na jakiś czas działalność... tyle co do powyższej rozmowy (ale zabłysnołem :lol: )

A co do koncertów to szczerze mówiąc czekam na koncert w polsce Sonata Arctica... Ale jak na razie jest to marzenie tak nierealne jak to, że Slipknot znów zagra w Polsce.....

Dobra kończę bo zara będzie najeżdżanie , że Slipknot to nie jest metal itd.... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chess_Board
Hmmmmmmmm..... ja tam może wielki expert nie jestem od Mayhem, ale szczerze mówiąc z tego co ludziska gadają (a gadają to mało powiedziane... najeżdżają na Mayhem) to wnioskuję, że rzeczywiście powinni albo zakończyć karierę, albo wogóle zawiesić na jakiś czas działalność... tyle co do powyższej rozmowy (ale zabłysnołem :lol: )D

Z tym, ze sam zastanow sie, czy warto sluchac ludzi, ktorzy w wiekszosci nie znaja sie na Mayhem, raz slyszeli De Mysteriis Dom Sathanas, i leca na zdaniu swoich guru? Przerabialem to kilka razy gdy ludzie chcieli sie wzorowac na mnie - koles kupowal te same plyty co ja itd., ale przestal, gdy go troche popytalem o te kapele i sama zawartosc tychze plyt... Dlatego ja sam - hamuje sie z wydaniem opinii, jesli nie poznam nie bede wiedzial nic... i moge powiedziec, ze znam sie na Mayhem, a GDOW jest czyms naprawde swietnym! A to, ze ludzie krytykuja... jest tak samo, jak z utworem "A Bloodsword And A Colder Sun",

wypowiedz Necrobutchera:

To jaki jest w końcu tytuł największego diwadła na płycie?

"A Bloodsword and a Colder Sun". Napisaliśmy go wspólnie z Andersem Oddenem z grupy CADAVER

To chyba najbardziej kontrowersyjny numer w waszej karierze, prawda?

Tak. Wszyscy dziennikarze wypytują się mnie, czemu nagraliśmy coś takiego, ale z reguły każdemu się podoba. Ten kawałek ma nisamowitą atmosferę. Powstał ostatni na nową płytę, choć jego miejsce na albumie nie jest przypadkowe. Opowiada on część historii, która przewija się przez cały krążek.

Pojawiają się pewne głosy, że tym numerem zdradziliście black metal.

Ha, ha, ha... Jestem tego pewien. Zawsze było mnóstwo takich ludzi i na pewno nie znikną tak szybko. Nas jednak nie za bardzo obchodzą ich opinie. Robimy muzykę przee wszystkim po to, aby samemu mieć z niej satysfakcję, a jeśli dodatkowo podoba się on naszym fanom, to nie pozostaje nic innego, jak tylko być zadowolonym z takiego obrotu sprawy. Zresztą, poza głosami zdziwienia, przee wszystki utwór ten się podoba.

wiec sam widzisz o co mi chodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...