Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Imprezy i koncerty

Polecane posty

Blind Guardian - Warszawa - Stodoła 19.10. Po show jakie zrobili w Plocku nie moze mnie tam zabraknac :D Jak rowniez zadnego ich fana.

Cena na razie nieokeslona chyba, ale pewnie bedzie cos kolo 8 dyszek, moze troche wiecej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zizou666

Za koncert w Stodole bardziej obstawiałabym koło stówki. Ale na Blindów trzeba się wybrać, bo koncert w Płocku był nieziemski! 2 dni po nim leczyłam gardło i bóle naciągniętych mięśni karku xD

@Janko

Dziękuję za tą informację! 20 czerwiec - kolejna ważna data :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Six Feet Under [death metal, groove metal] wystąpi we Wrocławiu 3 maja w klubie ?WZ??.

Koncert jest jednym z tych, które mają na celu promowanie ostatnio nagranego i wydanego krążka zatytułowanego ?Graveyard Classics 3? z 19 stycznia nakładu Metal Blade Records.

Jako support wystąpi Illdisposed, In Slumber, black metalowy Fairytale Abuse, Mindlag Project a także Bad Tripes.

***

Odbędzie się początku czerwca, dokładniej 6 w Warszawie pod patronatem Wojskowej Akademii Technicznej. Jako gwiazda zagra Sabaton, promując najnowsze wydawnictwo pt. "Coat Of Arms", które ukaże się pod koniec maja nakładem znanej niemieckiej wytwórni Nuclear Blast.

Prócz Sabatonu wystąpi również Blaze Baylely, promujący ostatnio wydany krążek "Promise And Terror", niemiecka formacja U.D.O. byłego wokalisty Accept, Grailknights, Börn Again oraz inne kapele, których obecność nie została jeszcze potwierdzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Khubas

Wzrok metalowej Polski jest wpatrzony w Sonisphere, a tymczasem w moim rodzinnym Malborku szykuje się coś równie ciekawego - czerwcowy koncert Sabatonu, Blaze'a Bayley, Turbo i miejscowej kapeli Lont. Całość w scenerii krzyżackiego zamku i to za niską cenę (bilety w marcu 60 zł, później 70, a w dniu koncertu 85 zł). Serdecznie zapraszam, bo wszystkie zespoły są tego po stokroć warte. Zwłaszcza, że zarówno Blaze jak i Szwedzi będą promować nowe albumy.

W razie czego, Last.fm służy pomocą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na Blindów trzeba się wybrać, bo koncert w Płocku był nieziemski! 2 dni po nim leczyłam gardło i bóle naciągniętych mięśni karku xD

Zgadzam sie ;) Do tego ja po powrocie do domu zrobilem sobie piaskownice kolo domu :D

16 maja w Stodole zagra Arch Enemy

Kruca fuks! Za duzo tych dobrych koncertow, cos trza bedzie odpuscic, bo do wawy troche mam. Ale ciezko bedzie wybrac.

PS: Post number 666 :D Hail \m/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo niesamowicie! :) Co prawda brak powietrza nieco utrudnial zabawe, ale chlopaki nadrabiali to swoja gra, a tlum nie zostawal w tyle ;) Randy powiedzial, ze jestesmy "najbardziej szalona publika na trasie". Kto nie byl, niech zaluje - swietny koncert.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cena na razie nieokeslona chyba, ale pewnie bedzie cos kolo 8 dyszek, moze troche wiecej.
Do końca marca jeszcze trwała promocja - 100 zł. Ale co robią dwie dyszki w tą... Oczywiście, mnie też tam nie zabraknie ^^. Tylko coś średnio się support prezentuje, takie mam wrażenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, 10 lipca jest Tiesto w Gdańsku. Chciałem iść, ale rozsądek mówił "zostaw te 120 zł na czarną godzinę". No i niestety nie pójdę ;P

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtop...p;#entry1551361 ;)

A byl ktos na Sonisphere w Warszawie? Moim zdaniem calkiem porzadny koncert ;) Zaskoczylo mnie Megadeth i to na nim sie chyba najlepiej bawilem pod scena - polowa w pogo, polowa w 4 rzedzie na srodku :D Myslalem, ze bedzie lepiej na Slayerze, ale pod scena byl taki scisk, ze nie dalo sie wyjac reki, nie mowiac o skakaniu czy "tancu". Ogolnie oceniam koncert bardzo pozytywnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, 10 lipca jest Tiesto w Gdańsku. Chciałem iść, ale rozsądek mówił "zostaw te 120 zł na czarną godzinę". No i niestety nie pójdę ;P

A to ciekawe... Od kiedy Tiesto zaczął grać metal?

***

Rotting Christ po jakże udanej trasie koncertowej po Polsce, do której Rotting Christ przyjechał autokarem niż czekać na ponowne otwarcie lini lotniczych z powodu wybuchu wulkanu w Islandii. Teraz we wrześniu znowu urządzają trasę koncertową po Polsce. W roli supportu wystąpią Lost Soul, Abused Majesty, Deivos i Strandhogg.

48723641.jpg

24 września - Warszawa, Progresja

25 września - Toruń, Od Nowa

26 września - Gdańsk, Parlament

27 września - TBC

28 września - Lublin, Graffiti

29 września - Rzeszów, Pod Palmą

30 września - Kraków, Loch Ness

1 października - Bielsko-Biała, Rudeboy

2 października - Praga, Abaton

3 października - Gliwice, Rock?a Music Club

Wejście do klubów od godziny 18.00. Początek występów o 18.30.

Bilety dostępne będą w cenie 40 złotych (w przedsprzedaży i w dniu koncertu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotting Christ po jakże udanej trasie koncertowej po Polsce, do której Rotting Christ przyjechał autokarem niż czekać na ponowne otwarcie lini lotniczych z powodu wybuchu wulkanu w Islandii.

Bardzo mi się podoba to zdanie. Jest finezyjnie okaleczone - niby wiadomo, o co chodzi, ale rozbiór by się zupełnie nie kleił. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm... A kto gra jako ten "średnio prezentujący się" support?
Paradoksalnie do starzyków z BG, będą to oldschoolowe młodziki: Steelwing i Enforcer, widocznie zafascynowani latami 80' i ówczesnym speed/heavy metalem w stylu Helloween. 

http://www.lastfm.pl/music/Steelwing

http://www.lastfm.pl/music/Enforcer

Swoją drogą domniemam, że tracklista Guardianów będzie do bólu standardowa. W Płocku zaskoczyli mnie jedynie z Born in a Mourning Hall. Z nowej płyty pewnie zagrają Sacred Worlds oraz Voice in the Dark.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowej płyty pewnie zagrają Sacred Worlds oraz Voice in the Dark.

Czy sama tracklista i sample to aby nie za mało, by już obstawiać, co zagrają? ;) Singiel rzeczywiście raczej będzie, ale co do "Sacred Worlds" mam już wątpliwości, pełny kawałek trwa zresztą ponad 9 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...